Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Mina tean ainult nii palju, et Nons palus, et ma sind white-listi lisaks ja kõik. Probleemo tekitaja olid sina, kes oma ülbe iseloomuga serveri tulid ja kohe vaidlema hakkasid. Tõesti kahju, et pilte ei teinud. Mul polegi sulle vaja midagi tõestada, need kes tahavad, need kes teavad las tulevad ja mängivad. T3h see oligi põhjus miks me kõik bani saime, ta lihtsalt tõi ettekäändeks selle, et reklaamisime midagi.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis ma talle teinud olen? Kas ta on midagi öelnud, mis ma talle teinud olen? Ma arvan, et asi oli selles, et ta üritas kandideerida minu serveris meeskonda, aga ei saanud. Aga sa just hea omanik pole kui naerad sellise asja peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minuarust võiks selle spami siin lõpetada/eemaldada. Me oleme mõlemad saanud aru, et mina ei meeldi sulle sina ei meeldi mulle ja nii on.

 

//AVAME TÄNA KELL 19.00! Olge kohal, kindlasti jagame ka mõned auhinnad esimestele kiiretele.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpetame selle spammi, aga ma tahtsin lihtsalt inimestele näidata kuidas käitub selle serveri omanik. Hetkel sinu jutust saan ma aru, et need kes sulle ei meeldi, neid lased põlema panna ja ei karista seda kes paneb? Hea meeskond teil (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esmamulje serverist üpris hea. Spawn ilus ning tundus, et omanikud teavad mida teevad. Edu teile. :)


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna siis avati, lisan veel mõned pildid siia, et saaksite lühi tutvustuse serverist! :)

 

 

2015-01-02_19.15.23.png

 

2015-01-02_19.17.15.png

 

2015-01-02_19.20.40.png

 

2015-01-02_19.22.51.png

 

2015-01-02_19.28.15.png

 

2015-01-02_19.30.59.png

 

2015-01-02_19.31.45.png

 

2015-01-02_19.35.04.png

 

 

Jälle sattusin ka sellisesse seisu, kui omanik ütles, et tulin ülbelt sisse. Logisin sise ütlesin tere, rääkisn ilusti juttu. Pildid räägivad enda eest, pange ise asju kokku. Mode mõnitab mind, et ma ei oska olla omanik kuigi olen seal liige.

 

Unustasin lisada, et see on väga hea server! Meeskond on suurepärane, räägib seda mida peab! Kõik sinna mängima! :)

Muudetud liikme TheBoss.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minuarust piltidelt näha, et sina oled see kes siin süüdi on. Tulete kolmekesi minu serveri, hakkate serverikallal ja ka ateami kallal igasuguseid halbu asju otsima... jap. Arvad, et mul pole ka ühtegi pilti? Ma saan aru, teie strateegia oli see, et tulete, proovite saada noreason bani või midagi ja siis saad siia vahvli halama tulla, jah?


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minuarust piltidelt näha, et sina oled see kes siin süüdi on. Tulete kolmekesi minu serveri, hakkate serverikallal ja ka ateami kallal igasuguseid halbu asju otsima... jap. Arvad, et mul pole ka ühtegi pilti? Ma saan aru, teie strateegia oli see, et tulete, proovite saada noreason bani või midagi ja siis saad siia vahvli halama tulla, jah?

 

Umm, ära mind sinna kampa pane, ma ei öelnud teile ega teie serverile midagi halba... Ja ma ei otsinud mingit banni ega midagi, tulin lihtsalt vaatama, mis serveriga tegu on.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule, mina logisin sinna koos Funny-ga, smurf sattus sinna ise, me tahtsime vaatama tulla, ja siit piltidelt näha kuidas ateam käitub sellises olukorras, aga mode ega sa ise hästi ei käitunud, mingi minu clan, hakkasid solvama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõned näited ka:

 

 

[spoiler=Näited]8Uk3bTG.pngUl0qF2X.png

 

 

Umm, ära mind sinna kampa pane, ma ei öelnud teile ega teie serverile midagi halba... Ja ma ei otsinud mingit banni ega midagi, tulin lihtsalt vaatama, mis serveriga tegu on.

 

Täitsa usun, lihtsalt mõned näited sõnavarast ja sina sees.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See meie vaheline asi smurfiga :D Jah, tunnistan, paar koledat sõna tuli. Aga lõpetame nüüd selle spami siin, vms?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängisin serveris 2 aastat tagasi.

 

Pede omanik oli, muud polnud öelda. Lendas ringi ja peksis mind ja bannis inimesi ns.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Edu sulle kui sa servus 2 aastat tagasi mängisid, lihtsalt, et siis serv polnud olemas veel ;) Kui sa ka siis kunagi mängisid äkki täpsustad mis su ing nimi oli ja mis omaniku nimi oli? Ma ei mäleta küll, et kunagi ühtegi freebanni või midagi jaganud oleksin. Ma arvan, et hetkel pigem asi selles, et palju hatereid tekkinud.

 

Igastahes Pelama!! Proovime nüüd serveri rahvast täis saada.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.