Teema: on see hea läpakas `?

Tulemused 1 kuni 10 11'st

on see hea läpakas `?

0 Not allowed!

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Kui uuemaid mänge sellega mängida tahad siis pole just parim valik.
    0 Not allowed!
    Mul endal vedeleb üks Lenovo Thinkpad SL510 ja olen teiste Lenovo arvutitega ka tegelenud ning tõesti, midagi halba pole nende kohta öelda.. Küll aga võiksid sa meeles pidada, et igasugusel odaval hinnal on alati põhjus.
    There are many obstacles in life, I'm one of them
    0 Not allowed!
    Windowsi pole peal ning graafikakaart on interigeeritud, need asjad peaksid arvesse võtma. Midagi head sa arvatavasti mängida ei saa tänu videokaardile.
    http://www.notebookcheck.net/Intel-H...0.37994.0.html
    Siin väike list kui alla kerida mis näitab mis FPSi saaksid neis mängudes, enamus väga low.

0 Not allowed!
    0 Not allowed!
    See on tõesti juba parem läpakas, veab uuemad mängud low-medium välja usun, tundub vastupidav ka.
    0 Not allowed!
    Endal on see teine olemas kodus mille sa teisena linkisid, üsna hea arvut on, pole väga palju mänge testinud, aga soovitaks küll seda teist.

0 Not allowed!
    Tööks kindlasti sobilik, mängimiseks KINDLASTI EI. Sellise hinna eest saaks sellise gamer-pc kui tahta,et mine lolliks. Näiteks kui mina sülearvutit valin, siis kui näen ära videokaart: Intel HD or smth integreeritud, siis sulgen kohe selle lehe, ehk siis integreeritud videokaardiga sülearvuteid ma pole kunagi ostnud. Eraldiseisvad on kindlasti iga ilmaga paremad. See Intel HD võib töökindel olla aga ainult töö jaoks.
    0 Not allowed!
    Ostan juba lapaka mille specid; intel core i7,ram 8gb,videokaart gtx 760 ja malu 1 tb.
    0 Not allowed!
    Pane meile ka link mis soetasid
    0 Not allowed!

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees