Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Minu BMX Projekt[Täientatud 26.06.14]

Soovitatud postitused

Tervist

 

Mõtlesin,et teen ka siin vahvlis teema,et saada abi ja nõu.Hakkan siis täitsa otsast omale bmxi kokku laduma.Loodan,et olete mõistvad ja äkki leidub siin mõni suurem asjatundija,kes oskab aidata.Minu blogi :http://kultsbmx.blogspot.com

Projekti lõpptulemus peaks olema selline:

 

65030_559744110740926_1535495817_n.jpg

 

 

02.10.2013

Sain siis oma projekt bmxi kätte.Tahab ikka sitaks tegemist,aga eks seda ta ka saab.Lisan siis mõned pildid ja lisan ka pildi milline peaks ta lõpuks välja nägema.

 

Selle raami lööme üles

IMGP8685.JPG

 

See on tagavara raam,sellelt võtame ära esihargi

IMGP8687.JPG

 

Sai siis raam ära lihvitud ja nüüd ootab ,et värv peale saaks :)

 

CAM00418.jpg

CAM00419.jpg

CAM00420.jpg

 

 

Pole ammu siia postitanud, aga nüüd uued juppid käes ja ka raamil ja hargil värv peal.

 

Esihark,sai siis üle krunditud ja lakk ja värv peale pantud.

2014-05-12_15.35.14.jpg

 

Raamiga siis samad lood

2014-05-12_15.39.22.jpg

 

Kett siis ka tutikas ostetud Eastern.Kett jääb samat värvi mis praegu.

2014-05-12_15.36.31.jpg

 

Sprocket siis ka valge ja jääb ka selliseks

EASTERN BIKES Medusa Sprocket 23 T

2014-05-12_15.36.42.jpg

 

Sadul ka uus Eastern

2014-05-12_15.38.41.jpg

 

Pedaalid ka Easter,täpselt ei tea kas jäävad samat värvi või värvime punaseks.

2014-05-12_15.36.55.jpg

 

Sai siis vahepeal ostetud uued jooksud:

 

Esijooks

10370503_740014519371611_1162683420_n.jpg

 

Tagujooks

10327048_663406227041380_1901482959_n.jpg

 

 

Praegu ratas siis niipalju koos

10500330_340899682730614_3404819317018740114_n.jpg

Muudetud liikme Jalkas2rgid'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et selle võib liigutada Garaazi alla? Tegemist ei ole mootoriga liiklusvahendiga, aga selgesti on näha, et kasutaja hakkab oma nägemusel ehitama antud BMX-i.

 

Kahjuks su küsimusele vastata ei oska, aga palju jõudu, jaksu ja tahtmist projektis.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liigutasin teemat jah. Aga edu selle projektiga. Hoian silma peal;)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu sulle nende laagrite ja kaelakate kokku ladumisel, paar päeva võib sul isegi minna kahvi või raami vahetamisele.

Eastern jupid on nii sitast rauast tehtud, et mõrad neil koguaeg sees, soovitan SALT-i või WTB-d.

Kui sa ostad korralikud jupid, siis sul ikka plekib see kokkuvõttes ikka haigelt :D Terve tagumine ratas oli vist koos tirriga mingi 80€-150€, teistest juppidest rääkimata, edu muidu.

Ja nagu ma blogist lugesin, siis sul vist ongi vaja rattaid, võid minu bmx osta doonorina enda omale, saad päris palju väärtuslikku sealt + laagrid.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas ma ütlesin sulle, et mul üleni GT, terve tagumine ratas salt, macneilie sprocci saab korraliku, terve esimene ratas, mantlid, sadul, kahvel, ainuke gt on raam ja stem ning lenks, raam on tal nagunii juba GT.

Vaata neid hindu Hau5 korra soovist ja siis võrdle selle hinnaga millega ma müün kompliiti ja teised müüvad igasuguseid mongoosesi ja värke.

No hard feelings.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Liigutasin teemat jah. Aga edu selle projektiga. Hoian silma peal;)

 

Tänud ;)

 

Edu sulle nende laagrite ja kaelakate kokku ladumisel, paar päeva võib sul isegi minna kahvi või raami vahetamisele.

Eastern jupid on nii sitast rauast tehtud, et mõrad neil koguaeg sees, soovitan SALT-i või WTB-d.

Kui sa ostad korralikud jupid, siis sul ikka plekib see kokkuvõttes ikka haigelt :D Terve tagumine ratas oli vist koos tirriga mingi 80€-150€, teistest juppidest rääkimata, edu muidu.

Ja nagu ma blogist lugesin, siis sul vist ongi vaja rattaid, võid minu bmx osta doonorina enda omale, saad päris palju väärtuslikku sealt + laagrid.

 

See ratas ja teine raam sai natukene lolli peaga ostetud,raam ise on korralik ja kerge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tänud ;)

 

 

 

See ratas ja teine raam sai natukene lolli peaga ostetud,raam ise on korralik ja kerge.

 

Vaidleks, Mongoose raamid pole kunagi olnud kerged ja korralikud. Aga edu projektiga. Korralik 6 kuud läheb sul ikka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võid mõelda praegu, et nende laagrite panemine kerge, oota kuni sa grankide laagriteni jõuad, oi kuidas sa veel vihkad oma elu peale seda :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võid mõelda praegu, et nende laagrite panemine kerge, oota kuni sa grankide laagriteni jõuad, oi kuidas sa veel vihkad oma elu peale seda :D

 

Sõber varem ka neid pannud ja ütles ,et üle päeva need tal kindlasti ei võta,aga eks ootame ja näis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga kena projekt, endalgi vaja midagi sarnast lähikuudel ettevõtta, tahaks kevadeks uue värvi ja veljed/rehvid korda saada bmxil :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tänud,panen ka sulle lingi,kus saad oma bmxi kujundada :)

http://bmxcolor.narod.ru/main.html

Aitäh :D

 

Disainisin siis sellise endale: http://www.upload.ee/image/3619279/bmx.png

Ega palju vaja teha enam polegi, et selliseks saaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Välimus muidu normaalne ,aga see lilla kett mulle kohe mitte ei istu seal

 

Hetke seis on selline https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1150211_558057224242431_1057101521_n.jpg

Ei viitsi paremat pilti otsida :D Aga ehk kunagi aega leian ja üldse selle tegemisega tegelema hakkan, siis vb teen ka blogi moodi asja, ei ole kindel :D

Edu sulle igastahes :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hetke seis on selline https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1150211_558057224242431_1057101521_n.jpg

Ei viitsi paremat pilti otsida :D Aga ehk kunagi aega leian ja üldse selle tegemisega tegelema hakkan, siis vb teen ka blogi moodi asja, ei ole kindel :D

Edu sulle igastahes :D

 

Ega sul palju suurt teha ei olegi,värv peale ja nipet-näpet veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.