Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

kaua tegid 1k kc ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

fakk mai saa üldse hakkama selle jamaga ma olen vaadanud küll guidesid ja puha aaga see krdi teema et kui vorkath seda rohelist jama pillub et siis ma loll hakkan kogemata ringi jooksma :D ja see kohapeal kiiresti klikkimine ka ei taha üldse välja tulla täiesti ulme teema mu jaoks saan pool hpd maha ja siis gg jama see ka et ta healib ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
fakk mai saa üldse hakkama selle jamaga ma olen vaadanud küll guidesid ja puha aaga see krdi teema et kui vorkath seda rohelist jama pillub et siis ma loll hakkan kogemata ringi jooksma :D ja see kohapeal kiiresti klikkimine ka ei taha üldse välja tulla täiesti ulme teema mu jaoks saan pool hpd maha ja siis gg jama see ka et ta healib ennast.

 

Kui poison tuleb, siis võta run off ja vajuta lihtsalt minimapi teise otsa ja siis täpselt tagasi samamoodi ja siis tapad edasi. Kõnnid vahepeal poisonist läbi ja ta tõesti healib, aga samalajal saad rahulikult ise ka süüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui poison tuleb, siis võta run off ja vajuta lihtsalt minimapi teise otsa ja siis täpselt tagasi samamoodi ja siis tapad edasi. Kõnnid vahepeal poisonist läbi ja ta tõesti healib, aga samalajal saad rahulikult ise ka süüa.

 

eks ma üritan edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
fakk mai saa üldse hakkama selle jamaga ma olen vaadanud küll guidesid ja puha aaga see krdi teema et kui vorkath seda rohelist jama pillub et siis ma loll hakkan kogemata ringi jooksma :D ja see kohapeal kiiresti klikkimine ka ei taha üldse välja tulla täiesti ulme teema mu jaoks saan pool hpd maha ja siis gg jama see ka et ta healib ennast.

 

Pead enne mujale klikkima kui rsi mehike sinna ruutu jõuab kuhu klikkisid, run ka off siis veel lebom

 

Võta mingi viis ruutu ja proovi,

Ma feilisin vahest, sest see maapind künklik kuidagi ja klikk läheb valesse ruutu, kui ukse all teha

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See tegelt lihtne pole üldse mõtet närveerida :D ja run võta maha seda pole tarvis, jõuab ilusti kõik ära teha ja eest liikuda ja vajaduse liigu kasvõi üle selle rohelise ei juhtu ka mitte midagi hullu, healib vorki vaid veidi, see paidjott, sest aegajalt viskab ta neid nii tiheda ruudustikuga maha, et muud varianti ilma suuremat dammi saamata polegi.

 

PS: Lükkasin 1000 kc loodi maha ja kogub järgmist :D

 

3597990783852307c8c95e18510b8770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa oled kenake!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See tegelt lihtne pole üldse mõtet närveerida :D ja run võta maha seda pole tarvis, jõuab ilusti kõik ära teha ja eest liikuda ja vajaduse liigu kasvõi üle selle rohelise ei juhtu ka mitte midagi hullu, healib vorki vaid veidi, see paidjott, sest aegajalt viskab ta neid nii tiheda ruudustikuga maha, et muud varianti ilma suuremat dammi saamata polegi.

 

PS: Lükkasin 1000 kc loodi maha ja kogub järgmist :D

 

3597990783852307c8c95e18510b8770.png

 

tekkis veel 1 küsimus loodan et väga ära ei reosta su teemat oma küsimustega :D aga küsimus siis selline et kas vorkathis võimalik nii ka teda killida et ta ei hitiks mage kui ka rangega midagi sisse või see päris võimalik pole et pigem kasutama peaks range prodecti kui mage ja mis armorit või shieldi soovitad ? ütlen kohe ära et ei võimalda praegu dragonfire wardi osta kuna sellel hind päris kõrgeks läinud et pigem siis shieldi koha pealt saaks soetada dfsi ja ei tea mis armorit võiks kasutada et ta magega veel vähem sisse litiks praegu max mingi 27 - 28 saanud selle sinise palliga mida laseb muidu kõik üle jäänud mage prodectin ilusti ära ja range ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
tekkis veel 1 küsimus loodan et väga ära ei reosta su teemat oma küsimustega :D aga küsimus siis selline et kas vorkathis võimalik nii ka teda killida et ta ei hitiks mage kui ka rangega midagi sisse või see päris võimalik pole et pigem kasutama peaks range prodecti kui mage ja mis armorit või shieldi soovitad ? ütlen kohe ära et ei võimalda praegu dragonfire wardi osta kuna sellel hind päris kõrgeks läinud et pigem siis shieldi koha pealt saaks soetada dfsi ja ei tea mis armorit võiks kasutada et ta magega veel vähem sisse litiks praegu max mingi 27 - 28 saanud selle sinise palliga mida laseb muidu kõik üle jäänud mage prodectin ilusti ära ja range ka.

 

Esiteks peaks olema vist superior antifire potion, mis võtab enamuse ära. Tavaline antifire shield on 1kill vähem tunnis, kui dragonfire ward(välja arvutatud). Ise endale teeb tüli see hall või hõbedane "pall". Too teeb konstant 30s imo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Esiteks peaks olema vist superior antifire potion, mis võtab enamuse ära. Tavaline antifire shield on 1kill vähem tunnis, kui dragonfire ward(välja arvutatud). Ise endale teeb tüli see hall või hõbedane "pall". Too teeb konstant 30s imo

 

kasutan extended super antifire potione.

 

endal ka muidu see sama mure liiga hullult paugutab mis geari sa muidu kasutad ?

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
extended super antifire ja prot range peale :)

 

jahm seda ma teengi muidu tüliks on see sinine pall mida ta laseb et kas selle vastu ka mingi kaitse olemas et väga hullult sisse ei laseks ? :D või selle eest pääsu pole ?

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
7610d4b1694d90de8032211fa614ad64.png

 

97b39a7723157fdebefc05a1fb14717e.png

 

omfg nicee luck :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ty abi ja heade nõuannete eest urmo, andres ja dfjg asi käpas :D väike ilus pilt ka teile https://gyazo.com/0c55117da10178b2330bd082e5987e57

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.