Teema: RS 2007 arutelu

Tulemused 1 kuni 10 977'st

RS 2007 arutelu

http://services.runescape.com/m=news...scape-you-vote

Jagex just postitas facebooki. Official hääletus 2007 aasta Runescape tagasi tulekuks. Kes selle võimalust ennist väitsid, neil oli õigus...

HÄÄLETA SIIN: http://services.runescape.com/m=poll.../rs2007-server
    HÄÄLI PRAEGU: 445,815 (seisuga 28.02 22:16)
    HÄÄLETADA SAAB KUNI: 1. Märts

See, millises mahus serverid tulevad sõltub häälte arvust.

Hääletada saavad vaid memberid.

Hääli seisuga 18.02 22:23 (GMT +2):165,590
    Hääli seisuga 19.02 21:31 (GMT +2):196,233
    Hääli seisuga 20.02 22:57 (GMT +2):213,599
    Hääli seisuga 22.02 00:13 (GMT +2):244,460
    Hääli seisuga 23.02 01:22 (GMT +2):297,786
    Hääli seisuga 23.02 19:42 (GMT +2):330,300
    Viimati muutis Silks - 28. august 2013 kell 23:55.

2. Reklaam

Reklaamid on Google Adsense poolt
    Vahvel.Net ei ole reklaamidega seotud ega saa neid muuta

eimeeldi 2007 ... tahaks 2010 :S
    Seda oli arvata juba. Vaata, kui pekkis on praegune RS. Paar kuud tagasi logisin sõbra acciga sisse, kõik oli oluliselt muutunud.
    Old school back!
    #Karvased
    Kus kohas häält saab anda? Foorumi teemast ei leidnud, aga ei lugenud ka põhjalikult...
    Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege!
    Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.
    Tsitaat Esialgu postitas: Rudolf
    Kus kohas häält saab anda? Foorumi teemast ei leidnud, aga ei lugenud ka põhjalikult...
    15.ndal tuleb alles hääletus. Mul endal nii 10 accoundi ringis kes memberid Ja runescape kodulehel on jutt sellest olemas.
    Tsitaat Tsitaat

Level 1 - 50,000 or more votes:

2007 servers will come back as a separate entity to the current Runescape game, with an additional membership fee of around $15. These servers will receive no content updates and only critical maintenance.

Level 2 - 250,000 or more votes:

2007 servers will come back as a separate entity to the main Runescape game, supported by a small development team, with a smaller additional membership fee of around $5 extra. These servers will receive basic maintenance for bug fixes and little improvements, with the possibility of integrating our modern anti-bot technology over time, if it becomes necessary.

Level 3 - 500,000 or more votes:

2007 servers will come back as a separate entity to the main RuneScape game, with a dedicated development team, with no extra membership fee. These servers will receive regular maintenance, some content updates and integration of anti-bot technology if necessary.

Level 4 - 750,000 or more votes:

2007 Servers will come back as a separate entity to the main RuneScape game, with a larger dedicated development team with no extra membership fee and the free portion of the game available to all. These servers will receive continuous maintenance, modern anti-bot technology if necessary and - crucially - regular members' polls to determine which updates you want to see prioritised.
    Arvestades, et ainult memberid saavad voteda, ja hääletamine kestab vaid kaks nädalat, ei usu, et mingi ulmeline arv neid hääli kokku tuleb. Eks see 50K tuleb ära
    Mul üks küsimus.. Kas siis peab uue kasutaja tegema, või jääb sama kasutaja alles?
    Uus kasutaja jah.

Aind memberid saavad hääletada?
    uue kasutaja peab tegema?! ;o

Postitamis Õigused

• Sa lisada uusi teemasid
  • Sa ei või lisada uusi vastuseid
  • Sa ei või lisada manuseid
  • Sa ei või muuta enda poste
  • BB code on Sees
  • Smilies are Sees
  • [IMG] kood on Sees
  • [VIDEO] code is Sees