Teema: [ÕPETUS] Kuidas saada YouTube partnershippi?

Tulemused 11 kuni 20 34'st

mis browser ?
    Mozilla ja Chrome ning IE ei luba ors

//sõbral viskab errori ette

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

Tsitaat Esialgu postitas: Drama
    mis browser ?
    Mozilla ja Chrome ning IE ei luba ors

//sõbral viskab errori ette
    Chrome lubab muidu
    Täpselt sama lugu. Ei toimi see allow access/luba juurdepääs nupp. Proovisin ka nutitelefoni brauserist, ikka ei toimind. Äkki aitaks keegi?
    Allow/luba juurdepääs nupp tahab seda, et oleksite seal oma YouTube kasutaja sisse logitud ning see eeldab, et teie kasutaja on ühendatud Google+ teenustega.
    Tsitaat Esialgu postitas: ShissyGaming
    Allow/luba juurdepääs nupp tahab seda, et oleksite seal oma YouTube kasutaja sisse logitud ning see eeldab, et teie kasutaja on ühendatud Google+ teenustega.

Olen sisse logitud, mul on google+ konto see, kõik peaks nagu korras olema aga lihtsalt ei lähe. Mingi kamm on seal. Kas keegi teab kuidas seda korda teha? Või on veel mõni koht kust saaksid "algajad" partnershipi?
    Application Error

An error occurred in the application and your page could not be served. Please try again in a few moments.
    If you are the application owner, check your logs for details.
    Uue kanali disainiga kadus see backgroundi variant ära. Seega kui sa ei oma just eriti suurt kanalit, siis pole ka erilist mõtet endale Partnershippi sebida. Ja se süsteem ei toimi ka mul.
    On veel mõni selline leht kust saab partnershippi kui sa oled "algaja"??
    Mingi jama sellega jah, saan kuni '' Luba juurdepääs '' vajutan peale ja edasi rohkem ei lase... vajutan toob ta selle tagasi... mida värki ? :S
    Puhas Fake --->http://prntscr.com/z4t7t---->olen juba need kastikese ära täitnud tärniga ja siis viskab tolle ette

Liituge meie serveritega ja olgem lõbusad

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas