Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas saada tasuta serverit?

Küsimus

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Kui sa tead neid, miks sa ise ei otsi? Minu arvates sa alati loodad Vahvli peale. Tee ise ka midagi vahepeal.

Väga raske pole googlesse panna "Free Minecraft Host" https://freeminecrafthost.com/

Muudetud liikme Ballu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma ei saa aru, et miks peaks keegi sulle andma tasuta serveri? Serveri ülalpidamine maksab siiski raha.

Homehost peaks ju olema piisav 5'le mängijale.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Paned oma koduarvutil serveri jooksma. Selleks peab olema hea internetiühendus (eestlastele on siis normaalne) ning port peab olema lahti.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Lisan veel, et serverit teed samamoodi nagu hamachi, kuid lihtsalt ilma selleta ning avad pordi 25565 (kui kasutad seda).


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Kui sa tead neid, miks sa ise ei otsi? Minu arvates sa alati loodad Vahvli peale. Tee ise ka midagi vahepeal.

Väga raske pole googlesse panna "Free Minecraft Host" https://freeminecrafthost.com/

 

Nende interneti hostidega on nii, et on 1-6h lahti. 1 inimene tegi ja rääkis et nii on. Reklaamis ka kõvasti oma ''servereid''. Päris nõme IP koguaeg muutub!


|

Fotoblogi |

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.