Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sms Skript

Soovitatud postitused

VIP

Mul on olnud enda serveris palju selliseid tegelasi, kes kirjutavad näiteks setinfo ja _pw kokku, või siis ajavad o O ja 0, i I l 1 või muud tähed/numbrid sassi.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on olnud enda serveris palju selliseid tegelasi, kes kirjutavad näiteks setinfo ja _pw kokku, või siis ajavad o O ja 0, i I l 1 või muud tähed/numbrid sassi.

8 aastasena sõimasin ühel omanikul per*e nii kuumaks, et vend tahtis mu menti anda, pärast tuli välja, et kirjutasin pw valesti :D


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mul on olnud enda serveris palju selliseid tegelasi, kes kirjutavad näiteks setinfo ja _pw kokku, või siis ajavad o O ja 0, i I l 1 või muud tähed/numbrid sassi.

 

Ei ma vaatasin Fortumost ja proovisin ise ka


BMW_E39_M5_Angel_Eyes.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehk on sul selline amxbans, mis kasutab md5 hashe clean paroolide asemel? Seljuhul on täiesti võimalik, kui sul on andmebaasis xxx parooliks, mängija paneb setinfo _pw xxx, serverisse sisenemisel md5-ga tehakse xxx-st hash ja kui see hash ei kattu andmebaasis oleva väärtusega (f561aaf6ef0bf14d4208bb46a4ccb3ad peaks olema siis andmebaasis), siis ütlebki kasutajale, et parool on vale. Mis amxbansi sa kasutad, ehk on lähtekoodi ka?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
[19:56] Saitan

[19:56] AMXBans # Gm 1.6 by GameHost.ee

[19:56] kas te kasutate md5?

[19:56] idiots, amxbans kasutab md5, andmebaasis kõik parooli hashitud

[19:56] siis nad kasutavad mingi praak sms mis lisab andmebaasi non-hashed clean pw ja siis neil ütlebki wrong pw :D

 

Kontrolli, kas peale SMSi saatmist on andmebaasis sama parool, mis kasutajale SMSiga vastuseks saadeti, või mingi pikk 1aa1b769abb744ed72ecc071439fce06 taoline hash.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasuta siis GH SMS skript. Seal saab kasutada md5-ga või ilma (muuta natukene koodi md5($pass) -> $pass).


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.