Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Taypo Meisterdab | Beginner | Loving it ♥

Soovitatud postitused

Okei, ütleme, et see on sul väga algne signa. 1 asi mis mulle meeldib on raamid, see enda asi millised raamid, aga see tõmbaks nagu signa kokku ja mulle meeldib see. 2 otsi õpetusi netist. Proovi lisada selliseid lahedaid effecte taustale.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud õpetussõnade eest ! Ma proovisin selles töös välja tuua rohkem teksti, mis selle pildi mõnusaks ja silmale heaks teeb, ka ei saa vaielda vastu sellele faktile et töö on algeline. Proovin täna öösel , siis tutoriale vaadata ja midagi huvitavat juurde õppida, siis hea homme selge pea ja chillstepi koostööl pilt valmis teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mnjaa kas sa oled proovinud kuidagi kollase burshiga värvida ? Tundeb, et läks natuke üleääre sellga ole hoolsam ja pilt pole isenehest paha aga :D värvid ei sobi kokku see kollane jne. Pilt peaks natuke effectsem olema aga mitte ülepingutatud. Algaja kohta pole päris vigagi.


Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

See kollane värv ümber ta pea on peale cuttimist liiga paljuks läinud 'Feather' effect.

 

//Kui keegi kuuleb sellest effectist esimest korda, siis seda kasutatakse peale pildi cuttimist, et välja lõigatud pildi ääred oleks sujuvad mitte kandilised.

Muudetud liikme ITypo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Annan tegevust :D

Võiksid signa teha mulle :)

 

Render : http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2013/070/f/f/outsider_open_layer_by_mrbee30-d5xo1lk.png

Background : Vali ise, võiks olla sõjateemaline

Värvid mida sooviksid näha kõike rohkem: Desert

Tekst : White Doodle

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ja tuligi esimene soov, nagu ütles käib kes ees see mees, seega tegin esimesele soovijale nii kiiresti valmis kui võimalik !

 

Tegemise protsess:

Nagu soovitati, lisasin ääri mis pildi rohkem kokku toovad ja nagu klient soovis et oleks rohkem 'deserti' laadne hakkasin ma pildi kallal puurima. Esimese previewiga ei olnud ma rahul, kuidagi lihtne oli oleks nagu toonikamat vaja. lisasin välja lõigatud smoke ja natuke toone aga asi polnud ikka klaar.

 

Whitedoodle.jpg

Seega üritasin ikka ja rohkem asjale tooni juurde anda ja värvidega mängida et klient rahul oleks ja endalgi tore vaadata. mängisin kontrasti ja valgusega ja ka color scalega ja tuli välja siukene.

 

Whitedoodle2.jpg

 

Ja rohkem polnudki jäänudki kui lisada tekst ja viimane lihv.

 

Whitedoodle_1.jpg

Loodan, et meeldib kui midagi vajab muutmist , siis parandan selle hea meelega !

 

Kõike head !

ITypo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas mitte ääred ei panda aint üles ja alla ? Aga muidu täitsa okei värk kuigi see render võiks ikka rohkem näga olla ehk siis värvidega on üle pingutatud.

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Seda ma uurisingi , vaatasin nagu tutoriale kuidas pildile bordereid teha ja aint sogatakse full borderitest, mitte keegi ei näidanud kuidas teha alla ja ülesse. Eks neid värve ole palju jah, endale nagu just meeldibki rohkem tumedam aga ootab, siis kliendi arvamuse ära ja vaatab edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas mitte ääred ei panda aint üles ja alla ? Aga muidu täitsa okei värk kuigi see render võiks ikka rohkem näga olla ehk siis värvidega on üle pingutatud.

 

Enda maitse, näiteks osad panevad igale äärde, Madmousel olen näinud mingeid 4-5 px üleval ja all ja 1 px paremal ja vasakul. Ma teen enda signadele raamid käsitsi, nii et ma ei tea täpselt kui suured ma teen. (Ma teen üles ja alla)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[spoiler=tsitaat]

Ja tuligi esimene soov, nagu ütles käib kes ees see mees, seega tegin esimesele soovijale nii kiiresti valmis kui võimalik !

 

Tegemise protsess:

Nagu soovitati, lisasin ääri mis pildi rohkem kokku toovad ja nagu klient soovis et oleks rohkem 'deserti' laadne hakkasin ma pildi kallal puurima. Esimese previewiga ei olnud ma rahul, kuidagi lihtne oli oleks nagu toonikamat vaja. lisasin välja lõigatud smoke ja natuke toone aga asi polnud ikka klaar.

 

Whitedoodle.jpg

Seega üritasin ikka ja rohkem asjale tooni juurde anda ja värvidega mängida et klient rahul oleks ja endalgi tore vaadata. mängisin kontrasti ja valgusega ja ka color scalega ja tuli välja siukene.

 

Whitedoodle2.jpg

 

Ja rohkem polnudki jäänudki kui lisada tekst ja viimane lihv.

 

Whitedoodle_1.jpg

Loodan, et meeldib kui midagi vajab muutmist , siis parandan selle hea meelega !

 

Kõike head !

ITypo

 

 

Tundub normaalne ja oled ainuke, kes siin foorumis mu requesti täitnud :)

Paar miinust on...

Liialdasid võib-olla natukene värvidega. Värvid tahtsin desert(praegusest natukene heledamat) mitte backgroundiks desert, aga background on normaalne(jäta see background).

Nimi ka valesti kirjutatud, peaks olema White Doodle või WHITE DOODLE mitte WHITEDOODLE :D

Võiksid need probleemid lahendada ja siis oleks 5+ :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[spoiler=tsitaat]

 

 

Tundub normaalne ja oled ainuke, kes siin foorumis mu requesti täitnud :)

Paar miinust on...

Liialdasid võib-olla natukene värvidega. Värvid tahtsin desert(praegusest natukene heledamat) mitte backgroundiks desert, aga background on normaalne(jäta see background).

Nimi ka valesti kirjutatud, peaks olema White Doodle või WHITE DOODLE mitte WHITEDOODLE :D

Võiksid need probleemid lahendada ja siis oleks 5+ :)

 

Nimi on hull asi, kas kokku või lahku, me saame aru ju kui see on sinu signa, signa peal on sama nimi mis su vahvli nimi ..

 

Aga muidu üks nipp veel, ära pane niipalju samu effecte renderile mis taustal, võiks ikka saada renerit eristada taustast korralikult. Renderi "sharpen" vms tundub ka nagu üleliialdatud. (Ei tea kuidas see kutsutud)

 

//Nägin, et muutsid aga nüüd see "sharpen" ära kadunud. (Y)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nimi on hull asi, kas kokku või lahku, me saame aru ju kui see on sinu signa, signa peal on sama nimi mis su vahvli nimi ..

 

Aga muidu üks nipp veel, ära pane niipalju samu effecte renderile mis taustal, võiks ikka saada renerit eristada taustast korralikult. Renderi "sharpen" vms tundub ka nagu üleliialdatud. (Ei tea kuidas see kutsutud)

 

//Nägin, et muutsid aga nüüd see "sharpen" ära kadunud. (Y)

Aru võib saada, aga korrektsem oleks lahku ;)

 

ITypo, tänan, et tegid, hakkan kasutama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siit tuleb, siis tänane enda valikul tehtud pilt. Mõtlesin ,et prooviks midagi lillat ja oraantzikat , otsisin välja pildid ja tegin esimese backgroundi valmis.

 

EsimenePre1.jpg

Peale seda lisasin renderi ja hakkasin värvide kallal tegutsema, ja ka nagu näete sain aru kuidas neid bordereid tehakse :)

 

TeinePre1.jpg

Pilt hakkas juba looma, nüüd on vaid lisada veel värvid , tekst ja muu vajalik. Muidugi võib jälle öelda ,et pingutasin värvidega üle aga mul isiklik soov nende vastu, nad teevad pildi süngemaks ja silma paistvamaks ja seda ma just enda töö juures tahangi.

Who.jpg

 

Kõike kõige paremat !

ITypo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siit tuleb, siis tänane enda valikul tehtud pilt. Mõtlesin ,et prooviks midagi lillat ja oraantzikat , otsisin välja pildid ja tegin esimese backgroundi valmis.

 

EsimenePre1.jpg

Peale seda lisasin renderi ja hakkasin värvide kallal tegutsema, ja ka nagu näete sain aru kuidas neid bordereid tehakse :)

 

TeinePre1.jpg

Pilt hakkas juba looma, nüüd on vaid lisada veel värvid , tekst ja muu vajalik. Muidugi võib jälle öelda ,et pingutasin värvidega üle aga mul isiklik soov nende vastu, nad teevad pildi süngemaks ja silma paistvamaks ja seda ma just enda töö juures tahangi.

Who.jpg

 

Kõike kõige paremat !

ITypo

 

Hakkab looma, lõpp tulemus väga hea (Y) Soovitaks igal signal erinevat fonti kasutada ja tee raamid 2x väiksemaks kui sul on, tunduvad liiga suured.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hakkab looma, lõpp tulemus väga hea (Y) Soovitaks igal signal erinevat fonti kasutada ja tee raamid 2x väiksemaks kui sul on, tunduvad liiga suured.

Igal signal erinev font on nüüd küll halb soovitus. Font, mida ta praegu kasutab sobib väga hästi.

Targem oleks ehk oma tekst erinevatest fontidest kokku kombineerida? Osadel töödel võib see väga kenasti mõjuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igal signal erinev font on nüüd küll halb soovitus. Font, mida ta praegu kasutab sobib väga hästi.

Targem oleks ehk oma tekst erinevatest fontidest kokku kombineerida? Osadel töödel võib see väga kenasti mõjuda.

Kui üks ja sama font koguaeg läheb üksluiseks ära ju ..


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võid mulle ka teha signa

 

Render/stock : http://www.nocturnar.com/forum/attachments/avatares-y-firmas/50817d1346704665-render-simpson-bart_render_by_re4p3r1.png

Background : Midagi sellist mis sobiks kokku renderi/stockiga ja tekstiga.

Värvid mida sooviksid näha kõike rohkem: Helesinine

Tekst : deffenlO

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Juba uued pildid homme !

 

(Postitused läksid sassi, kuidagi tuli see postitus teise ette aga pole hullu )

 

Selga sinu request ( Tegin ka formaadis , mis mahub vahvli signatuuri boxi ära ) :

 

Esimene Preview ( Background ) :

 

Pre1.jpg

 

Teine Preview ( Lisasin mõlemad renderid, mehe ja kuuli )

 

 

Pre2.jpg

 

 

Lõpptulemus, sai värvidega mängitud ja tekst lisatud.

 

 

MrMadness.jpg

Muudetud liikme ITypo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
juba uued pildid homme !

 

(postitused läksid sassi, kuidagi tuli see postitus teise ette aga pole hullu )

 

selga sinu request ( tegin ka formaadis , mis mahub vahvli signatuuri boxi ära ) :

 

 

Esimene preview ( background ) :

 

pre1.jpg

 

teine preview ( lisasin mõlemad renderid, mehe ja kuuli )

 

 

pre2.jpg

 

 

lõpptulemus, sai värvidega mängitud ja tekst lisatud.

 

 

mrmadness.jpg

 

 

tänud sulle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tegin ka G3rdile signatuuri valmis, arvasin ,et tuleb mingi raskema võitu et punane ja sinine kokku sobitada aga oli üpriski lihtne ja tegin alla tunniga ära. See kord ma previewe ei teinud , et saada ka teie arvamust kas on mõtekas teha seda 3 Step moodust, kus näitan milline alguses background on , siis kui renderid on sees ja lõpptulemus ? Proovisin ka uut kirja nagu marko soovitas , ka selle peale sooviks arvamust kas peaks seda kasutama mis enne või proovima uusi ?

 

Olen üpriski uhke selle töö üle , et suutsin ära teha :

 

BartS.jpg

 

 

Muudetud liikme ITypo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nooled endad võtsin ma Googlest aga nagu neid Barti omal , lihtsalt duplicate layer, kuni sain selle viimse, kasutasin 3'e erinevat texture selles segastikus seal.

 

// Sellel mille ma selgale tegin kasutasin BG jaoks C4D, Mille suutsin ühe lihtsa tutorialiga selgeks saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.