Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[Õpetus/Ajutine fix] Steami chati kirjasuuruse normaalseks muutmine

Soovitatud postitused

VIP

Viimase Steami updatega muutsid nad friends chatis kirjasuuruse vana 14 asemel 16 peale ja ma arvan, et ei ole ainuke, keda see häirib. Mõnda kindlasti häirib see, et peab tõmbama kuskilt mingise faili ja arvatakse, et sinna on surmkindlalt mingi hax sisse topitud, seega tegin 2 varianti.

 

DUMBUSERITELE (NOOBIDELE)

1. Ava Steam kaust (C:/Program Files/Steam või mõni muu asukoht, kuhu installisid Steami)

2. Sule Steam! Kontrolli ka task managerist, et steam.exe oleks kinni, muidu see ei toimi.

3. Ava Steam kaustas kaust ../resource/styles, kustuta ära steam.styles fail ja asenda see sellega: .

4. Võid Steami avada, kui ei töötanud esimese korraga, siis korda tehtut (endal läks 2 korda, enne kui tööle hakkas).

 

NEILE, KELLELE MEELDIB ISE NOKKIDA

1. Ava ../Steam/resource/styles kaustas steam.styles fail Notepadi või mõne muu teksti redigeerimisprogrammiga.

2. Leia plokid friends_chat_text, friends_chat_text_self, friends_chat_history, friends_chat_event, friends_chat_bright_event, friends_chat_url, friends_chat_name_ingame, friends_chat_self, friends_chat_name, friends_chat_accountid, friends_chat_securitylink ja muuda neis font-size 14-ks (oli varem Steamis enne update) või ükskõik milleks iganes soovid.

3. Enne faili salvestamist, veendu, et steam.exe ei töötaks ja siis salvesta (kasuta näiteks task manageri kontrollimiseks).

4. Ava Steam, enjoy.

 

 

NB! Steami uuendustega võib Steam selle faili üle kirjutada ja siis tuleks uuesti muuta, kui neil just ei teki lähiajal mingit võimalust Settingutest seda ise muuta.

 

Allikas: http://forum.kz.ee/viewtopic.php?f=17&t=4194


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5+ õpetus, ennast häiris jubedalt, ja nüüd sain kõik korda, gf.

 

PS! Ma proovisin ka nii, et panin failile read-only, niiet näeme kas update kirjutab teistel üle,, ja mul mitte, või ei kirjuta kellegil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänud, ma juba m6tlesin et mul mingi font kustunud ja nyyd mingi ulme kole asemele tulnud :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vabandust offtopicu pärast, aga kas teil ka neid uuendusi igapäev laeb?

 

Arvutil: Up Time 12 days 2 hours 28 minutes 20 seconds

Ehk siis ei, kuna mul on Steam koguaeg lahti ja ma ei saa neid uuendusi nii tihti. Selle uuenduse sain ka 5 päeva hiljem.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.