Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

on see hea läpakas `?

Küsimus

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kui uuemaid mänge sellega mängida tahad siis pole just parim valik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul endal vedeleb üks Lenovo Thinkpad SL510 ja olen teiste Lenovo arvutitega ka tegelenud ning tõesti, midagi halba pole nende kohta öelda.. Küll aga võiksid sa meeles pidada, et igasugusel odaval hinnal on alati põhjus.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Windowsi pole peal ning graafikakaart on interigeeritud, need asjad peaksid arvesse võtma. Midagi head sa arvatavasti mängida ei saa tänu videokaardile.

http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-2000-100.37994.0.html

Siin väike list kui alla kerida mis näitab mis FPSi saaksid neis mängudes, enamus väga low.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

See on tõesti juba parem läpakas, veab uuemad mängud low-medium välja usun, tundub vastupidav ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tööks kindlasti sobilik, mängimiseks KINDLASTI EI. Sellise hinna eest saaks sellise gamer-pc kui tahta,et mine lolliks. Näiteks kui mina sülearvutit valin, siis kui näen ära videokaart: Intel HD or smth integreeritud, siis sulgen kohe selle lehe, ehk siis integreeritud videokaardiga sülearvuteid ma pole kunagi ostnud. Eraldiseisvad on kindlasti iga ilmaga paremad. See Intel HD võib töökindel olla aga ainult töö jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.