Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Käes on juba 2. juuni ja lootsin, et sel aastal jäävad sääsed oma urgudesse ega nina välja ei poeta. Siiski on nad väljas ja neid on tapvates kogustes. Ma ei oska öelda, miks neid nii palju on, aga igatahes on hammustused valusad. Kupud aga sügelevad jubedalt.

 

Seega oli mu küsimus - kuidas võitlevad vahvlid sääskede vastu? Kõik ideed on teretulnud.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sääsed vist pidid higi peale kõige rohkem tulema? ja ma mängin suht pidevalt jalgpalli ja ma kipun suht palju higistama. Siis suht käin pidevalt ringi jms üritan ära ajada :D

 

Sama :/ Kohe näha kui maha istud mõnus parv tiirleb ümber pea.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sääskesid on see aasta tohutult tänu neile soodsale talvele. Sääskede vastu aitab pikk riietus ja pidev liikumine. Päikese käes nad ka nagu väga ligi ei tiku. Jalgpalli mängides ei ole ise neid väga tundnud aga kui päike pilvetaha liigub siis on kuri karjas.. Otseloomulikult on kõige hullemad kohad igasugused veekogudeäärsed alad.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See aasta on neid sääski tõesti palju, soovitan kasutada sääsetõrje vahendeid.Veekogude ääres on parmud ka suht häirivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisin kuskil pinke värvimas, kus palju puid ümber oli, sääski oli tohutult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostke BEN's 100 sääsetõrje... Maksab küll u 6-10 €, kuid on seda väärt...

 

http://militaarpood.ee/index.php?route=product/product&keyword=BEN%27s&category_id=0&product_id=51

 

+1

 

Esimene sääsetõrje mis minusilmis reaalselt toimib. Väljas hea vaadata kui paar sutsu seda peale ja rahulik olla, samal ajal mõni vend sprayb pool hoovi OFF-i täis ja ikka kasu pole :D

 

/Kasutusjuhendi soovitan ka läbi lugeda... kohati liiga kange kraam.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostke BEN's 100 sääsetõrje... Maksab küll u 6-10 €, kuid on seda väärt...

 

http://militaarpood.ee/index.php?route=product/product&keyword=BEN%27s&category_id=0&product_id=51

 

Olen ka palju kuulnud, et pidi väga hästi töötama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Käed ja pikad riided on kõige parem lahendus sääskede vastu. ;)

Lihtsalt pikkadest ka ei piisa.. Sääsed võtavad läbi teksade ka.

 

Proovige see ära - Sääsetõrje käevõru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsalt pikkadest ka ei piisa.. Sääsed võtavad läbi teksade ka.

 

Proovige see ära - Sääsetõrje käevõru.

 

Toimib 4 - 6 nädalat. Ja mis peale seda? peab uue ostma?

 

Ennast just sääsed närvi ei aja aga suht tüütu kratsida ennast. Kuskilt kunagi kuulsin et sülge kui panna sääsehammustuse peale et siis lõppeb see kõdin?

Endal toas mingi pinisev asi seal pistikus on ja pole veel ühtegi sääske näinud. Kellel nutitelefon siis play stores on neid "anti mosquito" värkke, ei tea kas need toimivad kah aga samsugust pininad peavad kui see tepslis olev värk.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Olen neid mosquito killereid proovinud, tulemus on null. Need peaksid tekitama mingit kõrget heli, mille peale sääsed minema lähevad.

 

Eks neid sääski ikka soojade talvede tõttu rohkem nüüd on.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsalt pikkadest ka ei piisa.. Sääsed võtavad läbi teksade ka.

 

Proovige see ära - Sääsetõrje käevõru.

Need käevõrud absull ei tööta, kunagi tellisin suht sarnased, ei toiminud üldse.

 

Kellel nutitelefon siis play stores on neid "anti mosquito" värkke, ei tea kas need toimivad kah

Need ka ei tööta :D

 

http://www.keepsbugsoff.com/en-US/Products/Pages/OFF-Deep-Woods-Sportsmen.aspx#off-deep-woods-sportsmen-insect-repellent-ii

See pudel pidi karm asi olema, sulatab plastikut ja puha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mdea, tavaliselt kui ma olen õues liigun. Ja seda "liikumist" pean jalgpalli mängimise all. Kas siis kodus või statal või kus iganes. Kodus hoovis kõksin koguaeg, hoian nii kaua palli õhus kui saan, vahepeal lendavad ikka peale siis poole kõksimise pealt tapan neid :D


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.