Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas need jupid sobivad omavahel kokku?

Soovitatud postitused

VIP

Sobivad kui RAM on DDR2


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaart võtab miinimum 400w, vahvel palun ära aja eksitavat juttu siin, endal codegen olnud ning mitmed sõbradki kasutavad seda.

Kui mees soovib ka ülejäänud arvuti kokku panna siis tasub kindlasti codegen võtta. 20€ pole selle eest mingi raha.

Teine võimalus on muidugi 100€ eest midagi osta ja siis sellele iga 5 minuti tagant voolu anda ja jõululaule meenutada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaart võtab miinimum 400w, vahvel palun ära aja eksitavat juttu siin, endal codegen olnud ning mitmed sõbradki kasutavad seda.

Kui mees soovib ka ülejäänud arvuti kokku panna siis tasub kindlasti codegen võtta. 20€ pole selle eest mingi raha.

Teine võimalus on muidugi 100€ eest midagi osta ja siis sellele iga 5 minuti tagant voolu anda ja jõululaule meenutada.

 

Seda ütleb sulle karp, tegelikult võtab kaart u. 196 Watti maximum loadi peal.

Ma ei mõista, miks sa hakkad mingist 100 eurost sogama siin mina ütlesin lihtsalt et codegen ei ole kvaliteet PSU firma.

Soovitan vaatada rohkem Corsairi, Enermaxi või sea sonicu poole.

Muudetud liikme Vahvel =)'i poolt

urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaart võtab miinimum 400w, vahvel palun ära aja eksitavat juttu siin, endal codegen olnud ning mitmed sõbradki kasutavad seda.

Kui mees soovib ka ülejäänud arvuti kokku panna siis tasub kindlasti codegen võtta. 20€ pole selle eest mingi raha.

Teine võimalus on muidugi 100€ eest midagi osta ja siis sellele iga 5 minuti tagant voolu anda ja jõululaule meenutada.

 

Palun ära soga, kui sa ei tea asjadest mitte midagi. Codegen unustagu üldse ära. Kui midagi vaadata siis Fortron/Chieftec mis on 80/85/88+ . Teised toiteplokid jäävad liiga kalliks ja ei tasu ära e. enermax/corsair/seasonic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks pean ikka soga ajama, kui sul on midagi codegeni vastu siis seleta palun ära mis täpselt. Nagu eile teada sain siis sõbral 2.5 aastat ka codegen olnud ning tal pole samuti mingit jama sellega, sama on ka minu vana arvutiga. Kui mingi jõuluvana abline ütleb et codegen on halb ning siis sina vaatad seda ning hakkad kohe sama juttu rääkima. Erinevalt sinust nähtavasti on mul mitmeid sõpru kes kasutavad codegeni, kõigil töötab see laitmatult. Kasutasin ise ka kunagi codegeni, aga läksin muu peale üle kuna codegenil pole hinnatud effektiivsust ning mul on selles osas natukene teised eesmärgid. 100-200€ arvutisse on codegenil väga hea koht ja pean veelkord ütlema et su jutt ''codegen on pask, ära osta'' kõlab väga rumalalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mu vanas arvutis seisab 300'ne Codegen, 10 aastat vastu pidanud. Kui mingi üübergamer-clockeriks minna, siis oleks ehk parem tõesti mõni 80+ toide võtta.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.