Teema: [õpetus] mida teha kui ei saa interneti panka sisse.

Tulemused 1 kuni 7 7'st

[õpetus] mida teha kui ei saa interneti panka sisse.

tere! võibolla kellegil on või oli see probleem et ei saa interneti panka sissse ? nüüd ma õpetan teid kuidas saaksite sisse või vähemalt teada mis teil on.

1. kontrolli et su id kaart kehtib.allpool n2itan kuidas kontrollida seda.

2. kontrolli et poleks caps locki ega num locki peal.

3. kuidas vaadata kas mu id kaart või serifkaart kehtib? ava start ja kirjuta sinna ''Id kaardi haldusvahend'' ava see ning oota. kui on punaselt et serifkaart kehtivus on läbi, siis uuendage oma serifkaarte. see võtab umbes 3 min aega.

4. kui id kaart ei kehti, siis tuleb minna panka ja lasta endale uus id kaart teha, sest me k6ik teame et 2014 saab enamusel kehtivus l2bi. nüüd ongi õige aeg.

5. kui ei saa üldsegi sisse siis kontrolli ka oma id kaarti lugejat, et see oleks ilusti arvutiga ühendatud ja et oleks korras.

6. kontrolli ka kas sul on uus id kaardi haldusvahend sest vahepeal see uuendab.

( palun andke tagasisidet )

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

pank ei anna uut ID kaarti sulle, selle nimi peaks olema "kodakondsus ja migratsiooniamet"
    ►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄
    mida sa ajad? kui mu emal saab id kaarti kehtivus l2bi siis l2hme swedbanka ja laseme seal uue teha ning n2dala p2rast saame k2tte.
    LOL. Pangast ei saa te küll midagi. Vb saab tal pangakaart läbi....
    Tsitaat Esialgu postitas: ultramees12
    mida sa ajad? kui mu emal saab id kaarti kehtivus l2bi siis l2hme swedbanka ja laseme seal uue teha ning n2dala p2rast saame k2tte.
    Ega jah, pangast sa küll ID kaarti ei saa.

Õpetus on väljanägemiselt suhteliselt jube, mingit korrapärasust väga pole.
    Pangast saab uue ID- kaardi parooli, kui vana kadunud, Swedis oli vist tasuta ja Seb tahtis raha selle eest saada.

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas