Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

petturite alafoorumis on ja oli siis nimelt 2 teemat

 

http://vahvel.net/showthread.php?169355-J%C3%A4rjekordne-scam-seekord-b00m%C2%B4i-poolt

http://vahvel.net/showthread.php?169344-Needikunn-on-Scammer%21%21%21

 

on need ammu lahendatud või on asi katki jäetud? Minu arusaama järgi üritas bandiit raha välja petta ja kui b00m ära tõestas siis lasi "a pohh pange teema kinni müün kasutajat edasi"

 

ja teine on lihtsalt poolikuks jäetud, on needikunn siis pettur või ei ole?

 

Eksin siis palun parandage.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus on sellest inimesest täielikult null. Soovis tema minult firemakingu orjamist, ütlesin talle, et alustan siis kui csiga lõpetan ning peale seda ta kadus ja siis hakkasivad PM'id tulema kus tahtis mingit olematut pilti ja siis tegi teema :) Soovisin tõestust, aga seda ei saanud kuigi lõpus ütles

 

"Võite teema lukku ära panna nüüd:) sain kasutaja tagasi. BTW b00m tänud, et natuke leveleid juurde tegid (b00m: soovitan soojalt, tasemel scammer, free levels)"

 

Oleks olnud see kasutaja minu käes või midagi, aga ei.

 

 

Igastahes soovitan hoiduda tehingut tegemisest koos Raul Vilipus.

 

Mina arvan, et needikunn pole scammer...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minu arvamus on sellest inimesest täielikult null. Soovis tema minult firemakingu orjamist, ütlesin talle, et alustan siis kui csiga lõpetan ning peale seda ta kadus ja siis hakkasivad PM'id tulema kus tahtis mingit olematut pilti ja siis tegi teema :) Soovisin tõestust, aga seda ei saanud kuigi lõpus ütles

 

"Võite teema lukku ära panna nüüd:) sain kasutaja tagasi. BTW b00m tänud, et natuke leveleid juurde tegid (b00m: soovitan soojalt, tasemel scammer, free levels)"

 

Oleks olnud see kasutaja minu käes või midagi, aga ei.

 

 

Igastahes soovitan hoiduda tehingut tegemisest koos Raul Vilipus.

 

Mina arvan, et needikunn pole scammer...

 

seda küll, kuid asi peab ju kuidagi lahendama, sooviks moderaatori arvamust sellest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.