Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Keegi minu arvutis sees?

Küsimus

SUPERVIP

Tervist.

 

 

Probleem selles et mul on selline tunne et keegi teine peale minu on arvutis sees ja jälgib mu liikutusi siin.

Täna näiteks hommikul tegin arvuti ja chrome lahti, chromes oli kuskil 10 tabi. Peale kohvitamist tulin uuesti arvutisse siis oli ainult facebook lahti. (ise ma neid kinni ei pannud)

Arvuti läheb ka ise lampi kinni (pole arvutis endas viga) ja taustapilt kaob ära ja tuleb tagasi. Ehk muutub täiesti mustaks ja natukese ajapärast tuleb tagasi.

Viirusetõrjed mitte midagi ei ütle ja prosesside alt pole midagi imeliku näha.

Ruuteri logist kah pole midagi näha et keegi oleks tulnud sisse.

 

 

Aga kindel on see et keegi siin sees on.

Kuidas teada saan kus ta on ja kuidas ta minema saan?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Format.

 

Oi aitäh selle vastuse ette. Ma üldse ise selle peale ei tulnud :fp:

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Sa võid proovida sellise freeware-ga naq "Spybot Search & Destroy" minuteada peaks just selliste asjadega tegelema. See taustapildi kadumine on küll suht creepy, sest teamviewer teeb sama asja. Üks "trikk" mida proovida võid on interneti välja lülitamine (Heureka) ja vaadata mis siis toimps. See pole nüüd professionaalne nõuanne, aga lihtsalt mõned ideed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sa võid proovida sellise freeware-ga naq "Spybot Search & Destroy" minuteada peaks just selliste asjadega tegelema. See taustapildi kadumine on küll suht creepy, sest teamviewer teeb sama asja. Üks "trikk" mida proovida võid on interneti välja lülitamine (Heureka) ja vaadata mis siis toimps. See pole nüüd professionaalne nõuanne, aga lihtsalt mõned ideed.

 

Taustapildi värk jah arvasin et teamviewer aga ei ole see. Teine asi et taustapilt kaob kui windows pole aktiveeritud. Aga seda ta on.

Proovin varsi selle Spybot Search & Destroy värki ära.

Kui interneti pole siis on kõik korras. Paneme interneti tagasi tuleb jama.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

KAPO jälgib sind :D Endal ka vahepeal siuke tunne, internet läheb lihtsalt mega aeglaseks ( 50mbit connection ), võtan juhtme välja panen tagasi ja jälle korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Äkki sulle ainult tundub ?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Maitea kas kapo nii mustalt oma tööd teeks, et sa sellest aru saaksid, aga minetea. Also kas nett muutub ka aeglaseks, uuri jah, et kas upload speed on suur jms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Maitea kas kapo nii mustalt oma tööd teeks, et sa sellest aru saaksid, aga minetea. Also kas nett muutub ka aeglaseks, uuri jah, et kas upload speed on suur jms?

Selelpärast ongi tõestust vaja muutustest.

Muudetud liikme Arts'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mine vaata %appdata% alla, omal ajal installisid rotid sinna ennast :D

Veel mine msconfig ja vaata kas midagi kahtlast tõmbab ennast startupi ajal käima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ctrl + alt + delte (viimane option) kui screen lahti tuleb, sealt järgmisena valid ülevalt teise , ehk eesti keeles 'Protsessid' ja kerid täitsa alla seal on üks protsess nimega winlogon.exe , kui sul on neid 1 on kõik korras ja see oled sina, kui sul on 2 winlogon.exe siis on keegi teine ka sul arvutis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tervist.

 

 

Probleem selles et mul on selline tunne et keegi teine peale minu on arvutis sees ja jälgib mu liikutusi siin.

Täna näiteks hommikul tegin arvuti ja chrome lahti, chromes oli kuskil 10 tabi. Peale kohvitamist tulin uuesti arvutisse siis oli ainult facebook lahti. (ise ma neid kinni ei pannud)

Arvuti läheb ka ise lampi kinni (pole arvutis endas viga) ja taustapilt kaob ära ja tuleb tagasi. Ehk muutub täiesti mustaks ja natukese ajapärast tuleb tagasi.

Viirusetõrjed mitte midagi ei ütle ja prosesside alt pole midagi imeliku näha.

Ruuteri logist kah pole midagi näha et keegi oleks tulnud sisse.

 

 

Aga kindel on see et keegi siin sees on.

Kuidas teada saan kus ta on ja kuidas ta minema saan?

 

 

Asi selge, väheke puurimist ja uurimist selgus, et probleem polnud mitte postitajal endal, vaid postitaja sõbral. Ma sulgeks teema, fake probleem, asjaolu ja muu täpsustamist vajavad vastused jäid saamata, sest probleemi tegelikult ei ole.


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
ctrl + alt + delte (viimane option) kui screen lahti tuleb, sealt järgmisena valid ülevalt teise , ehk eesti keeles 'Protsessid' ja kerid täitsa alla seal on üks protsess nimega winlogon.exe , kui sul on neid 1 on kõik korras ja see oled sina, kui sul on 2 winlogon.exe siis on keegi teine ka sul arvutis.

 

Mul pole yhtegi winlogon.exe'd seal?

 

Asi selge, väheke puurimist ja uurimist selgus, et probleem polnud mitte postitajal endal, vaid postitaja sõbral. Ma sulgeks teema, fake probleem, asjaolu ja muu täpsustamist vajavad vastused jäid saamata, sest probleemi tegelikult ei ole.

 

Sina siin kyll ytlema ei tule et fake probleem.

 

Tavaline keylogger võib teha seda sama asja. Mitte mingi krdi kapo.

//Netikiirused on alati olnud samad.

 

/// Võib vist tõesti teema kinni panna kuna siit foorumit vastust ei saa mis aitaks probleemile.

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sul Mac või PC ? Protsesside all peaks olema ikka winlogon.exe olemas, proovi äkki vajutada 'w' kui protsessid lahti.

 

PC ikka, leidsin Windows Logo Applicationi. See vist on see winlogon.exe? Neid on ainult 1.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kas minu soovituse vaatasid üle?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kui on üks, siis peaks iseenesest korras olema. Tuli meelde ,et endalgi oli eelmine aasta selline probleem , asi on selles kui on 2 winlogon'i siis on see keylogger , mis töötab samamoodi nagu teamviewer aga ilma sinu teadmisetta , näiteks kirjutad kuhugi oma passi, saab ka selle teada ja saab ise su arvutis ringi liikuda. aga vaata, kas homme ka veel mingi jama on, siis võid juba abi otsida youtubest. Ka oleks hea idee tõmmata endale Super anti spyware, ise kasutan seda ja soovitan !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

See,et keegi sul seal on,see on 100% kindel.

Üldse kas sul on TeamViewer?Kui on,siis kontrolli selle asju.

KettaPuhastust või CCleanerit oled proovinud?Äkki on mingi ebavajalik asi arvutis mida need 2 vb tuvastavad ning mida saab eemaldada.

Kui KAPO sind isegi jälgib,siis peaks selleks põhjus olema.Seda pead juba ise teadma,aga jamh,ei usu et KAPO nii lohakalt oma tööd teeb.

Siis tuleb veel igasuguseid spyware programme tõmbama.

Keylogger see ei ole kuna keylogger ei mõjuta nii palju arvutit üldiselt.

Viirusetõrje peaks küll midagi ütlema,sest mingigi viirus peab olema.


EtdmmHT.jpg

See, et sa silmad roheliseks värvid ja lõuaotsa paar karva kasvatad ei tähenda, et sa kohe Hulk.

Üks sitt sõna ja sa tont saad pureda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Hollyo, mina nii kindel poleks, et keegi teda jälgiks ja seal niiviisi trikitab. KAPO jutu võib ka kaugele minema visata :D Tegu võib olla lihtsalt mõne pahavaraga (oled proovinud erinevate viirustõrjetega?) või siis tarkvara langeb konflikti millegipärast.

Kunas see jama peale hakkas? Kui millalgi lähiajal, siis proovi teha system restore.

Samuti võid proovida teha ka browserile täielikku reinstalli või veidike aega teist browserit kasutada. Kui sellega saaks korda (ehk, kui jama oli browseris endas), siis oskaks edasi uurida, mis selle taustapildi ja arvuti väljalülitamisega on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Niggahigga

Proovin kohe sinu asja siis annan teada.

 

 

Probleem hakkas juba kaua aega tagasi. Alguses lihtsalt arvuti lõi musta pildi ette ja tegi restarti. Kui peale tagasi panin siis ei tulnud isegi errorid et arvuti oleks läinud valesti kinni. Siis mõtlesin et arvuti ülekuumeneb aga nyyd kui hakkasin uurima siis temperatuurid on ilusti 60 juures.

Proovin kohe need programmid järgi ja ytlen mis teeb.

Teamvieweri oman küll ja alguses mõtlesin et taustapilt kaob teamvieweri pärast ära aga siis uninstallisin selle aga probleem on ikka.

 

// proovisin need programmid ära. Mitte midagi erilist ei old. Panin Rootkite kontrollima siis kontrollimise ajal 2x logis windows ennast välja.

 

/// Olime siin paar tundi ilma interneti yhenduseta ja sellel ajal mitte yhtegi probleemi ei tulnud. Kohe kui interneti tagasi panime, jõudsime õues käia ja tagasi tulla oli arvuti kinni.

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mine proovi safe modi with networking.

Kui midagi ebatavalist ei toimu (oota ikka tunnike umbes), siis peab olema süü mingis programmis mis on arvutisse tõmmatud, sest safe mod ei ava ühtegi võõrast programmi.

Muudetud liikme Tsau'i poolt

3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

lol, tee format tõesti... Sa oled kellegi RAT ( remote assistant tool )- is sees, kui on piisavalt hästi krüpteeritud fail seal ja kutt pidevalt uuendab seda uute stubidega siis seda ei võta vahele mitte ükski viirusetõrje. Isik saab kätte kõik su andmed arvutist kes sellega möllab + on sisseehitatud keylogger. Saab kustuda ja alla laadida sinu arvutisse asju nii, et sa midagi ei näe jms... ühesõnaga arvuti 100% tema käsutuses samuti.

Veebikaamerale soovitan samuti tõmmata teibi ette kui fappimiseks vms asjaks läheb, kuna ka see on lihtsalt jälgitav.

 

Soovitan tõesti windowsi üle lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui siin teema juba olemas, küsiks ka ühte asja.

 

Mul on läpakal see veebikaamera ja selle kõrval on see tuluke, mis näitab, et kas kaamera on sees.

See tuluke läheb lihtsalt vahepeal suvaliselt tööle, 5 min tagasi just läks.

See tähendab, et keegi vaatab mind? Kuidas ma seda peatada saaksin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.