Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis endisest Vahvlist saanud on?

Soovitatud postitused

Ma ei taha küll kõlada nagu mingi vana kala, aga olles 3-4 aastat siin foorumis olnud, on praeguse ja ~2010a Vahvli vahe üüratu. Miks see nii on? Aastad tagasi, kui mina selle kommuuniga liitusin, tegin ma seda sellepärast, et nägin selles foorumis suurt potentsiaali. Eristus see teistest eelkõige selle poolest, et siin aeti normaalset juttu ja arutati päevakohaseid teemasid. Praeguseks on kujunenud sellest mingi küsimused-vastused portaal, kus enamik teemasid keerlevad internetimängude ümber. Seda foorumit mitte tundes ei veedaks ma siin üle viie minuti. Mingid lollakad teemad nagu "hinda eelmise postitaja intelligentsust", kus enamik vastuseid on a'la "ei tunne, pohh - panen 1/10" lihtsalt peletavad inimesi. Ma saan aru, et tegu on mingisuguste foorumimängudega, aga vähegi rohkem pingutades peaks millegi paremaga ju ka lagedale tulema. Inimesed said omavahel hästi läbi ja käis selline sõbralik tögamine + lisaks mõni troll, kes oli küll tüütu, aga olgem ausad - tegelikult sai nende lollide üle ikka naerda ka (see ei ole kindlasti üleskutse inimestele lolli mängima hakata). Ja mis kõige tähtsam - inimesed olid aktiivsed! Kuhu need tegelased kadunud on? Suurem osa on sellest Vahvlist ilmselt välja kasvanud ja millegi paremaga tegelema hakanud. Aga selle asemel, et mingi uus ja parem netiportaal chillimiseks otsida, võiks ju siia samma natukene leidlikkust ja aega panustada. Loomulikult ei palu ma kõigil nüüd tunnikese võrra rohkem Vahvlis aega veeta iga päev, ei käse ma ka inimestel "normaalseks" hakata ja asjakohaseid postitusi tegema..tuli lihtsalt tahtmine väljendada oma mõtteid. Ärge minust valesti aru ka saage.. ma ei üritagi siin mingit propagandat teha ja asju teistpidi veerema panna. Avaldan lihtsalt oma arvamust - meil on ju kõigil selleks õigus, eksole?


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust ka. Hetkel ainukene mõistliku jutuga koht on minu jaoks garaaž, ülejäänud on alla arvestuse.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Isegi eeskujulikud on siit foorumist ära kadunud. Võimalik, et nad suhtlevad oma nurgas.. meil sinna aga pääsu pole.

Mina ei hakka niikuinii mingit uut foorumit või midagi otsima. Siin käin lihtsalt vanast harjumusest, lootes et äkki on mõni asjalik teema vahepeal tekkinud, kus saab sõna sekka öelda - seda juhtub harva. Siin võikski halama jääda, aga mis see ikka aitab. Samuti võiksin ma ju ise 100 "mõistlikku ja asjalikku" teemat algatada, aga kahjuks ei näe ma erilist potentsiaali suurema osa aktiivsete liikmete osas. Need teemad kulmineeruksidki lihtsalt minu esimese postitusega ja kaoksid "uute postituste" rubriigis mingite mänguteemaliste teemade taha.

Olgugi et ma ei olnud väga suur sõber kõikide nende tolleaegsete liikmetega, aga huvitav oli ikka asjalikku juttu lugeda ja ehk midagi ka juurde õppida. Hetkel ma aga taandarenen igat teist teemat lugedes


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tead, see ei ole ainuke foorumis mis on välja surnud.

Selleks võib olla mitmeid põhjuseid:

1. tolleaegsed aktiivsed on väljakasvanud.. läinud ülikooli / leidnud tööd ja pole enam seda aega, et veeta oma aega siin.

2. Mängud nagu Counter Strike, Runescape on juba ajast ja arust.. need mängud on juba surnud..

3. Kes on leidnud endale hobid ja pole nendekõrvalt eriti aega peale kooli / tööd tulla..

4. Mõni õnnelik on endale ehk isegi naise võtnud vahepeal (+ punktid minusilmis)

5. Vanusega kasvab ka elutempo, sul ei ole lihtsalt enam niipalju vabaaega..

 

Näiteks minu viimased 5 kuud Tallinnas:

Ma sõidan esmaspäeva hommikul hiiumaalt tallinna.. tööpäev kestab kella 5-6ni.. peale seda ma käin poest läbi.. kell on siis juba 7.. ma teen söögi valmis ja lähen trenni (jõusaali) 2h läheb jälle minema ja siis on juba kell pool 10.. ma tulen facebooki räägin mõne tuttavaga ja ongi juba uneaeg..

Reedel sõidan tagasi hiiumaale.. kella 7:16 paiku jõuan koju.. käin pesus.. vahest kui viitsimist käin kohalikus jõusaalis ka veits trenni tegema ja siis padavai välja.. hommikul pohmakaga ärkad alles kell 12.. siis on ka muid asjatoimetusi koduses majapidamises.. riided vaja ära pesta ja mõni pooleliolev asi ära lõpetada... siis õhtupoole jälle välja.. :D

Pühapäeval on saunapäev ja siis hakkab surnud ring jälle pihta.. nende asjade vahelt jäigi ainult niipalju aega et facebookis käia ja suhelda inimestega.. :D

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Noo jaa, mina käin ka tööl ning lisaks tegelen enda ettevõttega, aga selle aja ikka leian, et siin ringi töllata. Arusaadav, et inimeste elud muutuvad ja nii, aga kusagilt pidid need normaalsed inimesed ju ka siia tulema (kes nüüdseks vahvlis enam ei käi).. miks ei võiks praegu mingi uus sats selliseid tulla?

Kaks varianti - Vahvel on muutunud nii ebahuvitavaks, et siia lihtsalt ei jääda pikemaks. Teine variant on see, et uus generatsioon ongi enamjaolt kari lolle lambaid.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Isegi eeskujulikud on siit foorumist ära kadunud. Võimalik, et nad suhtlevad oma nurgas.. meil sinna aga pääsu pole.

Mina ei hakka niikuinii mingit uut foorumit või midagi otsima. Siin käin lihtsalt vanast harjumusest, lootes et äkki on mõni asjalik teema vahepeal tekkinud, kus saab sõna sekka öelda - seda juhtub harva. Siin võikski halama jääda, aga mis see ikka aitab. Samuti võiksin ma ju ise 100 "mõistlikku ja asjalikku" teemat algatada, aga kahjuks ei näe ma erilist potentsiaali suurema osa aktiivsete liikmete osas. Need teemad kulmineeruksidki lihtsalt minu esimese postitusega ja kaoksid "uute postituste" rubriigis mingite mänguteemaliste teemade taha.

Olgugi et ma ei olnud väga suur sõber kõikide nende tolleaegsete liikmetega, aga huvitav oli ikka asjalikku juttu lugeda ja ehk midagi ka juurde õppida. Hetkel ma aga taandarenen igat teist teemat lugedes

 

+1 samamoodi vanast harjumusest käin igapäev sees loen üle mis toimub,

aga kunagi oli see palju aktiivsem foorum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Eks see probleem on kõigi nelja suurema foorumiga Eestis (v.a HV). Aga mis seal salata, su jutus on iva sees.

Käin siin foorumis põhiliselt priviligeeritud nurgakestes, kus küll vähe, aga siiski midagi huvitavat toimub, või kus saab aimu kuidas vanad kalad elavad.

Muud alafoorumid on tõesti jäänud kuhugi nö põhikooli toppama omadega - ja toppavad seal mitmeid aastaid. Uuendusi võib siin foorumis ju teha disainis ja milles iganes, aga foorumi sisu ja selline struktuuriline ülesehitus on see, mis pole jõudnud veel keskkooli. (ma ei pea silmas vanuseid, see ei puutu teemasse, pigem piltlikult öeldes annan märku et arenguid edasi ei ole, ollakse toppama jäänud).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahvlis tõesti tuleks teha natuke muudatusi, kustutada igasuguse põhimõtteta teemad ära ja rohkem asjalikke asju juurde tuua, et teha vahvlit natukegi huvitavamaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on selline probleem, et keegi teine võiks ju teha aga mitte mina. Keegi teine võiks olla aktiivne, keegi teine võiks teha teemasi.

Ma olen alati olnud avatud ideedele ja uuendustele. Meil on 2-3 teemat kus inimesed võivad pakkuda ideid ning mu postkast on alati avatud. Seda ei tehta eriti tihti.

Kui kellegil on ideid siis ma olen valmis kuulama, niisama halamine ei aita probleemile lahendust leida.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Muud alafoorumid on tõesti jäänud kuhugi nö põhikooli toppama omadega - ja toppavad seal mitmeid aastaid. Uuendusi võib siin foorumis ju teha disainis ja milles iganes, aga foorumi sisu ja selline struktuuriline ülesehitus on see, mis pole jõudnud veel keskkooli

 

Õiget juttu räägid. Idee poolest on meil kõik võimalused olemas - tuntus, päris suur arv liikmeid, tore juhtkond. Iseenesest kõik ju töötab, aga liiga stabiilselt. Niimoodi jätkates see n-ö korralagedus lihtsalt tugevneb, reaalset arengut mingisse suunda ei ole. Mitte et ma kedagi otseselt kritiseeriks, eks me kõik oleme mingil määral süüdi selles, et kogu olukord selliseks kujunenud on.

 

Kui nüüd mingeid ettepanekuid tegema hakata, siis tuleks ehk üks korralik suurpuhastus läbi viia. Kõik aegunud ja niisama mõttetud teemad võiks likvideerida, kuid seda tuleks teha ka organiseeritult, mitte plihmaki-plähmaki. Mingi kindel suund peab olema. Eks see ole ühtlasi ka lisakoormus juhtkonnale, kuid kui moderaatorite konkurss peaks vilja kandma, on ehk uued poisid usinad tegutsema ja innovaatilste ideedega lagedale tulema.

 

Selleks aga, et inimesed end liigutama hakkaksid, peab neid motiveerima kuidagi.. Natuke tobe on juba seda embleemi teemat esile tõsta, aga äkki mõtleb midagi välja? Arusaadav, et neid värvilisi lipikuid on juba päris palju ja liiga kirjuks ei tahaks ka seda pilti lasta.. aga tundub, et see on üks tugevamaid argumente siiani olnud. Aga noh, ega mina ka kõike ei tea.. nii et igaüks, kellel vähegi mõte liigub ja mõni hea idee pähe lööb, pange kohe siia kirja :)


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja suurpuhastuse all sa pead nüüd mida silmas?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Paremini ehk kategoriseerida olemasolevaid teemasid? Mõned praegused väiksemad topicud saaks minu meelest ühe laiema nime alla panna. Veel võiks olla võimalus vaadata uusi postitusi alafoorumite kaupa.

Minule isiklikult meeldiks mõni muusika-alane alafoorum. Ma küll ei tea, kui paljud muusikaga tegelevad ja sellisest nurgast huvitatud oleksid, aga kui selline koht oleks olemas ja huvilised seal aktiivsed ka oleksid, võtaks mina ka sõna seal kindlasti. Kitarr on minu teemaks nimelt.

 

See on pelgalt minu arvamus ja samamoodi võiksid mõtteid jagada ka teised. Kui juba 10 inimest oma ideedega lagedale tuleks, leiaks sealt kindlasti mõne, mida võiks reaalselt ka rakendada.

 

Kõige selle jutu juures tasub ära mainida ka see, et muutus ei saagi toimida üleöö. Muudatused küll, aga mingi suurem muutus foorumi üldpildis saab toimuda ainult järk-järgult ja seda ka ainult siis, kui liikmed sellest ise huvitatud on.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Hommikul veidi unisema peaga ei saanud päris täpselt seda kirja pandud, mida mõtlesin.

Ma isiklikult leian, et probleemid ei puuduta üldsegi praegust juhtkonda, nad on tõesti tegelikult väga tublid ja hakkajad inimesed ja Henry on väga hea nö foorumi asepresident, so to say. Probleemid sellega, et foorum liigub suunas, kus ta enam pole jätkusuutlik on tegelikult selles üleminekuajas, kus rs2eesti muutus vahvel.net-ks.

Ma tunnistan, et juba seal sai tehtud tegelikult vigu. Liiga tormakalt võtsime selle teekonna ette, mis päädis sellega, et asi kukkus tegelikult väga halvasti välja, alustades kas või sellest, et puudus juhtkonnas üksmeel teemal mismoodi foorumit korrigeerida, mis võiks aadress olla, kes sihtrühm, kuidas me saavutame selle, et vabaaja foorumina saab ta aktiivseks, kuid ka mängude alafoorumid oleksid populaarsed. Ehk probleemid algavad tegelikult foorumi tugipostidest, mis murenevad. Võib-olla tõesti, ma olen juba piisavalt vana ja ootan siit midagi, mis tegelikult mulle enam mõeldud ei ole, vaid noorematele, aga kui see foorum oleks ideaalis tõesti noortele, siis idee järgi peaks siit leidma midagi igaüks? See kui keegi kirjutab vabateemasse "tere" või postitab muusikaklippe ja kui ainuke populaarne teema on "Hinda eelmise kasutaja intellekti", RS alafoorum veidikene kihab ja mõni postitab "Disain"i alla oma signatuure - see pole enam aktiivsus, see on märk sellest, et foorum pole enam jätkusuutlik. Äkki tõesti on asi minus ja ma loodan ja ootan midagi juhtuvat, mis tegelikult enam mulle mõeldud ei ole. Ümber tuleks mängida kogu keskkonna struktuur, painutada tuleks tugiposte, välja tuleks tulla innovaatiliste lahendustega. Kui maja laguneb, sest ta sai ehitatud liivasele pinnasele halva vundamendiga, siis ei ole mõtet seda plaasterdada või üle värvida, vaid laiali kiskuda ja otsast peale üles ehitada, aga läbimõeldult ja korralikult. Mis seal salata, see idee on tõesti liiga suur, et korda viia, aga ma leian, et see võiks viia sihini, selleni kus noored tõesti tahaksid siin olla. Ehk siis, nii tehnika kui internet arenevad tohutu kiirusega, portaalid ja erinevad keskkonnad jõuavad sellele järgi oma lahendustega, erinevad foorumid aga mitte, ollakse endiselt kinni aastas 2007 oma olemuse ja võimalustega, kuigi kohe koidab 2014 :) Mõelda tuleks suuremalt, laiemalt, strukturiseeritumalt. Ma ei tea, tehke kas või end juriidiliseks isikuks, ehitage üles foorum koos teatud sorti nišši omava kommuuniga/portaaliga, võtke praegusel hetkel poppidest eesti lehekülgedest siit ja sealt häid ideid ja klopsige kõik kokku. Jutu point ongi see, et ajaga tuleks sammu pidada, mitte jääda toppama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://vahvel.net/forumdisplay.php?226-Muusika

 

Ning millised teemad? Kleepuvaid teemasid mõtled?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru, miks on vaja teemasid kustutama hakata, kuna hetkel nagu pole ühtegi aktiivset peale vabateema ja see on ka enamasti selline, et ei vaevu kirjutama sinna. Seda peab muidugi tõdema, et huvitavaid teemasid enam eriti ei leia(mõnel on ehk huvitav lugeda minecraftist jms, kuid mind jätab külmaks). Kindlasti ei ole see ainult vahvli probleem. Olen seda ka välismaa foorumite juures tajunud, et pole nagu enam midagi lugeda. Ehk on tõesti see õige jutt, et peale kasvab kari idioote, kes ei tea maast ega ilmast midagi (swag, yolo!). Ei oska ise ka midagi head välja pakkuda, kuid pigem arutaks maailmas/Eestis toimuvast, kui mängude teemal.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Siim! Ma ise mõtlesin ka korraks, et ehk on probleem tõesti minus - oma mure, et endale huvitavaid teemasid ei leia. Tegu ju siiski noorte foorumiga. Aga samas jälle - ega ma 3 aastat tagasi väga palju teistsugune polnud.. ja mul oli siin huvitav. Probleem lasub siiski kusagil mujal

 

Henry - kleepuvaid teemasid ka kogu foorumi peale kokku kuidagi liiga palju. Midagi konkreetset on nende kõikide vahelt päris keeruline leida.

 

Ma ei saa aru, miks on vaja teemasid kustutama hakata, kuna hetkel nagu pole ühtegi aktiivset peale vabateema ja see on ka enamasti selline, et ei vaevu kirjutama sinna. Seda peab muidugi tõdema, et huvitavaid teemasid enam eriti ei leia(mõnel on ehk huvitav lugeda minecraftist jms, kuid mind jätab külmaks). Kindlasti ei ole see ainult vahvli probleem. Olen seda ka välismaa foorumite juures tajunud, et pole nagu enam midagi lugeda. Ehk on tõesti see õige jutt, et peale kasvab kari idioote, kes ei tea maast ega ilmast midagi (swag, yolo!). Ei oska ise ka midagi head välja pakkuda, kuid pigem arutaks maailmas/Eestis toimuvast, kui mängude teemal.

 

Just sellepärast tulebki kustutada neid, et nad lihtsalt raiskavad ruumi ja kuna keegi neis aktiivselt ei postita, on nad ilmselt ajast ja arust või lihtsalt igavad, mõttetud, või probleemi korral juba lahendatud. Aga mul on hea meel, et sõna sekka ütlesid!

Muudetud liikme Supra'i poolt

There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma seostaks seda kõike meie foorumi külastajate vanusega. Suure osa Vahvlist moodustab mängude kategooria ning see meelitab pigem just noori ligi. See on tegelikult väga hea, kuid samas me peaksime tagama ka n-ö vanemate foorumlaste püsivuse. Hetkel jääb mulle mulje, et see probleem aetakse juhtkonna kapsaaeda, kuid tegelikkuses on see üldine probleem ning ka tavaliikmed peaksid asjaga kaasa tulema. On vaja teie ideid ning nägemust foorumist. Kuid enamus lihtsalt istuvad ning ootavad, et asi hakkaks niisama liikuma 'paremuse' poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei mina, Siim ega ka keegi teine pole juhtkonna käitumist ja tegemisi kritiseerinud. Juhtkond puutub siia ainult nii palju, et nendel on võimalus olukorda koos foorumi liikmete abiga parandada, muud midagi.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen Supraga ühel meelel.

Aga samas 3 aastaga muutub palju (nagu sa ka ise mainisid).

Nende 3 aastaga on tulnud igasugused uued mängud peale mis meelitavad siia foorumisse noori, kes ei pruugi just kõige asjalikemate postituste ja teemadega särada.

Aga see on paratamatus, sest sa ei saa ju keelata inimesi külastamast vabaajafoorumit, a la paneme vanusepiiranguks 16+ või 18+. See oleks lihtsalt tobe.

Seda olukorda saab muidugi parandada, ning olen valmis aitama nii ideede kui ka tegudega kui midagi ägedat peaks pähe torkama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina arvan, et asi on lihtsalt vahvel.net-i kui sellise ajaloos. Ehk siis see oli kunagi runescape foorum teatud rahvaga, kes mängisid ja foorumis käisid. Kui see muutus vahvel.netiks, siis kasutajaskond jäi ju samaks, enamasti on kõik noored gamerid ja muud rahvast on ilmselt vähe peale tiksunud. + nagu mainiti siis vanus. Külastan ka praegu igapäevaselt foorumit, aga ainult Garaazi alafoorumit ja eeskujulike oma. Mujal ei näe ma lihtsalt mingit pointi. Kui vahel huvipärast loengi muid alafoorumeid ka, siis no reaalselt tundub, et mul pole midagi arutada selle rahvaga siin, kuna kõik on nii noored ja on nii väikse silmaringiga veel ning ei suuda enda nina otsast kaugemale vaadata. Arvan, et see on päris paljude vanemate kasutajatega, kes on lihtsalt mängimisest välja kasvanud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi eeskujulikud on siit foorumist ära kadunud. Võimalik, et nad suhtlevad oma nurgas.. meil sinna aga pääsu pole.

Mina ei hakka niikuinii mingit uut foorumit või midagi otsima. Siin käin lihtsalt vanast harjumusest, lootes et äkki on mõni asjalik teema vahepeal tekkinud, kus saab sõna sekka öelda - seda juhtub harva. Siin võikski halama jääda, aga mis see ikka aitab. Samuti võiksin ma ju ise 100 "mõistlikku ja asjalikku" teemat algatada, aga kahjuks ei näe ma erilist potentsiaali suurema osa aktiivsete liikmete osas. Need teemad kulmineeruksidki lihtsalt minu esimese postitusega ja kaoksid "uute postituste" rubriigis mingite mänguteemaliste teemade taha.

Olgugi et ma ei olnud väga suur sõber kõikide nende tolleaegsete liikmetega, aga huvitav oli ikka asjalikku juttu lugeda ja ehk midagi ka juurde õppida. Hetkel ma aga taandarenen igat teist teemat lugedes

 

Aga ära kaota loodust.

Jah, mina wAnabE7 sain jälle siia ka oma nina toppida (ütlen ise muidu hakkab siin mõni teine tiinekas räuskama). Supra, olen sinuga ühel meelel. Vanasti oli mul siin samuti kasutaja, kuskil 3-4 a tagasi, siis olid need inimesed ikka hoopis teised. Vaatasin neid psi bloge ja seal ei räusatud nii nagu praegu: ,, Pole mõtet õppida edasi, sa oled nvn nii bot, quiti!''. Aga kuidas sai Kyle Lambert selliseks nagu ta on praegu. Ma arvan, et selle räuskamise ja mõnitamise peale ei saanud. Nii palju kui mina olen käinud välismaa graafika foorumites pole ma seal sellist räuskamist näinud.

Aga tänan tähelepanu eest vahvlased!


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Ütlen ise muidu hakkab siin mõni teine tiinekas räuskama" :confused:

Topeltkontod on endiselt keelatud ja sinu jutu järgi olid sa 9 aastane kui sa juba olid uhke vahvli liige.

 

Su kogu tekst on ausaltöeldes teemast mööda, loe postitusi palun.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga ära kaota loodust.

Jah, mina wAnabE7 sain jälle siia ka oma nina toppida (ütlen ise muidu hakkab siin mõni teine tiinekas räuskama). Supra, olen sinuga ühel meelel. Vanasti oli mul siin samuti kasutaja, kuskil 3-4 a tagasi, siis olid need inimesed ikka hoopis teised. Vaatasin neid psi bloge ja seal ei räusatud nii nagu praegu: ,, Pole mõtet õppida edasi, sa oled nvn nii bot, quiti!''. Aga kuidas sai Kyle Lambert selliseks nagu ta on praegu. Ma arvan, et selle räuskamise ja mõnitamise peale ei saanud. Nii palju kui mina olen käinud välismaa graafika foorumites pole ma seal sellist räuskamist näinud.

Aga tänan tähelepanu eest vahvlased!

 

Kuule, tõmba natuke otsi kokku, eks? Sina peadki vahvlit nii vaenulikuks siin. Keegi ei räuska siin, vaid sina hakkad oma lolli jutuga.

 

http://web.archive.org/web/20111217003628/http://www.vahvel.net/ - selline oleks vahvel, millesse mina sooviksin tulla jõulude eel.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.