Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Palun abi... ((Foobia))

Küsimus

Tere, mind piinab juba umb 11 aastat üks asi.

 

Nimelt 11 aasta eest olin üksi kodus ning kui magama läksin, siis ärkasin üsna pea ülesse kuna vargad käisid kodus, ja asi on nüüd selles

et mul on pimeduse vastu foobia. Nimelt ma suudan olla pimedas kui keegi on veel minuga vähemalt ühes korteris vnii. Aga kui ma olen täiesti üksi siis ei suuda. Tuled põlema ja siis ka raske uinuda. Vahel juba kardan magama minna kuna vererõhk läheb nii suureks et pea hakkab ringi käima.

Täna öösel sama jama, magama ei suuda jääda ja vererõhk 165 kandis. Päeval 125 - 135

 

Minu küsimus siis et kust võiks abi saada või mida teha? Pean varsti enda ette elama hakkama, ja tahaks lahti saada sellest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kuskil arsti juures oled käinud ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kindlalt soovitan kontakteeruda arstiga, vast kõige parem tegeleda millegagi kindlasti kuula mingit muusikat sest vaikuses tekivad tavaliselt kiiremini sellised mõtted , vaata mõnda naljakat filmi . Ma pole küll ekspert, aga annan soovitusi mis mind tavaliselt ärevates situatsioonides maha rahustavad.

 

Kõige parema vastuse saad siiski arstidelt.

Muudetud liikme QzeT'i poolt

b

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Võibolla psühhiaatri või psühholoogi poole pöörduda. Nende juurde pääsemiseks võiks äkki eelkõige minna perearsti juurde.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Psühhiaater - Annab vajaduse korral retseptiravimeid. Aitab ravida. Veendub su nn haiguse sügavustes jms.

Psühholoog - Teeb jutuga, mitte ravimitega korda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
see psühhiaater teda küll ei aita ega ta mingi hull pole :D ning perearst võib nõu anda ,kuid abi sealt suurt ei leia - kuid psühholoogi vastuvõtule soovitaksin küll minna

 

Sa ikka tead, mis on psüühika? Kui ma ei eksi, siis perearst ei tegele psüühikahäiretega inimestega, sellejaoks on ikka psühhiaater.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Psühhiaater on arst, kes on spetsialiseerunud psühhiaatriale ja psüühikahäirete ravile.

 

Psühholoog on teadlane ("teoreetik") ja/või nõustaja ("praktik"), kes uurib ja/või õpetab psühholoogiat või praktiseerib psühholoogilise nõustajana.

 

Et te enam ei vaidleks. Teoreetiliselt võid mõlema poole pöörduda aga vahvlist sa abi ei saa niivõinii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.