Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Tremorgames.com] Tasuta Steam mängud üldine jms.

Soovitatud postitused

NB!

Ei ole Mysteri õpetus/tutorial we. - tema meetod on kindlasti hoopis teistsugune.

********************************* Blablabla, siin oli midagi, kes nägi ärge teistele rääkige. ma ei viitsi warni saada...

jagan teile kõigile midagi mis reaalselt ka töötab

TASUTA JA KÕIGILE MITTE MINGI LIMITED STOCK!

 

Alustuseks

* Kui te loodate siit teemast leida blackhat/hacking/bruteforcing meetodeid võite lugemise lõpetada, kõik on 100% aus ja legaalne.

* Et mänge teenida, tuleb sul mängida online flash mänge ja seal sooritada, etteantud ülesanded mille sooritamisel antakse sulle münte ehk currencyt millega saad mänge soetada või võid vaadata videosid, teha surveisid, sooritada pakkumisi jne.

 

Olen seda meetodit ise kasutanud 6 kuud, olen seni kõik oma mängud kätte saanud ja probleemideta.

Minu teenitud asju saab näha siit: http://www.tremorgames.com/profiles/32953/husky.html - Items tab alt.

 

Õpetuse juurde

1) Mine saidile: http://www.tremorgames.com

Vali sealt Register ja registreeri ennast õigete andmetega.

2) Kinnita oma konto läbi e-maili (ma ei mäleta kas oli seda vaja või mitte kuna sellest on juba 6 kuud)

 

Simple as that, nüüd on veel vaja currencyt ehk münte!

- Selleks, et münte saada võid sa mängida mänge AGA, vali kindlasti siniselt ribalt Achievment, kuna need on ainukesed mille eest münte saab!

 

- Selleks, et münte saada võid sa videosid vaadata - Vajuta punasele ruudule oma profiilivälja juures "Get coins" sealt edasi on sul palju võimalusi, vaadata videosid, tõmmata mingeid mänge, installida facebook appe jne.

 

- Iga päev külastades teenid ka münte ;)

 

Asjade soetamine ( YAY :3)

Igal asjal on oma hinnad, selleks, et asju soetada, vajuta ülevalt ribalt profiilivälja alt Tremor Rewards.

Vajuta esemele mida soovid soetada ja sealt Purchase item.

Sinu kontolt läheb maha X amount münte ja sina saad oma eseme 24 tunni jooksul pmi teel kas keyna või giftina

NB!

Et gifte kätte saada pead oma steam konto kinnitama settings alt.

 

Saidi reeglid!

Saidil on siiski olemas ka reeglid.

Tähtsamad loetlen ette ära mida on suuremalt rikutud.

 

- Ühe pere/maja/ip kohta tohib olla ainult üks kasutaja - Rikkumine = kontode sulgemine ja PERM BAN

- VPS/VPN/Proxy kasutamine on keelatud - PERM BAN

- Suvaliselt ei tohi inimesi endale sõbraks lisada (foorumist või kust iganes võttes), seda nimetatakse trophy huntimiseks - ehk farming friends for $trophy - PERM BAN

- Ära spammi foorumisse teemasid miks ma oma mängu kätte ei saa lalalala, loe läbi KKK - Mängu kohaletoimetamine võtab ~24 tundi - Üldjuhul on sellest foorumis spammist mööda vaadatud kui korduv (üldjuhul teine kord rikkuda)rikkumine - PERM BAN.

 

Kes tahab siis minu reff link on siin: http://www.tremorgames.com/?ref=32953

Läbi selle registreerima ei pea, võite registreerida läbi selle mille tõin välja õpetuses.

 

 

Arutelu, küsimused, jms. - Tulistage siia teemasse, palun pmi mitte spammida, ignoreerin.

Õpetuse kopeerimine? Mehh, oled lihtsalt kukk kellel nupp ei noki, et uut teksti kirjutada.

 

Tagasisidet on alati tore saada, halb, hea we. postita! :3

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Proovin homme ära, palju mänge ise nii saanud oled ning kas seal on ainult nn. "mitte tuntumad" mängud?

 

Tuntuid mänge on ka, aga hind on üsnagi krõbe. Vaata tema profiililt Items alla. ;) Asi täiesti töötab, vend ka mingi aeg tegeles.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wow, väga hea, proovin järele kindlasti ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Proovin homme ära, palju mänge ise nii saanud oled ning kas seal on ainult nn. "mitte tuntumad" mängud?

Ei, on ka tuntumad olemas nagu Killiing Floorid, Call of Dutyd jms. aga jah, hinnad on parematel mängudel krõbedamad :D

Ise olen soetanud 44 eset millest osad on mingid bundled jms. :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NB!

Ei ole Mysteri õpetus/tutorial we. - tema meetod on kindlasti hoopis teistsugune.

********************************* Blablabla, siin oli midagi, kes nägi ärge teistele rääkige. ma ei viitsi warni saada...

jagan teile kõigile midagi mis reaalselt ka töötab

TASUTA JA KÕIGILE MITTE MINGI LIMITED STOCK!

Well, tegelikult on sama viis. Ainult, et ta üritas referral'e saada. Tore teada, et süsteem reaalselt ka toimib. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No eks see mingilmääral oleneb ka riigist, ma saan päevas 200~1000 münti, oleneb kui väga ma midagi tahan :D, kui midagi head ei ole poes, siis üldjuhul teisi offereid ka näppima ei hakka, teen oma ühe sajase offeri ja mõned väiksemad ja done.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal hetkel 100 coinsi koos, proovin ikka paar mängu endale saada, ma arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ise ka ei saa taske teha, aga proovige Achievementi alt mänge, tehke achievementid ära ja siis saab sitaks puntke, tegin mingi paari mintiga 30 munni

 

Nice kirjaviga lõpus.. :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no vaata ise, seal igas mängud võimalik saada 15 punkti paari minutiga. aga finnish, mis mängu soovitad sealt? mis oleks normaalse hinnaga, mitte mingi 11k punni

 

 

:D

Muudetud liikme Hau5'i poolt

lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

The haunted hells reach on päris vägev ja odav mäng...

mingi 30 minti mängisin ja suht tõmbav mäng...

 

Ja palun, ärge pmige mulle kuidas kiirelt coine saada kui ma olen teemas juba kõik ära seletanud ma teen samamoodi taske ja kõike muud, mänge enam ei mängi kuna suhtkõik on juba läbi mängitud

@Spree

Vpn on auto perm...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise ka ei saa taske teha, aga proovige Achievementi alt mänge, tehke achievementid ära ja siis saab sitaks puntke, tegin mingi paari mintiga 30 munni

 

Sõltub mis mänge, ma mingi 3 mängu pelanud ja preagu on mul mingi 78 punkti kokku.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.