Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ei tasu surmaga seonduvaid asju tatoveerida:D ' date=' toob halba :)[/quote']

Ega sa igal ühel sama pole ,mõnele just toob õnne.

Ja siin polegi midagi sellist ,mis seonduvad surmaga.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõttetu teha tattoosid kui neil mingit tähendust pole. Ja ma olen täiesti kindel, et antud tattoodel pole mingit tähendust

tegelt tegin teema et inimesed kellel on postitaksid need siia mitte keegi ei vinguks minu tattoode üle alati ei pea tähendust olema

see tattoo + üks teine on tähendusega minu nahale jäädvustatud :

248960_156474327751058_8180702_n.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Värvilised ära ei pleegi?

Mõtlesin ka, et kuskil 16 aastaselt võiks teha, kuid pole otsustanud.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega sa igal ühel sama pole ,mõnele just toob õnne.

Ja siin polegi midagi sellist ,mis seonduvad surmaga.

 

Kui sa natukenegi mõtleksid ja vaataksid siis pealuu kirjeldab surma, läheb surma kategooria alla .

 

Teemasse: Endal ka plaan teha Enjoy Life , vasemale sääärele :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IMG_20121003_225016.jpg

Sõbral siuke. 15€. Plaanin ka midagi taolist mingiaeg teha, kuid teise tähendusega.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mikk, võta mahapestav tattoo.. -.- Saad 0.10€ sendiga igapäev uue tattoka peale panna ja nätsu ka veel närida :D

 

Mida Cum Deo üldse tähendama peaks ? o.O

 

Üldjuhul on tattokatel ka tähendus, aga see tundub nagu lambine "lahe lause, teeme ära" tattokas :S

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõttetu teha tattoosid kui neil mingit tähendust pole. Ja ma olen täiesti kindel, et antud tattoodel pole mingit tähendust

 

Sinusuguse mõtlemisega inimesed on kõige mõttetumad olevused üldse. Kui sulle ei meeldi, siis pole vaja ka kommenteerida. Kõik need jutud, et vanemaks saades venib nahk välja ja tatoo jääb kole vms. Mis sa reaalselt arvad, et sinu valge kottis nahk näeb parem välja kui veidi paigast ära tatoo? Mõtle uuesti...

//Tean, et sa ei maininud midagi naha välja venimisest, aga teades sinusuguseid inimesi, siis oleks see su esimene kaitselause oma idiootsusele.//


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult on nii et, example läheb juba ülekäte oma ülbitsemise ja trolliga, eile vehkis vabateemas mingi vennaga, nüüd lööb siin laineid.

 

Aga üldiselt on mul ka tattoo, haha väga mark :D

14aastaselt tehtud, jalapeal, nimetähed ala tikutopsi suuruselt :D

õige masin ja asjad olid olemas, viskasin pastakaga joonise peale ja kukkusin torkima :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on nii et, example läheb juba ülekäte oma ülbitsemise ja trolliga, eile vehkis vabateemas mingi vennaga, nüüd lööb siin laineid.

 

Aga üldiselt on mul ka tattoo, haha väga mark :D

14aastaselt tehtud, jalapeal, nimetähed ala tikutopsi suuruselt :D

õige masin ja asjad olid olemas, viskasin pastakaga joonise peale ja kukkusin torkima :D

 

Ise tegid vä? :O Eriti julge vend :D

 

Sinusuguse mõtlemisega inimesed on kõige mõttetumad olevused üldse. Kui sulle ei meeldi, siis pole vaja ka kommenteerida. Kõik need jutud, et vanemaks saades venib nahk välja ja tatoo jääb kole vms. Mis sa reaalselt arvad, et sinu valge kottis nahk näeb parem välja kui veidi paigast ära tatoo? Mõtle uuesti...

//Tean, et sa ei maininud midagi naha välja venimisest, aga teades sinusuguseid inimesi, siis oleks see su esimene kaitselause oma idiootsusele.//

 

Ja sinusugused vennad on minu jaoks idioodid jällegi. Mõtlete, et litite mingi umbe skulli endale õlale ja siis mingi umbe kõvad vennad. Keegi midagi öelda julgeb, siis see saab kohe sellist heiti nagu mina sain.

 

See, mis ma kirjutasin oli minu arvamus ja ma ei tagane sellest. Sa ei saa mind selle pärast idioodiks sõimata, sest kõigi enda arvamus on omamoodi õige. Ilmselt saan nüüd kohe kilodes heiti otsa jälle, kuid mina ikka kaitsen oma öeldut. :)

Muudetud liikme Snoopy.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On kellegil midagi juurde tulnud?

Endal tärkas ka uus huvi. Plaanis lasta rinnapeale teha 2 viisnurka. Pean suveni ootama, äkki ei pea nii kaua vastu ja teen juba varem midagi käsivarrele.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.