Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hoiatus kõigile minecrafti peluritele!

Soovitatud postitused

Tervist kaasmängijad!

 

 

Hoiatan teid kasutaja eest nimega FastWave(Vahvli kasutaja) eest! Võib ka tegutseda mujal foorumites nimega Sõdur!

Nimeks on tal : Madis Roose

 

Räägin siis lühidalt ära mis juhtus ning miks ma teid kõiki hoiatan antud isiku eest!

 

Tänase seisuga oli ta olnud juba 2-3 nädalat minu serveris arendaja. Pidevalt väitis, et ta teeb seda ja toda kuid mingit tööd näha polnud. Lasin tal need kõik nädalad rahus tööd teha kuni lõpuks siiber sai. Poiss ei suutnud enda tegusi kuidagi õigustada ja solvus. Selle peale läks ta foorumise ning remove´s foorumi teema ja muu jampsi.

Pilt mybb logist : http://gyazo.com/0208be8e24e0a7592e354c97743288bf

Foorumi arendamisega ei olnud tema mitte kuidagi seotund ning tal puudus igasugune voli need kustutada. Enamus vaev ja higi foorumi arenduse kallal on tulnud kasutaja B4DASS´i poolt!

 

Madis Roose IP - 90.191.247.18

Muudetud liikme Rkristjan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endale ei tundu imelik ranke kätte pilduda enne esmalt oskusi testimata/nägemata/whatever?

Kahju muidugi, aga see ei puuduta mängijatena tegutsevaid inimesi üldse, nagu mingi tatikari

"tegi mu serveris seda, seda ja siis veel seda ka, ärge selle kutiga koos netherisse minge röövib teid diamonditest tühjaks ja jätab enderdragonile koinida".

 

Milleks on vaja seda kirjutada kuskil avalikus foorumis mis mitte kuidagi teie kommuuniga kokkugi ei puutu??

Saan aru, et tahad teisi serveriomanike hoiatada aga wow mis aju sa oled, et sa pead mingit naga kõikidele minecrafti mängijatele(loe oma teema pealkirja) ohuks.

Pannud see hoiatus enda foorumisse suurelt ja punaselt, topelt allajoonitult ja ekstrasuurelt.

 

Selliseid hälvikteemasid on minecrafti alafoorum täis.

"Ei soovita serverit, käis meie serveris reklaamimas ja griifimas" EI KOTI! Kirjutage nende serveri teemasse või kui neil siin teemat ei ole siis enda foorumisse hoiatuseks, mitte ärge tehke debiilseid teemasid kus seletate ära kui loll te olla oskate(sinu puhul see, et sa lambisele tegelinskile õigusi kätte pillud)hoiatusteks.

 

Minecraft alafoorum vajaks ühte karmi moderaatorit(palun), hetkeseis on puccis...

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Enda foorumis ei pruugi olla mul nii palju MC pelureid kui siin, ehk targem on postitada teema kohta kus käib ikka pea kõigil silm üle. Teema ongi just sellepärast, et keegi teine sama lolli asja ei teeks nagu mina? Lisaks kas tegu on mingi tavalise griifimise või serveri reklaamimisega. Ei?

Ilma selliste teemadeta tegelebki poiss edasi ja edasi. Kui temast juba märk maas on kuskil suuremas foorumis siis ta ikka uuesti sellise sitaga tegelema ei hakka. Lihtne..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.