Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

CS 1.6 Mängijad kommuun. Tule liitu ! :)

Soovitatud postitused

Cs 1.6 mängijad või huvilised liituge selle grupiga, asi on küll veel arendamisel aga tulevikus võib siit leida pelade, mixide , turniiride või muude csiga seotud asjade kohta infot ja ka editimise kohta.

https://www.facebook.com/groups/CS1.6EESTI/

 

Tulge liituge ! :P


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sellepärast tegimegi kommuuni ,et cs1.6 elus rohkem hoida jne. CS: GO ei istu üldse. PARIM CS ON 1.6 , aga see on ainult minu arvamus, nii ,et ei ole mõtet vaidlema hakata :D , kes mõtlevad samamoodi ja pelavad 1.6 , siis nendele on see grupp :) ,sest seal on ainult cs1.6 teemad.


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

40000, sellest kuskil ~1.5k eestlasi 1.5k/2= 750 nonnerit - ~2.25k inimesi mängib eestis siis päevas.

Umbkaudselt.. :D

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõvem ta nüüd kohe kindlasti välja ei näe ja cs:go-s competitive mängud on vägagi fun, ning seda on palju kergem teha kui 1.6-s mingit 5vs5 mängu taga ajada kuskil mircis vms (lisaks veel serveri probleem mis 1.6-s võib tekkida, valve on competitive jaoks üle 20k serveri püsti pannud, kindlasti see arv kasvab mängijate arvu tõusmisel kah)

Muudetud liikme jimaway'i poolt

Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mai saa aru miks kõik cs gole on üle läinud :D Minu arust 1.6 näeb palju kõvem välja ja funim pelada :)

Cs:GOs raskem koodida jah, saame aru


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Cs:GOs raskem koodida jah, saame aru

CS:GO-s leiad igast MM serverist mõne venelase kes koodib...


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mai saa aru miks kõik cs gole on üle läinud :D Minu arust 1.6 näeb palju kõvem välja ja funim pelada :)

 

vaata, asi on selles, oletan sina avastasid selle mängu kohta paar aastat tagasi aga need, kes on veidikene vanemad sai juba isu täis.

ma ise ka algul rääkisin niimoodi, proovisin järgi ja täitsa teine teema ja sellest ajast 1.6 enam ei mängi. seal on mingisugused challanged - minu meelest veidikene sarnaneb modren warfagega. huvitav, soovitan ka teistele. probleem selles, et paljudel arvuti ei võimalda ja seepärast istuvad siiamaani 1.6s

Muudetud liikme muqq'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.