Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis ma sinule just eelmises postituses soovitasin? Vaata nüüd seda video ise palun. 27-28sekund ja 33-36sekundid.

Proovi vahepeal kirjutada, suhelda inimestega. Mitte lihtsalt, et käid siin ja postitad video ära. Paistab, et sinu jaoks tagasiside ja soovitused(abi) ei loe.

Inimesed vahest annavad häid ideid, paratamatult see nii on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Maik, ma loen koguaeg teiste inimeste soovitusi. Mina ei töötle väga oma videoid, ma armastan üleslaadida orginaalseid videoid.

Saan varsti omale "Videokaamera". Samuti on olemas mul ka kaks statiivi. Ma ei kanna lihtsalt statiivi väga tihti endaga kaasas, kuid nüüdsest üritan ikka seda rohkem kasutada. Loodan, et saad aru, mida ma üritan sulle öelda. See fotokaamera, millega ma praegu filmin, see ei ole nüüd kõige parem..

Siin on üks uus video ka:

 

Täna oli mõnus päev 1. septembrit vastu võtta koos äikese ja mürinaga.

Video filmitud Jõgeva linnas.

Muudetud liikme Koosgaming'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma täiesti saan sinust aru, kuid siiski mingisugune programm võiks olemas olla.

Ma ei räägigi graafilisest töötlusest, vaid pigem sellisest üldisest muutmisest, alustuseks siis näiteks heli.

Proovi seda lihtsalt natukene vaiksemaks/tuhmisemaks muuta, nagu ma enda üleeelmises postituses soovitasin.

 

Kui sul on soovi, ma võin anda sinule (kinkida) enda vana Sony Vegase või Adobe After Effectsi originaalsed versioonid.

Ma ei mõtle midagi halba sellega, lihtsalt proovin anda enda poolset panust, kuna mulle tõsiselt meeldivad sinu videod.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee veel time-lapse videosid, aga võiksid olla natuke kiiremad ja pikem aeg.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Siin mõni video ka 1.-2. detsembri tormist, väga raske oli hilisõhtul leida kohta, kus jäädvustada tuule käes rappuvaid puid:

Video 1:

Video 2:

Video 3:

Muudetud liikme Koosgaming'i poolt
Põhjusega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

https://www.youtube.com/user/LoodusVaatleja/videos

Tere õhtust, pole siin kommuunis eriti aktiivne olnud. Nende viimaste kuude jooksul on ilmunud minu kanalile rohkelt erinevaid videoid, neid saate siit vaadata, kui klikite üleval oleval lingile.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.