Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Võiks tulla mingi chat siia foorumisse, võiks olla mingi aeg igal ühel et iga 30 sekundi tagant saab kirjutada chatti midagi, muidu läheb mingiks spamiks. Kui ei saaks nii, siis võiks olla igal alafoorumil mingi chat näiteks league of legendsi teema all chat, runescape, gta, youtube videote jne...

Oleksin väga tänulik, ning ma usun, et päris paljud sooviksid oma lemmiku mängu/teema all nende inimestega suhelda kes näiteks sama mängu mängivad.

-Parimat! Plentakill!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Kui chat oleks, siis see võiks olla ainult selline, et kui minna avalehele, siis see chat oleks seal kastina. Eraldi teemade alla pole küll mõtet.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi äratage plug.dj ellu uuesti, saab muusikat kuulata ja suhelda samaaegselt mis oli isegi päris fun aga suri kiirelt miskipärast.

Võib ju uuesti proovida, kuid ma miskipärast ei usu, et selllest asja saab. :D Vana kanali peal ikka.

http://plug.dj/club-vahvel/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Võib ju uuesti proovida, kuid ma miskipärast ei usu, et selllest asja saab. :D Vana kanali peal ikka.

http://plug.dj/club-vahvel/

Proovima peab. Nv-del kavatsen küll tegus seal olla.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.