Teema: RS 2007 arutelu

Tulemused 21 kuni 30 977'st

Tsitaat Esialgu postitas: Kevins
    eitea veel midagi , vb ei saa reseti ,

Can you clarify what the 2007 service will consist of?

We are looking at fully restoring our backup of the August 10th 2007 version of the game and running it on dedicated servers, so that it functions exactly as it did back in the day. We’ll try to fix any critical bugs from this version, and to have the hiscores system too. We’ll work to make this compatible with our modern infrastructure, so it will use the current account database and you'll be able to use your existing account to log in, if you wish.

Does this mean I can play my character from back in 2007?

No, everyone will start fresh.

Can I still play on the “main” game with my account?

Yes, you’d have a unique ‘save game’ on each version of the game, but access with the same account credentials, so you only need to remember one username and password.

FAQ-i foorumis ei lugend v?

Suht riskantne värk jagexi poolt, see võib eoc ja päris rs-i suht välja suretada, paljusi kindlasti tõmbab see, et saab nullist alustada ja esimeseks pürgida...

suomil 5 billi täis, nüüd saab esimene 4b vms seal ka olla

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

, minuviga eipannud t2hele , ise eitahaks 2007 :/ v2hemalt nad v6iks anda poolaastat tasuta p2p
    Tsitaat Esialgu postitas: fraanch

Ma ei mäletagi mis 2007 oli, mis viimane skill oli mis välja tulnud oli tollel ajal?
    Kui ma õigesti mäletan, siis hunter tuli kunagi 2006 ja summoning tuli järgi paari aastase vahega. Pole kindel.

Ning välja EoC'i versioon kindlasti ei sure, eriti nüüd kui 2 uut skilli on tulemas.

Ma arvan, et heal juhul see 250k tuleb täis, kui aktiivselt aint 70k inimesi online, ja p2p olema peab.

Ise küll 23 ja suht hale, aga toksiks rsi küll kui kõik nullist Huvitav ju, tuleb kohe noobi aeg meelde, struggled, et omale mingi full addy set osta vms irw. Kahju muidugi, et raresi jms pole.

Aga, kas 2007 oli freetrade veel?

Edit/ Ise küsin, ise vastan. Oktoobris 2007 tuli, niiet freetrade oleks siiski. Isiklikult meeldiks rohkem kui poleks, aga np.
    See vanus nüüd küll siia ei loe Mina hakkaks küll nullist mängima ja tuletaks vanuaegu meelde.. Eriti just seda, et käid wildis. Pk'd clannidega jne.. See oli nii funn, minujaoks oligi 2006-2010 Pk.. Ma hakkaks endale pure ehitama. Kui aus olla siis ma juba ei jõua ära oodata. Mind isegi ei koti kas maksan 6€ või 20€ ( suvaliselt öeldud ) membershipi eest. Ma mängiks ennem vanemat rs.
    pm , tahaks ise ka m2ngida vanat kuna uue rsiga olen niipalju rahast alla j22nud ja viimase kasu kaotasin ka 2ra niiet , tglt isegi otsast pihta olekski hea m2ngida
    Kui aus olla, siis igatsen tohutult goblinite ja chickenite tapmist!

Tsitaat Esialgu postitas: PIMPIN '
    Kui aus olla, siis igatsen tohutult goblinite ja chickenite tapmist!
    Täpselt sama siin
    ma m2letan kui h2sti v2ike olin ss eiosanud ingliskeelt lst tapsin goblineid m6nesm6ttes tahaks reseti aga g/e v6iks sees olla :/
    Nojah, kuna slayer mu lemmik skill siis annaks ka kohe tuld sajaga 85 slayeri poole

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees
  • HTML Kood on Väljas