Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Hei,

 

Kuna hetkel pole hea kaamera käes siis teen oma pilte Canon Powershotiga. Ei tea paljud teist on sellest kuulnud kuid seebikarp ta minujaoks ikka ole :). Loodan, et väga ilget hate-imist ei tule ning fotod on korras. :).

 

Aed 018.jpg

 

Esimesed fotod laen siis nii ning edaspidi teisiti. Rohkem informatsiooni saab ka minu kodulehelt. http://kaarelvirroja.tk

Aed 008.jpg

Aed 009.jpg

Aed 013.jpg

Aed 017.jpg


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üsna ei midagi ütlevad pildid.

Teised ja kolmandal on taevas ära põlenud ja kiisul on kõrvad maha lõigatud.. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti tavalised klõpsud....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liiga tavalised ja igavad pildid. Ära pilte niimoodi cuti nagu kassi oma. Võiksid teha originaalsemaid pilte või siis vähemalt midagi silma torkavat. GL, arenguruumi palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suvaklõpsud.. Taevas sisse põlenud ja esiplaan ära lõigatud. Mida iganes. Tutvu enne pildistamist fotograafia põhitõdedega ja vaata, mis nurga alt teised asju pildistavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Polnud ära lõigatud kass lihtsalt ei püsinud paigal. Praegu olen saanud siis niiöelda negatiivset tagasisidet.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis vaja kaugemale ronida, kui lainurk obje puudub. Negatiivne tagasiside on ka tagasiside, meeldigu see sulle või mitte, aga sellest on sulle kasu - aga ainult siis, kui sa sellest õppust võtad. Keegi pole sündinud fotograafina..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No sa ei tunne mu kassi. Kui lähen eemale siis tuleb ikka peale.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui kass paigal ei püsi ja pilt ebaõnnestub, siis pole ka mõtet seda kassi pilti üles riputada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii tõsised ei sa ka olla. Ise teab mida ta riputab, see on tema teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
1012219_177375645766619_1673451148_n.jpg - 3 Nädalat ilma vihmata ja lõpuks tuleb mürinat :D.

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tegin ühel ilus päeval veel ühe klõpsu :).

1005998_178578058979711_1054201215_n.jpg


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1012219_177375645766619_1673451148_n.jpg - 3 Nädalat ilma vihmata ja lõpuks tuleb mürinat :D.

 

Täiesti sisutu pilt. Pilt on vilt ja üleval on mingi must pask.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Okei, väga ei huvita selliste inimeste arvamus. See must pask on katus muide ning ma ei hakka sul 2 korruse aknast välja ronima. Sisutu pilt? Kuidas kellegile mina ise olen Välgu fänn ning kui sulle ei meeldi siis ei pea ka kohe laimama, et sisutu pilt? Iga inimene näeb pildis midagi erilist ja nii see ongi.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sisutu pilt? Kuidas kellegile mina ise olen Välgu fänn ning kui sulle ei meeldi siis ei pea ka kohe laimama

 

Mida sa siin pildil üritasid pildistada siis? Lihtsalt proovi edaspidi teha paremaid pilte, näiteks vaata foorumlase Kaisaaa pilte, siis sa märkad erinevust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on küll inimese oma valida, mis pilte ta teeb, kuid edaspidiseks sulle nõuanne. Proovi teha pilte ka millesti asjalikumast. Äikese pilte on võimalik väga ilusaid teha, samuti ka tühjasid pilvepilte. Pildistades on tegelt võimalik nn "Sitast saia teha", kuid selleks tule toast välja ja otsi omale parem paik, kus pildistada, mitte ära tee rõdult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

VASTUS sulle: ઇ~ઇ

 

Aga, mis sinul sellest? Sa ütled veel, et suure rünkpilve pilt on pask? See pole "pask". See foto näitab seda, et Kaarli juurde on lähenemas äikesepilv ühtlasi on see ka äikesepilv. Vaata pilve tippe, seal on näha puhtalt pilve jäätumist, käimas on konvektsioon. Niimodi saab hiljem alguse sellest pilvest äike. Ära enam ütle teiste inimeste fotode kohta "pask", kui sa ei tea, mida pilt kujutleb.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Koosgaming, suured tänud sellele vennale selgitamise eest. Postiljon Ma olen ka kodust välja jõudnud aga midagi head pole siin pildistada.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cmon.. kedagi ei koti need pilveotsad seal pildi peal. Fotograafia on siiski kunst, loeb vaid see, mis pildil on või mida see pilt jutustab. Esiplaanil on siiski ju mingi viltune ning mitte midagi ütlev torn. Pildistades vaata ikka, et mingeid häirivaid asju peale ei jääks, nagu see katus vms paremal üleval ja puudeladvad all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mind see ei häiri ja kui niisuur kunsti... siis ei pea mu teemat vaatama ja siin oma arvamust esitama. Mina arvan, et seal on kunst ja me ei tee pilte teistele vaid iseendale niiet mind ei koti sa teisi kotib see või mitte. Loodan, et said aru.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
me ei tee pilte teistele vaid iseendale

 

images?q=tbn:ANd9GcQCU2iQQgCD47PWpOGxTpWQ5MoVOwjDP4UZhCrTzdKNIiE1oWZt

 

Milleks sul siin siis teema on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lihtsalt on. Niiöelda hobi you dumbass.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tõmba lesta? Selline kriitika? Pigem mingite jobskite kokkutulek. Mis see minuprobleem, et teised ei näe pilvedes kunsti aga mina ja Koosgaming näeme?


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesed lihtsalt ei saa aru, et pilvejaht on tõsine ja huvitav hobi mõnejaoks. Mulle ja Kaarlile meeldib see. Ärge palun tulge ütlema, et see on mingi suvaline klõps, kui me teeme pilvedest pilte? Mitte ükski pilv ei ole mõtetu klõps. Igal pilvel on oma nimetus nii eesti keeles kuika ladina keeles...

Kui tahate pilvi tundma õppida siis: http://ilm.ee/kola/pildid/jyri/


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.