Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist, eksisteerin youtubes sellise nime all nagu: LoodusVaatleja. Sa imestad, miks just selline nimi? Nime valisin selle järgi, kuna loodus on mind juba ligi 4 aastat huvi pakkunud. Eriti meeldib loodust jäädvustada ehk siis seda filmida või pildistada. Kui sina oled samuti loodusesõber siis anna endast teada. Youtubes pakun teile erinevaid videoid ilmast, maastikust, loomadest, lindudest, taimedest jne. Hetkel kasutan kompaktkaamerat FujiFilm JX500.

 

Just hiljuti sain ühe oma parima äikese foto. Saate ka vaadata kõiki minu videoid siin: http://www.youtube.com/user/LoodusVaatleja/videos

Loodan, et minu väljatoodud materjal meeldib ka teile. Edaspidi hakkan siis uut ja

põnevat infot siia lisama!

Tooks siia ka ühe video. Nägin esimest korda oma elus hulgaliselt maapükse.

Parim äikeee.jpg

Muudetud liikme Koosgaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu sulle! Lõpuks tuli mingi originaalsem YT kanal kah mis ei uploadi ainult MineCraft videoid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hästi läheb. Jätka samas :)


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Seitsmes juuni müristas ja välgutas samuti!

 

Üritan siia lisada igapäev videoid, kui võimalik ;)! Tore on näha teie tagasisidet!

 

Vihmasadu Tartus! (27.06.2013)

 

Homsest on järjekordselt oodata vihmast ja äikeselist ilma! Järgnevad päevad muutuvad jahedamaks ning samuti on ka äikest oodata! Järgmise nädala kespaigas muutuvad jälle ilmad soojemaks ning on oodata ligi 30 kraadi sooja! Olen valmis vaatlema ja jäädvustama ning oma videoid teile näitama youtubes ja ka siin!

 

Tore on näha ka teie tagasisidet!

 

Video, kuidas lind peidab ennast meie eest!

Muudetud liikme Koosgaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Video tänasest taevas! 29.06.2013 (Tartu)

 

Ootan meeleldi teie arvamusi ning ka kriitika on oodatud. ;) Mis teie arvate sellest, millega ma tegelen?

 

Ootan meeleldi teie arvamusi ning ka kriitika on oodatud. ;) Mis teie arvate sellest, millega ma tegelen?

Muudetud liikme Koosgaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks parimaid YT kanaleid , vähemalt keegi filmib seda mis meie ümber on ! ;)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tänane äikesepilv, mis on hetkel meist möödumas (Kell 19:19)

 

5. juuli siis paistab olevat nädala suurim äikesepäev, sest kuum õhumass hakkab lahkuma. Seega tasub olla valmis!

Muudetud liikme Koosgaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See viimane video on liiga pikk. Alguses sähvatab tõesti ägedalt, aga edasi ei toimu ju midagi. Soovitaks cuttida rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.