Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jood1kute Serverid Kommuun - Joodikute.Eu

Soovitatud postitused

Jood1kute Serverid Kommuun - Esimene ja Ametlik Jood1kute Ühing

 

 

 

Lühike ülevaade:

[highlight]Kommuuni nime ilmselt pole vaja korrata. Kommuunil on ajalugu tegelikult mitu aastat, nimelt kaks aastat vb rohkem.

Esimene aasta oli tavaline surf server, sinna kaasneb ka mõni paus vahele, siis järgmine pool aastat sai katsetatud minu mäletamist mööda Superhero-t.

Ja nüüd on asi juba siuke ametlikum ja korralikum olnud oma pool aastat. Nüüd siis Publik serveriga tegu ja rahvast liigub parasjagu.

Ja mis põhiline kogu see aeg on olnud sama omanik, selleks olen mina Mart L. , saigi vist algust tehtud 18 aastaselt, eks arvutage ise vanuse koha pealt siis!

Mängus olen Jood1kute klann * PearlL , varemalt Black^PearL kui mu mälu just ei peta. ;)

Samuti võin kurta, et on olnud üks kogemus kopeerijaga, eks see mingi koolijuts oli, mis parata, kui mõningal seal kahe kõrva vahel miskit pole ja tekib vajadus ahviks hakata. :)

Lõpetuseks võin öelda, et pandi pähe isegi surf serveri loomise mõte, et igasugused kommentaarid ja pakkumised selle teema kohta oodatud![/highlight]

 

Detailsem info:

 

icon11.gif Koduleht/Foorum: www.joodikute.eu

 

icon11.gif Amxban: www.joodikute.gh.ee

 

skypeLogo.gif Skype: joudetroit

 

ico_steam.gif Steam: mardu0o

icon11.gif Server #1: Jood1kute Serverid # Publik |FastDL|

 

icon11.gif Server #1 IP: 188.92.161.125:27040

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

icon11.gif Server #1 Slotte: 16

 

icon11.gif Server #1 Host: www.Gamehost.ee

 

 

 

Lõpetuseks:

[highlight]Lõpetuseks võiks veel mainida, et juuli lõpuni kestab VIP staatuse Kampaania!! Rohkem infot ikka foorumist www.joodikute.eu .

Ega see ka viimaseks ei jää, tuleb hinnalisi ja muidu huvitavaid kampaaniaid. Ilmselt mõtlete nüüd, heh, jälle mingi suur lubadus aga ei..mulle meeldib ka mängijatele midagi vastu anda ja kindlasti ka hea sealt kohe järeldada parimaid mängijaid!!!

Muidugi lugege enne relva kätte võtmist reeglid läbi, et ei tekiks arusaamatusi....

 

Peatse kohtumiseni ja kõike paremat ;)

 

[/highlight]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suht jubedad adminid seal, lasin mingi välismaa admini paar korda maha .. perm lendas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kõik selline info on oodatud, tänud tagasiside eest!!

Viimane ban oli Palestine-lt , kas see oligi tema?

Sel juhul määran talle mingi karistuse, ja ex uuel eksimusel lendab meie hulgast..

 

Kõike paremat! :)

suht jubedad adminid seal, lasin mingi välismaa admini paar korda maha .. perm lendas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei, ban on saadud juba umbes 2 kuud tagasi admin HuMaM [OrGinAl]. poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei saanudki kodukani, kuna amxbansi tekst oli kas norra/rootsi/taanikeelne, ei saanud aru, ign muidu extasy

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Selge pilt, vahpeal oli mingi kaasomanik seal vist midagi muutnud aga selle bani ma eemladan kui pole tehutud ja kohe saate serverisse!

 

Kõike Paremat!

ei saanudki kodukani, kuna amxbansi tekst oli kas norra/rootsi/taanikeelne, ei saanud aru, ign muidu extasy

 

Nüüd ka Surf server UP!!

Jood1kute Serverid # Surfing |FastDL|

IP : 188.92.161.28:27030

 

Tulge pelama ja olge aktiivsed, küsige ka vipi ;)

Muudetud liikme mart93'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omanik suht retard :)


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.