Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Praegu ei tõmba siis veel ühtegi lõuatõmmet ära?:O


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igaüks ei pea ikka suutma, tean ka paari venda kes tegid kõvasti sporti aga kui tuli lõuga tõmmata siis ei tekkis raskusi :D

Pilte :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igasugune trenn aitab kaasa lõutaõmbamisele põhimõtteliselt. Kõik on endas kinni lihtsalt. Lõutatõmbed peaks suht kiiresti arenema ka(vähemalt minul arenes see väga kiirelt).

Harjuta või niii, et hüppad üles ja siis lased ennast aeglaselt alla.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eks seda kinnisust mul pole et "ma niikuinii ei jõua", praegu panen rohkem rõhku kätekõverdustele

 

Tubli, Soovitan Edi Murfi soovitust : "lased aeglaselt alla" Mina alustasin niimoodi ja lõpuks tegin 16 lõuatõmmet. Kätekõverdusi jõudsin muidugi 60 korda teha :)

Edu sulle ! Küll jõud tuleb, ega tulemata ei jää :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sel juhul peab tooli appi võtma, muul viisil ma ei näe võimalust sinna täielikult ennast üles saada

 

Kava uuendatud ka 20lt 30ne peale, praegu hüppan ja proovin ennast üles tõmmata tolle harjutusega.

 

Mäletan, kui ma üsna noor olin ja ei jõudnud ühtegi kätekõverdust teha.. Alustasin põlvede peal, mingi hetk tegin põlvedel 120 kätekõverdust.. edasi tuli õiged kätekõverdused üsna kiiresti :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina soovin sulle küll vägagi edu. Just väga kõva, et viitsid asjaga tegeleda, teades, et teekond on raske kui alus pole väga tugev. Kõik alustavad ju kusagilt.

Selle kohta üks ütlus - It all started with one pull up.

Samas ala on ka väga uus ja huvitav - Calisthenics.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma tükk aega mõtlesin, et ma oma rs päeviku juures ja mõtlen mis kuradi teksti sa ajad, siis nägin, et see trenni teema :D.

 

Eks ta nii ole, novembri lõpus ei jõudnud natukenegi üles tõsta ennast, nüüd 5ndal jaanuaril jõuan juba 2 pullupi järjest teha. Tänud!

 

Praeguseks kadunud ka põlve ja talla vahel keskel olnud valu, mis peale umb 1-2 min jooksmist hakkas ja nüüd lasen juba 3-4km järjest ilma peatumata

 

Super. Ära unusta venitused ja mitmekülgset treeningut ! Tee negatiivseid faase ja kõike mida võimalik . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.