Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Tele2 garantii

Küsimus

VIP

Tere,

 

Mure siis selline, et minu telefon on juba kolmandat korda garantiis ühe ja sama asja pärast. Ma kirjutasin sellest neile, et nad kannaks mu telefoni maha, kuna mina ei taha enam sellist telefoni tagasi. Ma sain negatiivse vastuse. "Telefoni viga oli selles, et tal kaob järsku interneti ja kõne levi" Iga korraga kui telefon garantiis, ei näe ma seda 2 nädalat.

Kus ma saab abi sellise asjaga? Tarbijakaitseamet? Kas selline asi on normaalne ja nad saavad lõpmatuseni parandada ja ei midagi ei juhtu? On kellegil sellega kogemusi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Oleneb kas on tootja viga(telefoni tarkvara võib olla vigane siis see ei loe ) või teie oma ,sest kui on tootja viga siis peaksite saama uue telefoni või raha tagasi(kolmandal korral peaks saama kindlasti raha tagasi või uue).Juhul kui on ostetud välja.

Ega midagi rohkemat öelda ei oska .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Tänan Teid saadetud kirja eest.

 

Meie poolt müüdud telefonidele kehtib garantii kaks aastat. Garantii pikeneb alati remondis olnud päevade võrra.

 

Telefonil esineva vea kindlaks tegemine on võimalik ainult mobiiltelefoni tootja poolt aktsepteeritud hooldusfirmas. Tele2 jälgib kõiki tootja poolt kehtestatud nõudeid mobiiltelefonide müügijärgse teeninduse osas ning lähtub ainult volitatud hooldusfirma eksperthinnangutest.

 

 

Tele2 saab mobiiltelefoni vahetamisel või hüvituse määramisel lähtuda vaid garantiiremondi teostaja tulemustest. Vigade ilmnemisel palun Teil telefon uuesti hooldusesse tuua.

 

Vabandan siiralt tekkinud ebamugavuste pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Pika kisa peale lubati telefon uuesti kontrolli viia ja tele kaks lubas üritada, et ma ikka saaks uue telefoni. Ma annan teada, mis sellest veel saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Üldiselt peaks kehtima selline reegel, et kui edasimüüja, milleks antud hetkel on siis tele 2, ei paranda sama viga 3 hoolduse jooksul, siis peaksid nad telefoni kompenseerima näiteks uue samaväärse tootega. Näiteks mu sõber viis telefoni 3 korda parandusse, kuna telefon jooksis iga poole tunni tagant kokku. Viga ei parandatud 3 garantiiperioodi jooksul ning ta sai ostusummaga võrdväärse telefoni valida.

 

Mis telefon parandamist vajab? LG? :)

Muudetud liikme Byss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

sony xperia neo

 

No hetkel on mu telefon 4 korda paranduses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Nende sony xperiatega ongi üks igavene jama. Endal ka eelmine xperia lambist katkestas kõnesid ja keset linna levi 0-is. Ostsin uue ja ka selllel oli jamasid.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Tele2 Klienditeenindaja soovitas üldse neid Sonysi mitte osta, kuna nendega pidi palju jamasi olema ja need pidid päris tihti katki minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Täitsa usun, aga nüüd päris pikalt ilma jamadeta olnud ja isenesest telefoni sisuga ja värkideg väga rahul..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Täna tuli siis rõõmustav uudis, et saan ikka uue telefoni:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.