Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

VPS otsing

Soovitatud postitused

Tere.

 

Ma ei tea küll,kas see on õige koht postitamiseks, aga loodan,et pead maha ei murra keegi. Otsin siis VPS, millega teha mänguservereid. Võiksite postitada siia levinumaid, kvaliteetsemaid ja võibolla ka hea hinna eest VPS hostingut. Olen huvitatud, soovin tellida ja just mänguserverite jaoks. Tänud vaeva nägemast ja postitamast!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wavecom algeline? :D wavecom on serverimajutus, mis pakub majutust väga paljudele eestis pakutavatele serveritele. Enamus nn vpsi pakkujatest majutab oma füüsilisi servereid seal...


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On veel midagi pakkuda? Wavecom tundu endalegi kahtlane.

Mis seal kahtlast on siis?

WaveCom on edukas ettevõte ja nagu öeldi juba, siis paljud teised hostingud majutavad enda servereid nende juures (nt ka GameHost.ee)

 

Kui Sul pole vahet, mis riigi firmaga on tegu, siis: http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=104


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wavecom'iga on lood nii, et kui sa linuxit ei oska, siis pole sul seda mõtet soetada, kuna jamamist tuleb liiga palju.

Endal oli ka üks kuu, tänasest sai läbi.

 

Nende pilveserveril on peal ainult default linux ehk sa pead kõik lisad ise sebima, sellest tuleb ka hinnavahe zone.ee ja wavecom'i vahel.

Serverite kvaliteet mõlemal sama ma arvan.

Muudetud liikme nonsteam4life'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milleks üldse siis vps võtta, kui linuxit ei oska kasutada? Ega host ei peagi sul 100% kõik ette taha ära tegema. Ise pead ka ikka tajuma mida teed.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks üldse siis vps võtta, kui linuxit ei oska kasutada? Ega host ei peagi sul 100% kõik ette taha ära tegema. Ise pead ka ikka tajuma mida teed.

 

Esiteks linuxi pilveserveri peale oma serverid võid ülesse panna nii palju kui tahad.(koos tutorialitega see super easy)

Teiseks, see tuleb 10x odavam, kui tellida server/ts3 näiteks GH'st.

Midagi pead jah tajuma, aga cmd'd mida mina isiklikult olen harjunud kasutama wavecom'is ei tööta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Esiteks linuxi pilveserveri peale oma serverid võid ülesse panna nii palju kui tahad.(koos tutorialitega see super easy)

Teiseks, see tuleb 10x odavam, kui tellida server/ts3 näiteks GH'st.

Midagi pead jah tajuma, aga cmd'd mida mina isiklikult olen harjunud kasutama wavecom'is ei tööta.

 

Jah, aga kui sa sellele 1GB VPSile lükkad oma 10 serverit, siis kukub see kohe kokku, kui sul serverid fulli lähevad. Näiteks GameHost ei saagi pakkuda odavamalt, sest riistvara ei saa nüüd võileiva raha eest ja nemad soovivad ka mingit tulu saada.

 

Su viimane postitus oli täiesti retarded. Wavecomis töötab SSH ilusti. See on enda su probleem, kui sa ei tea mida teed ja keerad enda VPSi perse.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma tajun Linuxit ja mul on juba see olnud, sellepärast ma soovingi VPS hostida, see võiks üks kindel fakt olla teile selge. Sellepärast küsisingi,et soovitaksite.

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.hostinger.ee/vps-majutus pole ise tellinud sealt ei oska kommenteerida aga suht odav..

Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.