Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Servu Probleemid

Küsimus

Ma olen teinud mitu servut algusest peale , et oskan aidata sinu probleemidega - ainult mida ma ei oska on GroupManager - ise kasutan PremissionsEx.

 

Et kui abi vajad siis julgelt kysi minult , 6petan ka paigaldada Pluginaid l2bi filezilla.

 

Et 6petada kasutama PremissionEx-i - seletan yhe korra , kui aru ei saand siis ei 6peta edasi ka , sest too suht raske seletada vb teen kunagi youtube video sellele , no vb isegi on eesti keele oma olemas :P

 

Ja muidugi k6ik on for free.

 

 

 

by s6ge : My best choice is still that.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Keegi esiteks ei soovi sellist inimest kes ise ei oska isegi GroupManageri kasutada. Teema võiks olla ilusam ning proovi hoiduda y-st ja kasuta ü. Kui sa aitad Pexiga siis seleta kõik lahti ja mitu korda.

Tal on inglise klaviatuur ning seal puuduvad täpitähed.

Ning, see teema ei ole vales kohas


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kuidas sa mind Pexi kasutama õpetad, kui sa ei oska eesti keeltki? Su eesti keel on lihtsalt nii jama, et keegi ei saa Su jutust mitte midagi aru.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tal on inglise klaviatuur ning seal puuduvad täpitähed.

Ning, see teema ei ole vales kohas

 

Okei see oli lihtsalt arvamus ega ma pole nende asjadega eriti kursis :)

 

Kuidas sa mind Pexi kasutama õpetad' date=' kui sa ei oska eesti keeltki? Su eesti keel on lihtsalt nii jama, et keegi ei saa Su jutust mitte midagi aru.[/quote']

 

Jällegi õige! Sõnastus on üsna halb ajab sassi kõik. Ka need y 6 mis iganes on üsna jubedad aga andestan et sul selline keyboard. On võimalus ka eestikeelne osta muide.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Tal on inglise klaviatuur ning seal puuduvad täpitähed.

 

Täpitähed võivad klaviatuurilt füüsiliselt puududa, aga neid teha saab ikka. Ei ole oluline, kas need sinna joonistatud on või mitte.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

hehe, kõik üritavad sõimata sellega mis neile "ei meeldi", see, et teile ei meeldi 2,6 ja y täpitähtede asemel, minge menti andke avaldus sisse ja tehke trahvi ja mai tea mida iganes, see teema oli mõeldud inimestele kellel abi vaja mitte nendele kes oma "postcounti" teevad, niiet tõmmake heaga nahh kui teil midagi paremat öelda pole kui "mulle ei meeldi su sõnastus" või "osta uus klaviatuur". Ise ütlen ära, et ta oskab nii nagu peab, see group manager pole hull asi ülejäänusid pluginaid ta ikkagi ju oskab või mis? vähemalt oli aus poiss ja ütles ära, et ta ei oska seda. Tänan sain ka öeldud mida ma tahtsin teile "vahvli hiiro"-dele öelda. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.