Teema: Genka seiklused ja eesmärgid

Tulemused 341 kuni 349 349'st

Kui nüüd hooajal üle 10 auto päevas käima hakkab, siis saan 5.50 tunnis. Pakuti 5 aga küsisin juurde kuna tunde on ikka meeletult palju ja koormus on suur.

Võlgadest ainult niipalju kui trahvid mille jääk on seal 1200 ringis, tulumaksutagastus 200 eur läks ka võlgade katteks. Loodan suveks olla ühel pool nendega.

Vaikselt kerib plaan suurema korteri suunas.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Genka ma koguaeg loen! aga uuendusi veits v2he p2evas võiks olla vähemalt 1 >D
    Kahjuks tööinimese elu pole nii kirev
    Töö ja kodu ja kodu ja töö.

Ostsin vahepeal omale uue e-sigareti, kuna arvan, et see on ainus moodus kuidas mina kunagi suitsetamisest lahti saan.
    Sigareti ostsin ostast, vamo v8 karbil kirjas.
    Kaasas oli üks 18650 aku ja 18350 aku, ning laadija ja 2 clearot.

Maksma läks siis 40 eur, ostsin ka kirsivedeliku 15ml 18mg nikotiiniga 10 eest. Tean, et saab odavamalt aga oli kohe lähedalt võtta.

Arvutuste kohaselt kui kuu tõmban olen juba 50 eur säästnud.

Sigarei sain kätte eile õhtul umbes 8 ajal ja tavalist pole tõmmanud sellest ajast saati. Olen rahul.
    Kuidas vahepeal läinud on ka?

Nii igavalt, et polegi midagi siia kirjutada

mingi 30ml e-vedelikku olen ära tõmmanud ja väga rahul e-sigaretiga. Suitsetamisest loobumiseks paremat vahendit ma veel ei tea.
    Vahepeal müüsin maha veel oma Lenovo T420S läpaka ja ostsin asemele dell vostro v130 ning 40 tollise fullhd teleka
    Genka mis toimub, midagi uut on ka juba?
    Oled sa laip või elus?
    Oi jobanomarot Nii palju on muutunud, et ise ka ei usu. Ainete sõltuvustest lahti saanud. Elukoht soomes. Trahvid makstud

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas