Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

"Hullud" MINECRAFT serverite loojad

Soovitatud postitused

Tervist vahvlased,

 

Arvatavasti olete teiegi märganud seda, et mingid väiksed " põnnid " loovad enda serveri, et teenida raha kuid nad alati ei mõista , et

 

 

 

 

  • Pole mõtet luua 1 kuu serverit.
  • Pole mõtet loota, et teenid serveriga raha ( ei mõtle teistele, et teisel oleks serveris lõbus )
  • Pole mõtet teha vahvlisse ja mujale teemat kus on kirjas et server on uuesti avatud ja nüüd uue nimega, vana nimi ... ehk varasta võõra serveri nime, et nt vana nimi oli serveril BLAZEGaming.
  • Pole mõtet spammida teistes serverites enda serveri IP, et saada enda serverisse rahvast ja hiljem ajada jamat juttu, et sa pole reklaaminud vms.
  • Muu jama.

 

Loodan, et te väikesed ja "hullud" saate aru, et pole mõtet teha lihtsalt raha pärast serverit ja ei saa sellest suuremat inspiratsiooni.Vahvlis serverite alafoorumisse sattudes tundub, et oleksin sattunud nagu ma ei tea kuhu kus on 100 serverit ja millest 80% on kindlasti 1 kuused serveid.

 

Kõike paremat, ning saage aru sellest.

Muudetud liikme Miccr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina ei paneks kellelegi kätt ette, vastupidi, just õhutaks looma uusi servereid.

Kõik serverid on olnud kunagi 1-kuused serverid ning ei ole olnud algusest peale edukad, kuid vaikselt tegelema hakates võid sa kaugele välja jõuda. Serveri loomine annab juurde suure pagasi uusi kogemusi, mis võivad tulevikus kenasti ära kuluda, näiteks mingi projekti eestvedajana(sellisel juhul on sul juba eelnev kogemus olemas, tead, mis asi on vastutustunne ning kuidas projekti tuleks käsitleda). Kui sa ei riski, siis sa ka midagi ei saavuta. Minu arvates ei jää need väiksed serverid kellegile jalgu. Kui 'suurserverite' omanikud nurisevad, et nende mängijad ära kaovad, siis pigem on asi siiski neis endis, et nad ei suuda oma serverit teha piisavalt atraktiivseks teistele mängijatele. Sissetuleku koha pealt on sul siiski õigus- peaprioriteet serveri loomisel ei tohiks olla omakasupüüdlik, vähemalt esialgu mitte.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks igaüks ei või proovida? Las proovivad ära, peaasi et ei reklaami.


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Praegu jääb selline tunne, et "Ah, need algajad ei tohiks küll serverit mitte kunagi teha. Nad peavad minu serveriga liituma..".

Siis sulle jääb vale tunne, mul endal pole mc serverit.

 

Mina ei paneks kellelegi kätt ette, vastupidi, just õhutaks looma uusi servereid.

Kõik serverid on olnud kunagi 1-kuused serverid ning ei ole olnud algusest peale edukad, kuid vaikselt tegelema hakates võid sa kaugele välja jõuda. Serveri loomine annab juurde suure pagasi uusi kogemusi, mis võivad tulevikus kenasti ära kuluda, näiteks mingi projekti eestvedajana(sellisel juhul on sul juba eelnev kogemus olemas, tead, mis asi on vastutustunne ning kuidas projekti tuleks käsitleda). Kui sa ei riski, siis sa ka midagi ei saavuta. Minu arvates ei jää need väiksed serverid kellegile jalgu. Kui 'suurserverite' omanikud nurisevad, et nende mängijad ära kaovad, siis pigem on asi siiski neis endis, et nad ei suuda oma serverit teha piisavalt atraktiivseks teiste mängijate. Sissetuleku koha pealt on sul siiski õigus- peaprioriteet serveri loomisel ei tohiks olla omakasupüüdlik, vähemalt esialgu mitte.

ega minagi ei pane kätt ette, aga need kes on algajad ja loevad eks saavad aru, et ei ole hea reklaamida ja server rahapärast teha.

 

No kui tahavad oma serverit teha siis selle jaoks on homehost, või siis hamachi serverid.

Kui nad tahavad raha kulutada siis võivad nad ja rentida. :)

 

Miks igaüks ei või proovida? Las proovivad ära, peaasi et ei reklaami.
võib ikka:) peaasi, et peavad "reeglitest" kinni, et ei lähe suvalt reklaamima mida enamus ka teevad ja nad võiks mõtelda teistele et neil serveris lõbus oleks mitte lihtsalt oodata ja vaadata ja sundida et keegi midagi telliks Muudetud liikme Miccr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Algul tegin oma esimese serveri ka raha peale. Sain inspiratsiooni GofeCraftilt ja tema teenimistelt (100€/kuus umbes).

Ostsin serveri ja hakkasin pluginaid ja muud peale tõmbama. Algul ei osanud midagi. Olles nädal aega serveriga tegelenud, jagasin juba

järjest rohkem. Arendasin ja arendasin. Rahvas tuli, rahvas läks. Koguaeg oli väike rahvas sees ja arvestades, et see oli suvi, siis arvatavasti pidigi vähem inimesi olema. Arendasin edasi, tegime juhtkonnaga igasugu lahedaid ehitisi, kus hiljem tegime evente.

Kui tegime mingit võistlust, siis olid alati inimesed rõõmsad ja seda juba oli hea vaadata. Mida rohkem aega läks, seda rohkem hakkas mulle tunduma, et ma ei tee enam seda kõike enam raha pärast, vaid inimeste heaolu pärast. Ei tahtnud teha asju kiiresti ja lohakalt,

hakkasin tegema kõike võimalikult hästi, et inimestel oleks võimalikult hea ja mugav. Lõpuks kuivas server kokku, polnud aega väga enam seal midagi teha ja ka inimesed läksid ära, vaid harva oli sees 3-5 inimest. Sellest hetkest peale avastasin, et sa ei saa teha serverit teenimise peale, vaid inimeste heaolu peale. Et teenida raha on teised meetodid ja teised alad, selleks, aga mänguserverid väga ei sobi.

eks see nii ongi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.