Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ei tohi juua nii palju

 

Vahepeal lasen rihma maha, korra kuus juhtub umbes. Ega midagi head joomisest pole kunagi tulnud küll jh.

 

Kahjuks muud asjad mida eelistaks alkole on ebaseaduslikud. Kõik tuleks ära legaliseerida minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ülemusele avanss tagasi teenitud ja laenud ära makstud. Selle kuu arved on ka ära makstud, peale korteri kommunaalide ja üüri mis tulevad 28ndal. Nende jaoks enam avanssi võtma ei pea. Arvutiäri läheb ka hästi.

 

1 märts peaks palgakõrgendust saama.

 

Aeg trahvidega ühele poole saada. Nende jääk on 1300 eur. Enne 1. juunit on plaanis see ilusti nulli saada.

 

Elu on ilus :D

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No see on meeletu millise heaolutunde see annab kui sa reaalselt tegeled millegi kasuliku tegemisega. Pole kuu aega antidepressante ka võtnud ja tunnen ennast paremini kui eales varem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nägin täna öösel unes, et mind varastati relva ähvardusel paljaks. Kui vargad lahkusid jooksin välja ja nägin mente, andsin nad üles ja sain vara tagasi.

"Genka"~

 

Õhtul kui käisin paides äri ajamas, helistas mulle tüdruk ja kurtis, et kui ta suitsul käis all, siis selle aja jooksul oli keegi korterist ta käekoti pihta pannud. Homme siis politseisse avaldus. Kahtlusaluseid palju pole ja kaotus polnud suur kuna arvutitehnika jäi korteris puutumata. Dokumendid tuleb uued teha ainult ja rahakoti vahel oli ainult 10 eur.

 

Paide ärist niipalju vahele, et läksin telefoni vaatama. Jutt oli korralik galaxy S5, originaal paberitega. Kohale minnes hiinakas, oleks pidanud vastu kõrvu vennale andma, aga las see jääb järgmise ostja teha. Ütlesin küll, et muuda kuulutus ära enne kui tuleb vähe kurjem onu kohale.

 

Ulme kuidas ei saa siin ust viieks minutiks ka lahti jätta. Muidu ainukesed kahtlusalused saavad olla oma trepikoja inimesed, aga saab tõesti keegi nii loll olla, et oma trepikojas vargil käib? Kui suitsult tagasi tuli oli talle 2 kahtlast tüüpi vastu jalutanud keda ta polnud varem näinud, aga kuidas nad lukustatud trepikotta üldse sisse oleks pidanud saama???

 

Igastahes loo moraal, kui uks pole just nägemisulatuses tuleb see lukus hoida. Inimsugu on rikutud. Hakkan siis suurlinna elu pahupooli kogema.

 

Eks checkake ikka mu okidoki kuulutusi, lingi leiate signatuuris olevast teemast. Kui miski arvutiprobleem, olen olemas.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kas keegi ootab ka uuendusi või on päris igavaks ära muutunud. Millest sooviksite rohkem kuulda?

 

Vaatamisi teemal nagu on, samas ootaks ka vastuseid igasugu ägedate ideedega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kui nüüd hooajal üle 10 auto päevas käima hakkab, siis saan 5.50 tunnis. Pakuti 5 aga küsisin juurde kuna tunde on ikka meeletult palju ja koormus on suur.

 

Võlgadest ainult niipalju kui trahvid mille jääk on seal 1200 ringis, tulumaksutagastus 200 eur läks ka võlgade katteks. Loodan suveks olla ühel pool nendega.

 

 

Vaikselt kerib plaan suurema korteri suunas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks tööinimese elu pole nii kirev :D

Töö ja kodu ja kodu ja töö.

 

Ostsin vahepeal omale uue e-sigareti, kuna arvan, et see on ainus moodus kuidas mina kunagi suitsetamisest lahti saan.

Sigareti ostsin ostast, vamo v8 karbil kirjas.

Kaasas oli üks 18650 aku ja 18350 aku, ning laadija ja 2 clearot.

 

CxKXy8Dl.jpg

 

Maksma läks siis 40 eur, ostsin ka kirsivedeliku 15ml 18mg nikotiiniga 10 eest. Tean, et saab odavamalt aga oli kohe lähedalt võtta.

 

Arvutuste kohaselt kui kuu tõmban olen juba 50 eur säästnud.

 

Sigarei sain kätte eile õhtul umbes 8 ajal ja tavalist pole tõmmanud sellest ajast saati. Olen rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas vahepeal läinud on ka?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nii igavalt, et polegi midagi siia kirjutada :D

 

mingi 30ml e-vedelikku olen ära tõmmanud ja väga rahul e-sigaretiga. Suitsetamisest loobumiseks paremat vahendit ma veel ei tea.

Vahepeal müüsin maha veel oma Lenovo T420S läpaka ja ostsin asemele dell vostro v130 ning 40 tollise fullhd teleka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Näen sind liikumas siinkandis. Kuidas läheb? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Oi jobanomarot :D Nii palju on muutunud, et ise ka ei usu. Ainete sõltuvustest lahti saanud. Elukoht soomes. Trahvid makstud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.