Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

http://vahvel.net/member.php?29191-Tumba

andsin 1m ette, ja tüüp logis välja siis. kõik info temast on teretulnud

Poiss sinu Perekonna nimi tuleb ka varsti välja, nii et parem tule heaga skype tagasi. Kui ei taha et sinu nime facebookis varsti jagatakse, kui teada saan sinu perekonna nime ;)

 

Tema youtube channel http://www.youtube.com/user/LILMELEE?feature=watch

 

leidsin veel selle et on kasutanud sellist hoti .... xboxi müümisel .

Edit: googlest tuhnimisel leidsin selle veel ...

info pärineb siit--- http://topclan.ucoz.net/forum/16-49-1

 

... pettur

29281987.png

vahvel.png

rsscmmber.png'

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pettur oled hoopis sina, kui sinu ees- ning perekonnanimi googlesse lüüa, tuleb ette päris mitmeid teemasid.

 

Miks sa enda nime välja lõikasid? Häbened midagi, Kristjan Jostov? Kui googeldada sinu varasemaid MSN, hard4fm vms see oli sul, siis tuleb samuti ette teemasid, kus oled paljusid inimesi petnud.

 

Palun postita pilte, kust pole midagi välja lõigatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ohoh kas nüüd tõmbas alt märjaks v et sinu nime teada sain?

Mis see siia puutub präegu et mina scämmisin, sina sitt oled scammer ja maksa raha ära kuradima pettur.

miks ma pean enda nime sinna alles jätma ega mina ei scämminud vaid sina scämmisid idu.

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

nojah olingi kunagi scammer, aga T*a mida see siia präegu kottib?

Krdima nälkijas vaata oma neg tehinguid lased ise teisi üle. kuij ma viimati lasin kedagi üle siis oli see 2 aastat tagasi nii et jh.

Muudetud liikme ™™™'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Loeb see, et sa üritad jälle siin mingite X skeemidega inimestelt raha välja petta. Näitasid trades milli, panid declined ning lootsid, et käin sulle ette.

 

Sinusuguste koht ei ole siin, kui sa siin inimeste nimesid ringi hakkad levitama facebookis, siis levivad sinu nimed täpselt sama moodi, arvesta sellega.

 

Rohkem ma siia midagi ei kirjuta, las moderaator vaatab teema üle ning otsustab ise, mida ette võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Loeb see, et sa üritad jälle siin mingite X skeemidega inimestelt raha välja petta. Näitasid trades milli, panid declined ning lootsid, et käin sulle ette.

 

Sinusuguste koht ei ole siin, kui sa siin inimeste nimesid ringi hakkad levitama facebookis, siis levivad sinu nimed täpselt sama moodi, arvesta sellega.

 

Rohkem ma siia midagi ei kirjuta, las moderaator vaatab teema üle ning otsustab ise, mida ette võtta.

 

võiblääd sa nii feil vend ikka, väidad präegu et ma kasutasin mingi x skeemi ja sa pole raha saanud, aga tegelikult pole nii pilt väidab vastupidist

14429633.png

unustasin enne lisada selle .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep, lõika jälle pool vestlust välja. Ma ütlesin, et ära töötle oma pilte ning postita nii, nagu tegelikult asi oli. :D Mina pole sinult mingit milli saanud ning petta üritad ainult siin sina, sest sinu minevik on väga väga must.

 

Ei kujuta ette, kaua sa paintis higistasid seda pilti, varsti hakkavad mul ka tekkima pildid, mille algul "unustasin" lisada.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ega endalgi pole sul kiita 4-5 neg tehingut ja viimati kui kedagi üle lasin oli 2 aastat tagasi, aga nüüd pole kedagi lasknud mul.

7 + tehingut oldschool rahaga äritsedes juba ja pole kedagi veel üle lasknud.

 

ikka painitis tegin kõik ümber, aga miks sa kõneluses väitsid nii siis ''No kui sul on seda raha nii hadasti täna vaja, siis ma võin selle tagasi anda sulle, müü kellelegile, kel swed'' ?

 

Ma võin läbi teamwieveri näitada modele ka seda skype kõnelust, mis me rääkisime siis.

 

las mõni mode tuleb ja viskab pilgu peale siis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Bump, mode võiks pilgu peale visata ;)

 

Bump.

Mul fbs ka tõestus olemas, et alguses küsisin kes tumba on? , ta ei teadnud kes tumba on, siis ma küsisin, miks müüdi tumba kasutaja alt sinu xboxi? siis martin ütles et lasi sõbral müüa. siis küsisin mis sinu sõbra nimi on ta ütles mulle ''miks ma peaksin ütlema''.

inimene on ise ennast liistuvahele tõmmanud, panin temast pildi üles siia ja hakkas kohe politseiga ähvardama, loodan et sellest tõestusest piisab, et see isik bännida ja petturite listi lisada.

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen enam kui kindel, et antud hetkel on see ebaseaduslik ning mõttetu laim, millel on üpriski tõsised tagajärjed.

 

"Põhiseaduse §22. Kedagi ei tohi käsitada kuriteos süüdi olevana enne, kui tema kohta on jõustunud süüdimõistev kohtuotsus. Kriminaalkoodeksi § 129.

Lõik 1. Teadvalt vale ja teist isikut häbistava väljamõeldise levitamise eest –

karistatakse rahatrahviga.

Lõik 2. Laimu eest trükis või muul teel paljudele isikutele kättesaadavaks tehtud viisil, samuti riiklikule, ühiskondlikule või muule organisatsioonile esitatud avalduses või anonüümkirjas – karistatakse rahatrahvi või arestiga."

 

NB! Sinu täisnimi, elukoht ning telefoninumber on mulle teada. Olen võimeline ka teiste inimestega kontakti võtma, keda sa petnud oled (fakt, et see mõnda aega tagasi oli, ei muuda miskit) ning nendega koos kõrgemate võimuorganite poole pöörduda pole mingi probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

no camon mine anna kohtusse mind.

Ega ma lampi sinu nime siia ei toppinud idu.

 

123hc.png

Emailid

scmmer.png

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

tsort.png

Alguses ei teadnud kes see tumba on, 5 min hiljem teadis juba.

Muudetud liikme ™™™'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, millid sa andsid ära. Nüüd, kuidas ma tean, et sa raha lõpuks ikka kätte ei saanud? Saaks ehk teha pangast väljavõtte? Ootan seda mõlemalt osapoolelt.

 

//küsiks veel juurde, et mis päeval teil tehing toimus?

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.