Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Faction - Kuidas saaks prottida teatud ala?

Küsimus

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

See vist ei ole võimalik


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ma olen kusagilt lugenut et seda saab VIST worldguardiga 2ra yhendada aga kuidas..

 

Minu teada pole see võimalik ja guugeldasin ka veits, aga ei leidnud midagi. WorldGuardiga seda ühendada ei saa.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Vabandan, et Crusher123 teemat reostan oma probleemiga kuid on samuti seonduv factioniga, et lisasin plugina ära ning teostasin restardi serveril ja hakkasin tegema factioni /f create asd, /f desc asd

Ning kirjutades ikka minu factioni nime ette ei tulnud, milles võib jama olla?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Vabandan, et Crusher123 teemat reostan oma probleemiga kuid on samuti seonduv factioniga, et lisasin plugina ära ning teostasin restardi serveril ja hakkasin tegema factioni /f create asd, /f desc asd

Ning kirjutades ikka minu factioni nime ette ei tulnud, milles võib jama olla?

 

Nyyd on mingi uus update, et enam ta ei pane faction tagid nime ette, minumeeles sai neid essential v6i faction configis tagasi panna.


BvDzSn5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Liigud oma safezone piirile ja kirjutad koguaeg /f claim ja siis liigud jälle ja sama asi. Ise saad valida.

Usulik, ennem kui postitad loe mis pealkirjaks on, ma kysin kuidas teha TEATUD ala n2iteks 15x9 jne kui ma kirjutan /f claim ta claimib lampi 16x16 ala ja kogu moos.


BvDzSn5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Usulik, ennem kui postitad loe mis pealkirjaks on, ma kysin kuidas teha TEATUD ala n2iteks 15x9 jne kui ma kirjutan /f claim ta claimib lampi 16x16 ala ja kogu moos.

 

Miks sul vaja ültse 15x9 ala?

las jääb nata rohkem või mis?

minuarvastes seda ei sa teha kuna isegi protecti ei sa nii panna ja worldeditiga ka ei sa!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks sul vaja ültse 15x9 ala?

las jääb nata rohkem või mis?

minuarvastes seda ei sa teha kuna isegi protecti ei sa nii panna ja worldeditiga ka ei sa!

 

Tahad oelda et sa ei oska wandiga 15x9 diagonaalis panna? v6i mis?

Muudetud liikme Crusher123'i poolt

BvDzSn5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Miks sul vaja ültse 15x9 ala?

las jääb nata rohkem või mis?

minuarvastes seda ei sa teha kuna isegi protecti ei sa nii panna ja worldeditiga ka ei sa!

Sa oled loll nagu laua jalg. Vabandust väljendi pärast. Factioni pluginaga ei saa nii teha juhul kui muudad plugina sisu ja see ei ole kõige lihtsam. Worldguardiga on võimalik 15x9 ala valida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kuidas oleks võimalik /f claim'iga claimida teatud ala, kui jääb /f claim tavalisest väheks...?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.