Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hei vahvlased, mul on plaan luua uus kommuun nimega VeebiKodanik.eu.

 

Nimelt ma soovinksin leida inimest kes sooviksid kaasa aidata täpsemalt otsiksin inimesi kes on viisakat 13+ ning varasemate moderaatori ja administraatori oskustega kommuun, avaneb arvatavasti hetkeste andmete põhjal 1.september, kommuuni tuleb 2 minecraft serverit võibolla ka kolmas 1.server survival jne, 2.server pvp factions raid ,2 counter-strike 1.6 serverit 1. Server surf ,2.server public, tulekul ka leagule of legends clan mida hakkab juhtima Heiko, uute tulevasse kommuuni on soovinud liituda ka üks inimene kes soovib oma minecraft serveri meile üle tuua ja tema serveri teeme me pvp, factions raid, kõik kes soovivad ennast pakkuda abiks serverite ülesse ehituseks või ideede väljamõtlemisega või pakkuda ennast administraatoriks või moderaatorikssaatke mulle pm või kirjutage siia postitusse.

 

Hetkene Kommunikatsiooni Juhtkond:

Asustaja:Andero

LoL clan:Heiko

 

 

Inimesi ootama jäädes

VeebiK.

Muudetud liikme VeebiK'i poolt
lisatud teksti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole ennem näinud servereid kus makstakse selle eest et inimesed oleksid moderaatorid jne, vastuseks ei saa ,vabandust!.

 

Relaxx.eu peaadminid saavad palka kui ma ei eksi, vähemalt christen pakkus tasu :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hei vahvlased, mul on plaan luua uus kommuun nimega VeebiKodanik.eu.

 

Nimelt ma soovinksin leida inimest kes sooviksid kaasa aidata täpsemalt otsiksin inimesi kes on viisakat 13+ ning varasemate moderaatori ja administraatori oskustega kommuun, avaneb arvatavasti hetkeste andmete põhjal 1.september, kommuuni tuleb 2 minecraft serverit võibolla ka kolmas 1.server survival jne, 2.server pvp factions raid ,2 counter-strike 1.6 serverit 1. Server surf ,2.server public.

 

Inimesi ootama jäädes

VeebiK.

CSi serverites võin aidata.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paar küsimust kommuni ning Minecrafti serverite kohta:

 

Kas tuleb eraldi dedicated serveri kast või tellitakse otse hostinguteenuse pakkujatelt?

Kui suur on kommuuni eelarve?

Kuidas saame veenduda, et see ei ole kommuun, mis kestab ainult üks või kaks kuud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Paar küsimust kommuni ning Minecrafti serverite kohta:

 

Kas tuleb eraldi dedicated serveri kast või tellitakse otse hostinguteenuse pakkujatelt?

Kui suur on kommuuni eelarve?

Kuidas saame veenduda, et see ei ole kommuun, mis kestab ainult üks või kaks kuud?

Eks ma siis vastan kui sind huvitab ja ausalt.

1.Saame ühelt hostilt mõned serverid(ei rendi, tasuta, pärima pole mõttet hakkata lühidalt õeldes hea sõprus)

 

2.kommuuni eelarve on natukene üle 100euri, seal sees veebileht 2 aastks jne

3.selles võite täiesti kindel olla kuna ma omasin ka eelmine aasta kommuuni mille maha müüsin ja kui ma ostan veebilehe 2 aastaks eksta kommuunile siis see on ka ilmselt nii et kommuun püsib 2 aastat kindlasti.

 

Loodan , et said siit need vastused mis soovisid, kõike paremat.

 

//minu arust pole ka mõtet pidada kommuuni mis püsib 1 kuu vni loodan, et kommuun saab hea ja inimestele hakkab meeldima.

Muudetud liikme VeebiK'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.