Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Admin

Kui kasutad mingisugust texture packi siis tuleks kasutada texture patcherit ( HD texture patcher sobib), sest selline asi võib juhtuda, kui tekstuurid on valede mõõtmetega. Kui see ei aita siis uuenda oma jar ära defauldiks või proovi lihtsalt default skini ja tekstuure. Peaksid tööle saama.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kui kasutad mingisugust texture packi siis tuleks kasutada texture patcherit ( HD texture patcher sobib), sest selline asi võib juhtuda, kui tekstuurid on valede mõõtmetega. Kui see ei aita siis uuenda oma jar ära defauldiks või proovi lihtsalt default skini ja tekstuure. Peaksid tööle saama.

 

Kusjuures kustutasin kõik .minecrafti kaustast ning installisin peale tagasi. Ikkagi :S

Muudetud liikme MadMouse.'i poolt

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline olari9

Optifine :D

Optifine on saast ütlen ma teile ausalt :D

See rohkem tekitab laggi, kui eemaldab seda.

Igatahes: MCPatcher vastavalt su versioonile.

Patchid oma failid ära, VB installid muid mode ka, textuurid parandatud. (PS: Sellist probleemi ei tohiks olla valede textuuride tõttu või valede mõõtmete tõttu, valede mõõtmete tõttu hakkaksid lihtsalt teised textuure osasid segama ja oleks siis topelt textuurid asjadel (näiteks kivi peal oleks vesi ja tuli).) Pige ma pakun, et sul ei lae chunke korralikult ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Optifine :D

Optifine on saast ütlen ma teile ausalt :D

See rohkem tekitab laggi, kui eemaldab seda.

Igatahes: MCPatcher vastavalt su versioonile.

Patchid oma failid ära, VB installid muid mode ka, textuurid parandatud. (PS: Sellist probleemi ei tohiks olla valede textuuride tõttu või valede mõõtmete tõttu, valede mõõtmete tõttu hakkaksid lihtsalt teised textuure osasid segama ja oleks siis topelt textuurid asjadel (näiteks kivi peal oleks vesi ja tuli).) Pige ma pakun, et sul ei lae chunke korralikult ära.

 

Mdea proovib ära.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma arvan, et sa siit ei saa vastust. Ürita kontakteeruda Mojang-iga ja vaata mis nad ütlevad sulle. Ja mõned vennad väitsid, et Optifine on pask siis võin öelda, et istuge see pask endale sisse. Optifine on mul lagi täiesti ära kaotanud. Muidugi võid proovida Graafika kaardi draivereid uuendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.