Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Thunder FM - Best New & Old Good!

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Väga hea muusika tuleb 24/7 jätkake samas vaimus

 

Tänud ja banned? :O

 

Nüüd on ka olemas Teamspeak server mis on 512 slotine. Kes tahab oma sõpradega rääkida siis saab joinida läbi selle IP: ts3.thunderfm.eu


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Up!

 

Kuula siit: http://thunderfm.eu

Teamspeak: ts3.thunderfm.eu


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eile polnud võimalik raadiot kuulata, sest tegime kerge vahetuse playeriga. Nüüd on asi tehtud ja raadio taas kuulatav!

 

 

http://thunderfm.eu


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ainult parimat muusikat! Soovitusi? Mida tahaksite juurde, mida eemaldada jms. - http://thunderfm.eu


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaadates kuidas Te eelnevatele kommentaaridele olete omapoolsed vastused andnud, kardan ma, et ma saan Teie käest sõimu ja/või lapsiku vastuse: "ära kuula, kui ei meeldi".

 

See selleks. Tegemist on puhtalt soovitustega, seega kõike mis Teile öeldakse, tasuks reaalsuses arutleda ja sh. head mõtted/ideed ellu viia. Olete Te mõelnud mis selle raadio tulevik on? Milline on see visioon seoses selle ettevõtmisega? Kindlasti ma usun, et soovite vältida juriidilisi konflikte ja sellega tulevikus ka raha teenida. Ootan vastuse ära, et seoses täiendava informatsiooniga soovitusi anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

NDS0nS0.png

 

Milleks vaja tuua vana eespool öeldut asju üles? See mida ma kirjutasin 14 aastasena oli viga ja tol ajal ma ei mõistnud ei kriitikat ega soovitusi. + Hetkel ma panin projekti kinni sellepärast, et mul pole aega sellega tegeleda ja kulud (litsents ning server) olid suuremad kui tulud. Tegemist oli hobikorras projektiga ka seega ma ei tea kas ma oleksingi tahtnud sellega tulevikus raha teenida. Pigem oli asi selles, et saada praktikat ja uurida mis ning kuidas käib. :)


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NDS0nS0.png

 

Milleks vaja tuua vana eespool öeldut asju üles? See mida ma kirjutasin 14 aastasena oli viga ja tol ajal ma ei mõistnud ei kriitikat ega soovitusi. + Hetkel ma panin projekti kinni sellepärast, et mul pole aega sellega tegeleda ja kulud (litsents ning server) olid suuremad kui tulud. Tegemist oli hobikorras projektiga ka seega ma ei tea kas ma oleksingi tahtnud sellega tulevikus raha teenida. Pigem oli asi selles, et saada praktikat ja uurida mis ning kuidas käib. :)

 

Selge, tubli saavutus sellegipoolest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.