Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Smoke & Jacks

Soovitatud postitused

Viimase aja arendused:

 

Patch 1.58 - 11.11.2016

- ATMide ette lisatud pickupid kus olid puudu.

- /andmed valiku tekst "rentimine" -> muudetud õigeks "rendiinfo"

- Laotöötaja pickupid viidud Pickup moodul'i, varem olid lihtsalt laiali koodis

- /tervita alla lisatud 9th valik (/rap 20 anim)

- Security fix

- Kui karakterile rakendatakse CK, siis ta relvaluba eemaldatakse automaatselt

- LSPD'le alates rank 9sast lisatud uus CMD /erelvaluba, NB: Antud käsklus resetib karakteril ilma kinnitust küsimata relvaloa! (kui alates rank 9sast ei sobi lspd liikmed, siis andke teada, millisest rankist alates)

- Parandatud rentnikel /kasvama CMD kellele on antud rendilepingus kasvatuse õigus

- /korjataim fixed, võtab nüüd õige taim'e kasvamise väärtused ja arvutab selle põhjal tunde, enne võttis suvalise ettejuhtuva taime

- Optimiseerisin ja koristasin üleliigset prahti, mis ajapikku kogunenud oli

- Tuuningu resettimine eemaldatud (isegi siis ei eemaldu kui omanik ise sees istus)

- Ettevalmistused maaaluse parkla fiximiseks

 

 

 

Patch 1.59 - 14.11.2016

- /otsiläbi CMDle lisatud kauguse kontroll käskluse sisestaja ja sihtkasutaja vahele.

- Detoxi uued riideobjektid. http://snjrp.eu/forum/showthread.php?tid=6263

- /blokaad'is 3andas valikus milleks on Police Line Cross vms peaks nüüd olema kõrgus inimese keskkohaga kooskõlas.

- /korjataim'el taime asukoha kontroll muudetud täpsemaks, enne oli optimiseeritud funktsioon, mis võib mingitel oludel jukerdada.

- Montello Mechanics'i telefoni number lisatud (555). Mehaanikud numbrilt (333) ei tule Montellole kõnesid. Ja Montello numbri kõned ei kuvata mehaanikutele (333).

- /abi numbrid alla lisatud Montello 555 number

- /tööle tehes kuvatakse mehaanikutel 333 ning Montellodel 555.

 

 

 

Patch 1.60 - 15.11.2016

- /siil tehes tekib see 3.5m kaugusele karakterist.

- Siilide tuvastuse raadiust suurendatud. Peaks aitama vähendada olukordi, mil sõidetakse siilist üle, kuid rehvid ei lähe katki.

- /jälita, /ijälitus, /mjälitus ja /lutikas auastmele rank 4 või suurematele kui 9.

- Montello numbrile teavituse edastamise parandus (grupi telefoninumbrite array suurust tõstetud)

- /abi numbrid all Montello tekst ka fixitud

- Takso ja mehaaniku litsentse ei kuvata enam /näita alla

- Päästeameti garderoobi ei pääse enam iga isik ligi vaid ainult päästeameti liikmed

- Majapidamispoodi suunav tekst nimetatud ümber ehitusmarketi minekuks

- Ettevalmistus tööd pilvelõhkuja all oleva parkla augu kinni katmiseks

- Ettevalmistus tööd sõiduki despawnimine õigete eludega vea välja selgitamiseks

- MAP: Romani mingi parmuurgas vms peale pandud

- MAP: Keelatud. mingi LV maping mis taodeldi peale pandud

- MAP: Ants'u mingi 2 objekti eemaldus, mis välimaailmas talle ette jäi

- MAP: Maukzi mingi mehaanikute maping + objekti remove + väravad ja tõstukid

- Politsei, taksopargi, päästeameti garderoobide hardcoded pickupid eemaldatud (nende seas olid ka osad vanad mis polnud kohe kindlasti kasutuses) seoses et osad pickupid on keset kusemist kus nad ei tohiks olla (paistavad intidest ja vw'dest läbi). Kui kuhugi soovi tagasi lisada, siis andke teada. Saatke mulle PMi koordinaadid või tehke Ideede/vigade teatamise alla teema.

- Mingi gruppide garaazi exit pickup eemaldatud, mis oli pandud kõikidesse vw'desse ja int'idesse kuvama. Midagi vajalikku kellegilt sellega seoses puudu siis andku teada jällegi PMi teel.

- Parandatud paaris kohas pickup'ide streamitavat VW'd ja INT'i.

- Firmade menüüde pickup'id muudetud testimiseks (i) objekti pealt dollari objekti peale, et näha kas menüü pickup'id paistavad läbi VW'de ja INTide või mingid muud

 

 

 

Patch 1.61 - 20.11.2016

- /hoiatused näitab ka hetkest hoiatuste arvu. Lisasin selle kuna teatud isikutel tekkis arusaamatus, et tal on 3 warni kuigi tegelikult näitas see kõigest ajalugu.

- Kui elusid on 30 või vähem, siis hüpates või sprintides kukud pikali.

- Skeemi/valemit õppides saad teatud arv kogust luua mingit õpitut (üleval nimekiri sellest palju mitu korda teha saab)

- Ühe sõiduki otsimisega võib leida korraga kuni 3 erinevat eset.

- Sõidukit otsima hakates võib otsimise periood olla 20-30 sekundi vahel.

- Pilvelõhkuja maaalune parkla augud kinni blokeeritud

- Relvapoe itemite uued defined loodud

- Relvi, ammot ja riideobjektid ei kao ära kui saad intis olles surma kukkumise läbi.

- Sõidukeid respawnides peaksid nad nüüd õigesti ka end suunaga hoidma. (/respawnitühjadsõidukid ja /respawnitöömasinad vms)

- Vehicle health peaks nüüd paigas olema loodetavasti kui sõiduk spawnitakse /veh kaudu.

- Maja/Firmat/Hoonet müües kas kasutajale või stocki eemaldab andmebaasist kasvama pandud taimed. Ehk siis müüjal on aega kuni järgmise serveri (automaatse-)restardini, et oma taimed sealt kätte saada kuna peale järgmist resa neid enam olemas pole. Antud asi sai tehtud, et ei tekiks olukorda, mis inimesed unustavad pidevalt oma taimed majja ja siis ei saa uues majas taimi kasvatada kuna limiit täis.

- Uusi relvapoest ostetuid relvi ei saa anda isikule, kellel pole relvaluba. Relvad, mis on ostetud enne selle patchi peale minekut saab.

- Uusi relvapoest ostetuid relvi saab maha visata, kuid ülesse korjamisel ei saa isikud kellel pole relvaluba seda ülesse korjata. Samuti ei saa võtta uusi relvapoest ostetuid relvi sõidukitest ega majadest isikud, kellel pole relvaluba.

- Haigla checkimisel optimiseering.

- Isikud, kes tekivad haiglasse ning omavad haigla aega, ei tohiks enam läbi põranda uuesti surnuks kukkuda. Täiustasin kontrolli.

- Maja "k" nimetatud ringi "Montello's Garage". IG ei saa ülakomasid kasutada that's why enne oli mööda.

- Interjöörimine välimaailmas sAdminitele.

 

 

 

Patch 1.62 - 21.11.2016

- FIX: Murdvargana sõidukist ühe otsimise jooksul mitme itemi saamine.

- CHANGE: Relvaluba overrideb lvl 10 relvakandmise nõuet.

- CHANGE: Kalade hinnad x5.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole jälle tükk aega patche teavitanud:

 

Patch 1.63 - 24.nov 2016

- /minuobjektid kuvab nüüd interjööris objektide arvu kokku (neid objekte, mida sa pole ise loonud)

- Typo fix "Paad teooriaeksam" -> "Paadi teooriaeksam"

- Marker lisatud East LS Cluckin Belli ATMile

- Autovarga üks pickupidest eemaldatud

- Duplikaat symboli defineerimine eemaldatud

- Haigla ATM lisatud koodis ATM'ide nimekirja

- Relvade maha viskamisel ei tohiks see tekkida õhku, vaid nüüd siis maa peale

- Sõidukitel ei tohiks enam vaja olla kaks korda alguses teha /sõiduk kapott jms /sõiduk all olevaid asju, vaid peaks kohe esimese korraga toimima

- /b ja /o kanalist eemaldatud OOC sõna, et oleks tiba rohkem ruumi kasutaja tekstile

- /koostamenüü'd saab teha ka nüüdsest firma kaasomanik

- /võta käsklust saab teha nüüdseks ka firma kaasomanik

- /pane käsklust saab teha nüüdseks ka firma kaasomanik

- Maukzi mingid tõstukeid timmitud

 

 

Patch 1.64 - 25.nov 2016

- Palgapäeval kui resetiti rendiinfo kui raha sai otsa, siis salvestati tulemus mööda kellegi suvalisele reale resettimine. Nüüd antud asi parandatud.

- "laheduses" -> "läheduses"

- Taime kasvama panemisel leitakse õige slot taimele.

- Relvaloe uute relvade nimetused CAPS'ist lowercase. NÄIDE: "PUMP-R" -> "pump-r"

- Relvaloa relva väljavõtmist timmitud. Võimalik, et parandas /haara'mise, pole päris kindel

 

 

Patch 1.65 - 27.nov 2016

- FIX: Relvapoe relvade haaramine fixed (tõenäoliselt, võib olla väga väike chance, et midagi jäi kahe silma vahele).

- ADD: Relvapoe relvad on lisatud listi, mida suremisel võetakse maha sama moodi nagu tavalised relvad, mida craftitakse.

- OPTIMIZE: /eemaldakraam tugevalt optimeeritud.

- ADD: /eemaldakraam eemaldus itemite alla lisatud kanepiseemned.

- FIX: AOD olles saab nüüd sprintida ja hüpata.

- FIX: /raadio all oma lingi heli streamimine sisse lülitatud.

- ADD/FIX: Lisatud juurde salvestuspäringutele täpsustavad kontrollid, mis PEAKSID ära hoidma objektide lampi ära kadumised, viltu minemised jms anomaaliad. Peale nüüd järgmist resa võib tekkida üleöö anomaaliaid, kuid järgmine restart peale seda ei tohiks enam tekkida.

- FIX: Parandatud paar ohukohta, mis võisid tekitada objektide täielikku kadumist.

- ADD: Päästeameti praegu arvel olevatele sõidukitele lisatud aadressi GPS.

- FIX: /respawnimasin peaks nüüd tekitama sõiduki parkimiskoordinaatidele.

 

 

Patch 1.66 - 29.nov 2016

- Relvaloa relvadel haaramisel padrunite rakendumise kontroll fixed.

- Maja maha müümisel stocki, ostmisel stockist või inimesele müües nullitakse inti muutmise load.

- Montello Mechanicsi grupi kutsetele vastamine fixed.

- Sõidukipoes näitab mis mudelit on palju välja müüdud ning selle limiiti praeguse karakterite arvule vastavalt. Vähendab mängijatel küsimusi, kas süsteem on katki või mitte.

- Aktiveeritud ebaaktiivsete mängijate (ehk 60 päeva mitte sisseloginud) vara resetimine (tegelikult oli see plaanis teha juba novembri alguses kui server oli 2 kuud üleval olnud...). Ehk siis isikud, kes pole 60 päeva jooksul IG käinud oma mingi karakteriga, siis tolle karakteri vara nullitakse.

- Sõiduki mootor on katki tekstile lisatud juurde Montello telefoni number.

 

 

Patch 1.67 - 30.nov 2016

- ADD: Täiustatud ise ehitatud Function oriented Query Framework'i.

- FIX: Kanepi taimede jukerdamise parandus. See, et kasvama pannes ei toimi /korjataim jne.

- FIX: Sõiduki spawnimisel /veh spawn, peaks nüüdseks apply'ma ka sõiduki kere ja rehvide kahjustused.

- FIX: Individuaalse SMS'i vaatamisest välja tulles peaks nüüd kuvama õigesti dialoogi sisu.

- TESTITUD: Sõidukipoe valem toimib.

- MAP & PREPARATIONS: Kalaturg mapitud ning korjatud koordinaadid Royali paadiga kalastus süsteemi jaoks.

- CHANGE: /obj2 timmitud pisut.

- FIX/CHANGE: Sweeperi palka vähendatud 50%.

- CHANGE: Autovarga tööl eemaldatud sõiduki sadama viimise limiit. Vaatame kuidas see asi endas effekti omab. Kui käest ära läheb, siis piirame mingil moel, vastavalt vajadusele.

 

 

Patch 1.68 - 1.dets 2016

- Pitsapoisi tööl pandud palk 2/3, mis ta hetkel on, kuna küündis ka kuskile 35k kanti tunnis nagu sweeper.

- Legaalgrupi palku tõstetud 2x. Ehk siis kui varem sai ilma boonuseta max palgatasemega isik 3948 (politseinikel veel +1000) ning boonuspunktide palgaboosteriga 5922, siis nüüd saab ilma boosterita 7896 ning boosteriga 11844. Seda kõik selleks, et gruppidesse läheks rohkem inimesi, kuna hetkel nagu ma aru saan on legaal gruppides väga suur põud.

 

 

Patch 1.69 - 2.dets 2016

- FIX: CK tehes salvestatakse maja/firma/hoone omanik nulli õigesti. Hetkel nulliti serveris maja jep, kuid salvestati mööda.

- OPTIMIZE: Koodi korrastatud Sweeperi töödel ja CK tegemise protsessil.

 

 

Patch 1.70 - 8.dets 2016

- /hoiata liidab nüüdsest peale resa kõikidele foorumi karakteritele hoiatuse (varajasemalt oli see ainult /määrahoiatus CMDl)

- /r ME funktsionaalsuse kuvamine fixed, ehk pole enam selline cancer: http://i.imgur.com/5NRxOtO.png ning "rääkis raadiosaatjasse" on asendatud "RS"-iga.

- Autovarga tahvli mudel uuendatakse koheselt mitte 30 minuti pärast viidut.

- Security update (item set fid1)

- GTA SA Mapi vead fixitud, kus sai läbi terrain'i sõita. (LS pilvelõhkuja juures, PC silla nurga auk, Flint County kalju mingi koht)

- /adrgps eemaldab GPS märkme minimapilt

- /adrgpsi aadressi märkme teavitus fixed @ sõiduki positsioon

- reklaami colorcode erinevus

- Väljalogimis tekstil pole enam 2x IG nime

- /andmed tekstilisel kujul ringi korrastatud pisut. Muudatused:

>> Eemaldatud "Amet:" kuna ametinimi näitab seda juba ära.

>> Eemaldatud "Vanus:" ja pandud "a" täht vanuse aasta arvu taha.

>> Kui kasutajal pole gruppi, siis seda ei kuvata üldse /andmed alla.

>> Töö tasemelt eemaldatud "Tase:" kuna töötaseme nimi räägib ise enda eest juba.

 

 

Patch 1.71 - 11.dets 2016

- Ajaili määratuna ei saa enam kasutada järgmisi käsklusi: /helista, /sms, /vasta

- Spraycan ei tohiks teha damaget enam... kuid vajab kindlasti testimist, proovige järgi ja andke teada. Hea oleks kui teeksite preview video, siis näeksin kuidas asi toimetab endaga.

- Sisselogides GTA V login effekti aeg lühendatud ~75%.

- Suurem siiliobjekt, selleks lisasin täiesti uue CMD /ssiil, kuna ma pole kindel kas suurema objektiga asi kohe toimib, seega ei hakanud esialgset eemaldama. Ma ei ole kindel, et see teeb vajalikud pidepunktid omale, et oleks edukalt siili tuvastus. Mingeid arve muutsin, et peaks oma haaret laiendama vastavale objektile, kuid ma pole kindel kas muutsin õigeid arve. Kirjutasin selle valemi mingi 2 aastat tagasi ja ma ei mäleta enam peast, mis arv, mida tegi täpselt...

- Makk'i / Boomboxi ettevalmistuse asjad

- Paadipoe ettevalmistuse asjad

 

 

Patch 1.72

- ADD: Paadipood tõstetud õigesse kohta, enne oli test asukohas. Vanale kaile nagu siin osad seda kunagi nimetasid.

- ADD: Paadipoe menüü ja paadi default spawni lisatud indikaatoriks i ikoonid.

- ADD: Montello garderoob.

- ADD: Raudus olles hüpata, peaks nüüd pikali kukkuma.

 

- ADD: Makk/Boombox

> /makk -- Asetab maki maha ning eemaldab maki inventoryst

> /korjamakk -- Võtab maas oleva maki ning lisab maki inventory

> /umakk -- Saad uuendada lugu, mis makis käib

> /rldmakk -- Uuenda makist tulevat tümmi (nt kui keegi on /umakk teinud, siis uue streami sisse saamiseks /rldmakk)

 

- FIX: Võimalik, et /koristalaip töötab nüüd. Pole kindel, peab testima.

- ADD: Lisatud CMD /ehoonesqlobj, millega saad eemaldada objektid Model ID kaudu oma majast. Antud käskluse kustutatud objektid rakenduvad koheselt.

- FIX: Skeemi õppimisel eemaldati 2 skeemi korraga. Peale resa enam mitte, siis eemaldatakse ainult 1 skeem.

- OVERLOOK: Paljud seletanud, et skeemid, mida oled õppinud või juba omad ja kui leiad uue sama item'i murdvargana, siis sa ei saa seda inventory. Käisin antud koodi üle ja vaatasin kas on mingeid selliseid kontrolle tehtud. Selliseid kontrolle poldud sinna tehtud. Seal olev loogika võtab alati suvalise item'i suvalise kogusega (va skeemi itemitel, neil määratakse alati staatiliselt koguseks 1). Muudel itemitel on randomiga kogus 1-14.

PRO-TIP: Avastasin koodi lugedes, et olin lisanud booster'i kunagi ammu. Nimelt kui taskulamp on inventorys, siis on kõvasti suurem chance leida skeeme. PS: Taskulamp saab mingil ajal tühjaks.

- ADD: Royal RP kalastussüsteem paadiga (/kalasta paadil olles).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://snjrp.eu/forum/showthread.php?tid=7098

Kuna meie kollektiiv vajab täienemist ning enamus avaldused, mis on kogunenud on suhteliselt vanad. Nüüd anname avalikult teada, et vajame värskeid ja innukaid moderaatoreid.

Et moderaatoriks kandideerida, saatke PM minule, avaldus võib olla vabas vormis. Tulemused avaldame mõne järgneva päeva jooksul - arvatavasti peale jõule.

Seniks soovime palju edu kõigile ja rahulike pühi!

- Smoke's & Jack's meeskond


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Jõulu evendi teaser:

j%C3%B5ulukaevendipreviewsnj2null16.png

http://snjrp.eu/forum/showthread.php?tid=57&pid=70731#pid70731

Muudetud liikme E.C'i poolt

Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

 

XMAS event eksisteerib täna veel mängumoodis viimast päeva, tule maitse verivorste ja pohlamoosi kauaks seda veel on.

Muudetud liikme E.C'i poolt

Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pliis öelge kas soovitate liituda SNJRPiga? Eelmine aasta pelasin, oli lõbus aga raske oli elu teha seal, on muutunud ka miskit? Mis uued tööd on?

 

Siis kui oled liiga palju kuulnud heast serverist, ja kui viimast korda tahad minna vaatama kas tasub jääda samp maastikule või lahkuda jne :D

d11ad8836042f8c50113689fe195ad60.png

Olge ettevaatlikud, see nakkab :D :D

Muudetud liikme D-RAM'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ole nüüd mõistlik, sa tahad öelda, et mina panin sinna ette "foorum", ei pannud! test oli mul tagasilükatud! läksin oma profiili alla ja tahtsin põhjust teada! Sain teada põhjuse 404 Not Found! Parandage ära ja näidake oma hiilgust edasi! Mina tahtsin lihtsalt näha võimalust edasi siin maastikul aga tundub, et iga koht kuhu lähed on kas Administraator liiga ülbe, et ei tunne oma kohustusi või siis lihtsalt bugid mida ei viitsita parandada.. Vaid mängija peab ühe "O" eemaldama iseseisvalt. Ilusat pela ja võtke asja rahulikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama @ Rollim2ngur. Ma arvasin, et see link oli sul bookmarked kuskil veebilehitsejas ja läksid otse sinna ning said 404, mis oleks olnud ilmselge antud juhul. Sa polnud midagi öelnud, et

 

"või siis lihtsalt bugid mida ei viitsita parandada."

- Oled mingi tard peast või? Vaata kuradi arenduse alafoorumi alla. Ma iganädalaselt (vahel isegi igapäevaselt) parandan nii kuidas jaksan seinast seina asju. Kui sulle ei meeldi midagi, siis kao üldse ära. Mul pole aega iga päev 16 tundi, et matta see kõik mingisse 11 aastat vanasse mängu. Targemat on ka elus teha. Sinusuguseid kitsa silmaringiga inimesi pole üldse vaja, kes ei suuda näha suurt pilti.

Sulle lihtsalt lisaks teadmiseks, et pole elus olemas mitte ühtegi seadet või süsteemi, mis EI teeks mitte või millel poleks kunagi vigu.

 

Lisaks sellisest veast polnud mitte kunagi varem enne teavitatud, seega kuidas kurat ma oleks üldse pidanud teadma sellest asjast. Ja antud juhul viitsimisest on asi väga kaugel selle tõttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nohoh, kes nüüd närvitseb.. Kuule mine oma digimajandusse ja jää vait ahv... " Ma arvasin, et see link sul bookmarked kuskil veebilehitsejas " 2 aasta jooksul vahetanud operatsiooni süsteemi 10 korda... ja nüüd ütled " Bookmarked ", kle kas sa räägid inglise keeles või räägid eesti keeles? jään maha, või mu mõistus ei too kohale seda, et miks sa ei räägi terve oma lauset eesti keeles?

 

" Ma arvasin, et see link oli sul "järjehoidjas" kuskil veebilehitsejas ja läksid otse sinna ning said 404, mis oleks olnud ilmselge antud juhul " .. Paranda ära ja äkki näed targem välja.. Minu silmaringis sa oled nali ja naljaks ka jääd! Kaugelt vaatan oled lõpetanud palju koole ja palju haridust saanud, aga ainult selleks, et hakata debiilikuks ja arvab, et on lihtsalt liiga hea... Tont kasi arvuti tagant püsti ja käi õue, hinga õhku, tõmba suitsu, tõmba kanepit ja tule tagasi! Mis sa arvad, et lasen endale mingi auklikul arvutis alaarenenud tahmanäol pähe astuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma teaks, et sa oled 2 aasta jooksul 10 korda op süsteemi vahetanud. Sa nagu vist ei mõista, et teised inimesed ei tea, mida sa teed kui sa pole sellest teistele maininud. Ja mul absoluutselt savi, kas ma näen su silmaringis naljakas välja või mitte. Ma vähemalt ei keera arvutit pekki 10 korda 2 aasta jooksul, et peaks formatit tegema.

Kunagi aastate pärast loodetavasti näed, milline sa ise oled olnud.

Muudetud liikme Caupo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mäng on nüüd küll kõige suurem asi, mille pärast üksteist läbi sõimata, ei üks ega teine näe praegu sugugi targem välja ja ma loodan, et te sellest sõimamisest nüüd orgasmi saite. Nii negatiivseid inimesi pole ammu enam kohanud ja mis siin salata ükskord on ikka esimene kord.

 

SNJ kohta niipalju, kuhu kadus see kena template mis oli kuskilt tellitud disain? Sesshtes nägi ilusam välja kui praegu(ilu peitub vaataja silmades). Ma ei ütle snj kohta midagi halba ega ka head, pole kunagi seal mänginud ega plaani seda ka tulevikus teha kuid nagu tutvusringkonnas öeldi - "SnJ on ainus server kus atiim koosneb mõistlikkest inimestest" ja hetkel vast ainuke server mis aktiivselt ddoside kõrval on vastu pidanud ja pole alla andnud, keep it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.