Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

closed

Muudetud liikme Mattias.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, nonii.

Server on tõesti olemas, kuid vajab veel veidi kõpitsemist.

On vaja teha mõningaid queste ja ka teisi asju.

Kui soovite aidata serveri arenemist, et inimesed saaksid mängima varem, siis võtke SirMatuga ühendust läbi Skype.

SirMatult saate täpsemat informatsiooni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ausalt öeldes olin ma kerges hämmingus, vaadates seda süsteemi, mis loonud olete. Päris kindlasti hakkan sealt serverist läbi käima mõnikord. Midagi sellist võib Eestis läbi lüüa kuid ka mitte. Kui te suudate serverist eemal hoida "lapsed", kes ei too sisse rollimängu vaid midagi muud, siis pean ütlema, et olete teinud suurepärase töö. Vastasel korral näen ma seda serverit suletuna juba järgmine kuu. Edu!

__

Asi, mida peaksite kaaluma, on teha server inglise keelseks. Ma kahtlen, et Eestis on nii palju MC mängijaid ja RP-oskajaid, kelle kaudu saab seda serverit üleval hoida.

__

Kas asi on minus või on teil probleem foorumis registreerimisega? Kui üritasin seda teha, ütles mingisuguse Mybb errori ette.

Muudetud liikme Karistaja'i poolt

As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Roleplay kõlab huvitavalt ning kindlasti teen whitelist avalduse. Kuid foorumisse ei saa registreerida (või siis olen lihtsalt pime). Igatahes:

• reCAPTCHA Verification failed. (incorrect-captcha-sol)

Teil on ainult Image Verification ning reCAPTCHA puudub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.