Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Vb keegi oskab aidata, aga ma ostsin soomest supaka, ja ml oleks vaja see musa keskusega yhendada. How is das possibru to do ?

Supakas on see sinine kast. Musakeskus see suur hall ja 2 kõlarit.

DSC00053.JPG

 

 

DSC00054.JPG

DSC00055.JPG

DSC00056.JPG

DSC00057.JPG

DSC00058.JPG

DSC00059.JPG

 

 

Tegu muidu 750w supakaga.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Nagu ma aru saan siis sul on 150w tavaline "toa" võimendi seal vahel.. Sellest on vähe kasu kui supakal on lahtised otsad eks? Autoga oleks lihtne ühendada akuga aga majapidamises on see väga keeruline. Pmst on sul vaja kuidagi supakas vooluallikaga ja massiga ühendada, võimendi ühendada musakeskusega ja teoreetiliselt peaks toimima aga praktiliselt on selleks vaja natuke mõelda ja vb saab isegi hakkama. Kindlasti oleks lihtsam panna vahele auto võimendi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ausalt öeldes ma olen päris mitut moodi proovinud, aga pole tulemust tootnud. ma ei tea kas ma sinu soovitusega hakkama sain õigesti, aga muusikat sealt küll ei tulnud


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Aga kas sa otse pole proovinud ühendata muusikakeskusega ?Mis asi see 4 pildil on ?Aga miks sa nende punaste asjadega ära ei ühenda(need punased junnid :D) ?Millised juhtmed sul on ,kas tavalised (nagu arvutikõlaritel) või need ,mis autos käivad ?Kui need ,mis on arvutikõlaridel siis võib olla seal viga.

Saaksid teha muusikakeskuse tagusest pilti ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.