Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Tere. Kas läpakale: ASUS K52JR läheb mingi teise asuse läpaka emaplaat?

 

Oleks ruttu vaja teada, sest sõbral on arvuti ekraan katki asuse läpakal ja ostis lauaka, läpaka emaplaat terve, lubas mulle anda aga tahaks teada kas see sobib minu asus k52jr-le. Mudelit ta ei tea ja ma ka ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Edu.ee Läpakate emaplaadi vahetusega. Ühel võib videokaart parem olla kui teisel. HF & GL!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Enamasti läpakad on mõeldud 1 kordseks kasutamiseks: kui sul emaplaat pekkis, siis võid prügikasti poole vaadata. Proff teeb ehk osad parandused ahju ja tinakolbiga ära.

Kui sul sõbra arvuti mingit HP marki ja sul ASUS, siis võid loota, et ei saa. Kinnitused on enamasti teistsugused erinevatel markidel. Lihtsam oleks ekraan osta, kui emaplaate swapida.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

ASUS to ASUS täitsa võib minna isegi, kuid 100% ma ei garanteeri, sest arvuti suurused võivad olla samuti teistsugused. Sa võid põhimõtteliselt proovida.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.