Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Marcelius19 tahtis müüa mulle rp-d lubas 3x 15eur eest sõnumitega tellida , maksin talle 25eur swedi.

 

Ehk ta pidi kokku tellime 4,2k rpd mulle , kuid logis välja peale raha kohalejõudmis!

 

 

uploadin kohe picid ka !

 

 

SENIKAUAKS ÄRGE TEHKE TEGEMISI SELLE TÜÜBIGA!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks me rääkisime skypes, teiseks sinu jutt on kõik seal salvestatud kokku oli lepitud nii ,et teen 1XRp ära siis saadad 10€ siis teen 2XRP veel aga ennem kui ma rahagi kontrollida jõudsin logisid sa skypest välja mis krdi asja siin ajad? ning lisaks veel sellele oled sina juba 15€se smsi eest RP saanud, nii just kontrollitud ka pangaarvet kui on soovi võin ka adminiga rääkida ja tõestada pole mina mingit raha saanud ning loogiline ka on ju kui inimene logib kohe skypest välja ja teeb enda õigustuseks siia teema? kuigi ise käitusid valesti.

Muudetud liikme marcelius19'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei hakkame siis piltidega ja tõestusega sinu egot alla tõmbama kui sa üritad siin kaval olla siis minupuhul see läbi ei lähe, olemas ka smsid kus näha ,et antud isikule on tehtud RP kui keegi admin või mode on online võime telefonis edasi rääkida ja saan saata ka need smsid millega talle selle 15€ eest sai saadetud RP, ma ei ole sul mingi 15.a tatnokk kes tuli siia foorumisse kedagi 10€ pärast tõmbama siis sa eksid rängalt küll see asi laheneb peagi kuna mina pole mitte kui midagi valesti teinud ning teiseks tule tagasi skype kust sa mind blokeerisid. siit saab siis allalaadida meie skype vestluse algusest peale(http://www.upload.ee/files/3136190/scammeri_vastu_toendid_muudetud_pangaandmeid_.txt.html) ning kui on soovi model või adminil kontrollida meie juttu ,et midagi ei oleks muudetud minu ega temapoolt siis vabalt võin tõestuseks anda oma kontot skypes kus saab seda logides kontrollida.Muutsin ka pangaandmeid ei soovi neid avalikustada siin kõigile tegu minu naise arvega ja seda ei pea kõik teadma, kui mode soovib siis avalikustan temale.

Muudetud liikme marcelius19'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proofi proofi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui on soovi siis võin ka saata swedbanki kontoväljavõtte aga seda ainult privaatselt ja modele või adminile.Mingit raha pole laekunud ning hoopis mina olen kannatajapool ja veel lisaks tehakse minu mainet siin alla kuigi tema on juba 1400+ RP saanud. Muutsin ka eelmise text faili pangaandmeid kuna ei sooviks neid kõigile avaldada.Loomulikult mode või admin soovikorral saab need.Vabandust see logi sai kuidagi liiga lühike nüüd sai ilusti kopeeritud algusest peale skype lisamist ning lõpuni jutt välja alguses ei pannud seda tähele. lisan ka siia uue lingi (http://www.upload.ee/files/3136190/scammeri_vastu_toendid_muudetud_pangaandmeid_.txt.html) Lisaks pilt ka skypest tema on offline mitte mina(http://www.upload.ee/image/3136206/lisaks_siis_pilt_ka__et_tema_on_offline.png)

 

Seega keegi kõrgemaltpoolt võiks ka osavõtta nüüdseks juba?

Muudetud liikme marcelius19'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ei ole lihtsalt sõnu kui ülbe võib üks inimene olla lihtsalt postitasin juba piisavalt tõendeid enda tõestuseks ja siiani veel sa julged siia kirjutada, swedbankist tehes ülekande swedbanki tuleb raha paari minutiga, senini pole sentigi arvel ning mis rahast sa üldse räägid kui ise sa loggisid välja peale RP saamist? Ning palun tõesta oma väiteid siis siin ka mitte ära niisama loobi siin, palun mõni admin või mode kaua ma pean seda jama kuulama samuti teised siinviibijad võtke keegi ühendust minuga klaarime selle asja ära ometi, skype jutt olemas, swedbanki väljavõte olemas, RP ülekande kohta SMS olemas milles probleem!? Loomulikult ma ei hakka siia avalikult oma kontoväljavõtet panema kui on soovi võtku admin minuga ühendust ja saame msnis või skypes tõendeid vahetada ja sinu ülbusele punkti panna lõpuks! Esimest korda näen sellist tegelast.Lisan ka omaltpoolt ülevalpool toodud txt failis on kõik jutt kirjas ja sealt saab juba aimut ,et antud isik on kätte saanud RP!

Muudetud liikme marcelius19'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[15:31:36] Colourized: okei mis panga kaudu saatma pean muidu

[15:31:38] Colourized: sebi v swedi

[15:31:51] Marc Maask: mis pank sul on? mul mõlemad

[15:32:03] Colourized: mul ka mõlemad , eelistaks swedi muidu

[15:32:18] Marc Maask: ok

 

Sinu enda sõnad kohe varsti kui üks inimene vabaneb siis saad oma saatuse kohe teada.Pole mõtet siin lolli sul mängida parem pane juba lubatud tõendeid minuvastu.Ning loomulikult kuidas sa said mulle SEB kontole raha kanda kui andsin sulle Swedpanga konto ning ise olid ka sellest teadlik?.

Muudetud liikme marcelius19'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aeg teha väike vahekokkuvõte, hetkese seisuga on minu kätte jõudnud logi skypest ja pildid saadetud smsidest.

 

Cor, Skype logist on ilusti näha kus sa ütlesid, et raha on saadetud. Seega on sul 24h aega lisada enda poolt tehtud ülekandest pilti. Nende proofide alusel mis on minuni jõudnud oled sa rp kätte saanud ja kui oli aeg raha ära saata siis ütlesin, et raha saadetud ja mingi hetk kadusid offline.

 

// Ip aadressi uurides tuli välja, et teema algajata on ise suuremat sorti scammer. Kuna omab hunnik banned kontosid siis vaevalt sealt ka raha tagasi tuleb.

 

Banned.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.