Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis endisest Vahvlist saanud on?

Soovitatud postitused

VIP

Olari vöttis minult sönad suust. Paraku on nii, et paljud on välja kasvanud sellest, millest varasemalt osa vöeti. Ehk leevendaks seda see kui teha teemasi juurde, mis ka vanematele inimestele huvi pakub. Näiteks Garaaz kogus päris kiirelt aktiivsust. Samamoodi käin ka mina ainult Eeskujulike nurgas ja Garaazi alafoorumis.. Muud asjad ei paku lihtsalt huvi enam. Üks probleem on veel see, et petturite alafoorumis puudub moderatsioon. See probleem oli juba tegrlikult minu ajal, kuid meenutan, et ikka Juhtkond tegeleks sellega ka. Varsti vöib tekkida olukord, kus keegi ei viitsi enam petistest teavitada kuna keegi ei tegele sellega öigeaegselt. Nagu Manraynori teema, ikka väga pikalt seisnud.. Henry napisönaline vastus ei lahenda seda. Moderaatorid olge aktiivsemad seal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ära kaota loodust.

Jah, mina wAnabE7 sain jälle siia ka oma nina toppida (ütlen ise muidu hakkab siin mõni teine tiinekas räuskama). Supra, olen sinuga ühel meelel. Vanasti oli mul siin samuti kasutaja, kuskil 3-4 a tagasi, siis olid need inimesed ikka hoopis teised. Vaatasin neid psi bloge ja seal ei räusatud nii nagu praegu: ,, Pole mõtet õppida edasi, sa oled nvn nii bot, quiti!''. Aga kuidas sai Kyle Lambert selliseks nagu ta on praegu. Ma arvan, et selle räuskamise ja mõnitamise peale ei saanud. Nii palju kui mina olen käinud välismaa graafika foorumites pole ma seal sellist räuskamist näinud.

Aga tänan tähelepanu eest vahvlased!

Ennem postitamist võiks supra algatatud teema ikka läbi lugeda võimis? See oleks juba esimene samm paramuse poole, kui kõik suudaksid enne vastamist teema läbi lugeda ja siis teemale adekvaatse vastuse anda.

Ning nagu Supra ütles, tuleks teemasi kindlasti kärpida. Pole vaja igasugust saasta alles hoida. Ise arvan, et foorumi meelelahutustest tuleks paljud nö foorumimängud ära kustutada, sest need on pelgalt öeldes mõttetud.

Teisalt tuleks populariseerida teatuid alafoorumeid, näiteks Tehnika/Muusika/Garaaž.

Jah nüüd on muidugi küsimus kuidas neid populariseerida, aga siin tuleksidki appi need foorumlased kes nendes alafoorumites aktiivsed on ja aitaks seda pildile tuua.

Kui foorumis hakkaks vähegi normaalset juttu liikuma, siis võin 100% kindlalt väita, et foorumisse tuleks uusi ning arukaid liikmeid kelle silmaring ei piirdu ainult mängudega.

Ei tea kas see kõik on utoopia või mitte, aga lihtsalt avaldasin oma mõtteid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja nagu näha on, siis supra sa oled loonud ju teema milles arutada foorumi üle, teeme sarnaseid arutelu teemasid juurde (erinevatel teemadel) ning inimesed hakkavadki rohkem rääkima sellest mida nad arvavad/mõtlevad, kuid peab tõdema, et see ei pruugigi nii lihtne olla kunas paljud nö. noored on väga ülbeks läinud arvestades aastat 2007 ja nüüd siis 2013, siis juba mõne vähe imelikuma sõna peale saadetakse sind sinna pimedasse kohta... Ise eriti enam aega ei veeda vahvlis (korra käin sees vaatan üle mis toimub) ning tavaliselt näen ma ainult teemasid kus küsitakse/vastatakse, eelnevate inimeste poolt nimetatud teemasid ning siis erinevate serverite omanike täiesti mõttetut loba mida ausalt öeldes vist kedagi ei huvita. Kui oleks selliseid teemasid veel mille supra on loonud, on neid täitsa huvitav vaadata mida inimesed räägivad/mõtlevad, saab ise kah targemaks vahest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et vahvli tappis korra järsk tugevnemine. Vanasti, kui igat roppu sõna ära ei karistatud oli õhkkond vabam, sai nagu sa ütlesid sõbralikult tögada +leebe troll. Siis sai lehekülgede viisi teksti, mida oli ka huvitavam lugeda. Ma ei arva, et peaks nüüd jubedalt läbustama, ega midagi, but still. Ei tea palju neid bannitud kasutajaid on?


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina arvan, et asi on lihtsalt vahvel.net-i kui sellise ajaloos. Ehk siis see oli kunagi runescape foorum teatud rahvaga, kes mängisid ja foorumis käisid. Kui see muutus vahvel.netiks, siis kasutajaskond jäi ju samaks, enamasti on kõik noored gamerid ja muud rahvast on ilmselt vähe peale tiksunud. + nagu mainiti siis vanus. Külastan ka praegu igapäevaselt foorumit, aga ainult Garaazi alafoorumit ja eeskujulike oma. Mujal ei näe ma lihtsalt mingit pointi. Kui vahel huvipärast loengi muid alafoorumeid ka, siis no reaalselt tundub, et mul pole midagi arutada selle rahvaga siin, kuna kõik on nii noored ja on nii väikse silmaringiga veel ning ei suuda enda nina otsast kaugemale vaadata. Arvan, et see on päris paljude vanemate kasutajatega, kes on lihtsalt mängimisest välja kasvanud.

 

Nõustun samuti sinu jutuga. Peamiselt jääbki minu arvates asi väikese silmaringi taha. Ei mõtle sellega muidugi seda, et kõik peaksid maailma asjadest järsku uurima hakkama lihtsalt selle pärast, et saaks uusi teemaskd teha. Asi lihtslt selles, et suurem osa näiteks Minecraft alafoorumlastest on oluliselt nooremad (vist?) ja ega noorukitelt ei saagi oodata tohutut silmaringi.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mina tulin siia progamist õppima, nüüd olen jõudnud sellele tasemele, et pole kedagi, kellega arutada. Jälle põhjus, miks vähem postitada.

 

Nõustun sellega, et kogu Vahvli struktuur tuleks ümber mängida, palju on suht mõttetuid alafoorumeid. Alustan ülevalt, ärge heitige, tegemist ainult minu arvamusega.

 

  • Kasutajate hoiatused - miks on vaja kõigile näidata, mille eest üks või teine hoiatuse sai. Praegu tundub see olevat nagu mingi häbipost. Ja miks on see üldse tagasiside alafoorum?
  • Foorumi meelelahutus - vaadakse hetkeks selle alafoorumi kirjeldust, see lausa kutsub üles looma sisutuid teemasid.
  • Õnnitlused - hulk "palju õnne!" poste, ei anna midagi foorumi väärtusele juurde.

 

Pange kokku mingi grupp inimesi, kes kamba peale teavad iga praeguse alafoorumi kohta üht-teist ning mõelge välja täiseti uus ja loogiline struktuur. Võib-olla üldse alafoorumite pealt täägide peale üle minna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma arvan, et vahvli tappis korra järsk tugevnemine. Vanasti, kui igat roppu sõna ära ei karistatud oli õhkkond vabam, sai nagu sa ütlesid sõbralikult tögada +leebe troll. Siis sai lehekülgede viisi teksti, mida oli ka huvitavam lugeda. Ma ei arva, et peaks nüüd jubedalt läbustama, ega midagi, but still. Ei tea palju neid bannitud kasutajaid on?

Vahvel pole kuhugi kadunud ja pole see kord ka nii karm midagi. Labane möla ja niisama idioodi mängimine on alati moderaatorite poolt karistatud saanud ja saab ka edaspidi. Mölisemisel ja mölisemisel on vahe.

Bännitud kasutajaid on ikka päris palju. Mäletan sellest ajast, kui ise moderaator olin, et mõni vend tegi järjest uusi kasutajaid, et teha mingi solvav postitus. Igasuguseid lolle leidub.

 

Nagu mainisin, pole Vahvel kuhugi kadunud, küll aga võib see millalgi juhtuda, kui asjad samamoodi kulgevad.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun samuti sinu jutuga. Peamiselt jääbki minu arvates asi väikese silmaringi taha. Ei mõtle sellega muidugi seda, et kõik peaksid maailma asjadest järsku uurima hakkama lihtsalt selle pärast, et saaks uusi teemaskd teha. Asi lihtslt selles, et suurem osa näiteks Minecraft alafoorumlastest on oluliselt nooremad (vist?) ja ega noorukitelt ei saagi oodata tohutut silmaringi.

Jaa täpselt. Silmaring käib paraku vanusega kaasas. Vanusega muutuvad ka väärtushinnangud ja eks sellega see silmaring ja huvi hoopis teiste asjade vastu suurenebki. Seda ei saagi nõuda. Praegu probleemiks ongi ilmselt suunitlus liialt noorele kasutajaskonnale. Ei tea kas see on halb või hea. Vb ongi eesmärk noortele pakkuda foorumit, kui välja kasvad liigud edasi, aga vanematele kasutajatele paraku midagi põnevat siin ei leidu.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Toimunud on lihtsalt see, et vanemad kasutajad on oma eluga edasi läinud (töökoht, pere jne) ning nende jaoks on vahvel lihtsalt unustuse rüppe vajunud. Paraku tuleb ka sellega leppida, et siin on palju teemasi videomängudest, sest tehnika areneb ja mängud muutuvad huvitavamaks. Hetkel on uue kasutajaskonna valdav enamus just noored, pean silmas just 10-15 aastaseid noori. Küll paari aasta pärast ka midagi muutuma hakkab :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Toimunud on lihtsalt see, et vanemad kasutajad on oma eluga edasi läinud (töökoht, pere jne) ning nende jaoks on vahvel lihtsalt unustuse rüppe vajunud. Paraku tuleb ka sellega leppida, et siin on palju teemasi videomängudest, sest tehnika areneb ja mängud muutuvad huvitavamaks. Hetkel on uue kasutajaskonna valdav enamus just noored, pean silmas just 10-15 aastaseid noori. Küll paari aasta pärast ka midagi muutuma hakkab :)

Ma ei oska lihtsalt midagi rääkida, kui räägitakse teenagers jutte vabateemas. Kuidas ma peaks siis nt käituma sinu silmis? Postitusi koguma, ei. See on täiesti selge teema, et kõigil tekivad oma elud ja tegemised ka väljaspool interneti. Ei saagi jääda terve elu arvuti taha foorumisse kirjutama :)

 

Keegi rääkis siin enne moderaatoritest, supra kui ma ei eksi. See on vist juba põhjus miks keegi ei taha siin enam käia (just vanematest):

Untitled.png

Muudetud liikme Fruit^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Toimunud on lihtsalt see, et vanemad kasutajad on oma eluga edasi läinud (töökoht, pere jne) ning nende jaoks on vahvel lihtsalt unustuse rüppe vajunud. Paraku tuleb ka sellega leppida, et siin on palju teemasi videomängudest, sest tehnika areneb ja mängud muutuvad huvitavamaks. Hetkel on uue kasutajaskonna valdav enamus just noored, pean silmas just 10-15 aastaseid noori. Küll paari aasta pärast ka midagi muutuma hakkab :)

 

Ega see foorum koos liikmetega ei sündinud. Aastaid tagasi oli siin ka täiskasvanud inimesi, kes hoidsidki Vahvli taset üleval ja normaalsena. Labaste teemade tekkida laskmisega nad aga plõksti kadusid või hakkasid oma punti hoidma (Eeskujulike nurka pean silmas). Väikesed 13-aastased ei saa aga aru, või lausa naudivad neid "hinda eelmise postitaja iseloomu"-sarnaseid foorumimänge. See on arusaadav, et koos tehnika arenemisega arenevad ka mängud, aga huvitavaid mänge oli paar aastat tagasigi, kuid sellegi poolest suudeti olukord tasakaalus hoida. On täiesti normaalne, et foorumis arutatakse mänguteemalisi küsimusija asju, aga kahju on lihtsalt sellest, et arvestatavat ja mõistlikku juttu ei saa enam ajada, sest vastavad teemad ja pädevad liikmed lihtsalt puuduvad.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leidsin täna ühe huvitava sisuga teema, selle teema :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Saadaks Henry j6ulude puhul piparkooke ja vahvel.net flaiereid jagama raekoja platsile.

Populatsiooni kiire kasv garanteeritud.

Nali räägitud siis peaks vist mainima, et neonetis on näiteks 'vahvli liige' kasutusel s6imus6nana kuna siin pidavat k6ik nii jube lapsik olema.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Leidub ikka siin ka eeskujulikke ja mõistusega inimesi. Aga mure on selles, et mainitud inimesed ei suuda/ei taha postitada teemadesse, kus kontekst on ''Yolo, whadup düüdz''.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Just, ja probleem seisnebki selles, et selliseid teemasid on tohutult palju. Mõistlikke topicuid on ka loomulikult, aga need jäävad nende totruste kõrval varju


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et asi pole kasvatuses või et praegused foorumlased lollid on, vaid selles, et meie ise oleme muutunud - mõttetust pulast välja kasvanud ja et kõik siin kohe mitu aastat targemat juttu hakkaksid ajama on palju tahta. Mingi teemade sorteerimine siin küll ei aita, vahvel.net on lnooremate foorum lihtsalt ja ma arvan, et 4a pärast mõtlevad nemad praegusest foorumist sama, mis meie praegu(vanemad foorumlased).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See foorum oli siis oma hiilgeaegades kui runescapegi oli, tuletame meelde et foorum on ju alguse saanud RS2Eesti foorumist.

Enamus runescape mängijaid kes siis tegutsesid nagu näiteks tuleb ette kohe ShadowCat,MiddleMan,BongShot on nüüd kas banned/eraelu vms.

Inimesed lihtsalt vananevad ja ei tõmba enam niipalju sellised vabaaja foorumid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.