Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Kuidas teenida raha internetis.

Soovitatud postitused

Alustuseks on sul vaja:

 

  • Paypal/Payza või Neteller kasutaja.
  • Kannatlikust.

Järgmiseks peate te registeerima endale kasutaja sellisel leheküljel nagu http://www.probux.com/ aga kui soovite osaleda giveaways kus loosin 20$ mille eest te saate rentida endale 100 referrali kes teenivad teile raha registeerige selle lingi alt http://www.probux.com/?r=koldrux. (Peate olema aktiivne)

 

Kui kasutaja olemas minge View Ads alla, vajutage mingile adile ning kui näete siukest teksti nagu "Advertisement validated!You've just been credited $0.001" võite minna järgmise adi kallale ning tehke seda seni kuni ühtegi adi pole järel.

 

Ise olen selle lehe pealt 22$ teeninud kuid ma ei kavatse seda enda PP kontole kanda sest kui ma ostan Golden teenin sellega palju rohkem kui tavaline member.

 

Kui soovite nippe või on mingi asi arusaamatu saatke mulle PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui natukene ise uuriksid, siis teaksid, et saad üle. Aga no mõnel ongi vaja pauk ise kätte saada, et uskuma hakata.

 

Ise sain mingilt lehelt ligi 3000 dollarit tünga, see jääb eluks ajaks meelde.. Muidugi neil mingi oli paymente juba ligi miljon välja antud. Sõber sai kätte aga ma jäin napilt välja...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks sinu reklaami vaatamine toob neile sisse kordades rohkem kui sa ise seal saad :D

Lihtsalt sõbralik soovitus, on ka paremaid viise kuidas ratsa rikkaks saada, kui sind ei häiri 0,001 sendi eest reklaamide vahtimine siis shoot away.

 

Kui sa vähegi googeldada viitsiks saad aru, et see klikkimine pole sente väärt.

Desty võib sulle prolly sellel teemal palju rääkida :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üks sinu reklaami vaatamine toob neile sisse kordades rohkem kui sa ise seal saad :D

Lihtsalt sõbralik soovitus, on ka paremaid viise kuidas ratsa rikkaks saada, kui sind ei häiri 0,001 sendi eest reklaamide vahtimine siis shoot away.

 

Kui sa vähegi googeldada viitsiks saad aru, et see klikkimine pole sente väärt.

Desty võib sulle prolly sellel teemal palju rääkida :)

Ah.... Teema lukku. Targad vennad koos ei mõista midagi rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellega ei teeningi sittagi. Desty tõi jah vabateemasse vahepeal hea näite.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.