Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Väline: nb, Minecraft teenuse pakkujad!

Soovitatud postitused

Tervist! Lugesin üle oma teadliku seaduse ning siia siis tsiteerin it foorumi teema postituse:

 

"Ameerikas SingleHop.

 

Igastahes, firma tundub olevat registreerimata, ehk tegelete maksudest kõrvalehiilimisega. Nii kui asi suureks läheb, tõmmatakse teil see värk käest. Kliendid on oma teenusest ilma, raha pole kohustatud tagasi andma, jne jne. Rääkimata veel sellest, et kui kuhugi e-panka nagu PayPal registreerud nign tegeled selliste asjadega, võidakse tõmmata kontole lukk peale ja palutakse informatsiooni sinu "firma" kohta.

 

Näen, et mõned serveriteenused asuvad Eestis. Kaldun arvama, et hostitakse n.ö "enda keldrist".

"

 

Minu arvamus ühtib Ahtiga. Ei miskit firmat, aga ennast nimetavad "ametlikuks" hostiks.

 

Ehk tuleks teada anda nendest isikutest, kes hiilivad maksudest kõrvale, samas avalikult "müüvad" (rendivad) servereid? Sooviks lionhost, minthost ja teiste "omanike" vastust.

 

//Tõsta "Hostid" alla

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaldun arvama, et hostitakse n.ö "enda keldrist".

 

Kas sa oled vaevund mänguserveri IPid trackima ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ettevõtjaks ning samas ka maksekohustuslaseks registreerimine Eestis on kohustuslik siis, kui aasta käive ületab 16000€. Arvan, et praegused vahvli 'suured minecraft hostid' seda hetkel siiski ei ületa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SingleHop LLC on ametlik firma.

Muudetud liikme ssH'i poolt

29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nimelt "Ameerikas SingleHop.", oli it foorumis vastus ühele postitajale, ning sellest juttu ei olegi. Muu jutt mida tsiteerinud olen, on "Lionhost.org" teemas.

O~o, jah, ma olen. Hostitakse tavaliselt serveritel, millele pole ka selle rentijal ligipääsu , v.a ssh ,ftp - ehk siis oli sellest jutt (?).

 

Eks uurin järgi :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hostitakse tavaliselt serveritel, millele pole ka selle rentijal ligipääsu , v.a ssh ,ftp - ehk siis oli sellest jutt (?).

 

Selgita, jutt on segane..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimelt "Ameerikas SingleHop.", oli it foorumis vastus ühele postitajale, ning sellest juttu ei olegi. Muu jutt mida tsiteerinud olen, on "Lionhost.org" teemas.

O~o, jah, ma olen. Hostitakse tavaliselt serveritel, millele pole ka selle rentijal ligipääsu , v.a ssh ,ftp - ehk siis oli sellest jutt (?).

 

Eks uurin järgi :).

 

Müüakse teenust serveritel millele reaalset ligipääsu endal ei ole ?

 

Sellist sõnastust otsisid :) ?

Kust selline tekst üldse tulla saab ?

Sattusid mõne hostiga tülli, et ähvardusi mis kuhugi ei jõua teed ? :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Endal ikkagist oma server, pole vajadust tellida.

Ainult uurin, mis te siin kokku proovite keerata: Üks host, teine host pidavat olema parem, see üks host on nüüd parem etc.

 

Miks nii palju hoste?! Minthost, lionhost - see on hetkel küsimuseks. Kui ei oska vastust anda siis palun mitte kommenteerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks nii palju hoste?! Minthost, lionhost - see on hetkel küsimuseks. Kui ei oska vastust anda siis palun mitte kommenteerida.

 

Miks on nii palju erinevaid toidupoode, miks on nii palju erinevaid telekommunikatsiooni pakkujaid? Ma arvan, et sa oled piisavalt pädev küll, et ise sellele vastus leida.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga miks on nii palju erinevaid toidupoode? Üks tahab lihtsalt teist üle trumpata- Vastaksid äkki ise?

Endiselt, nagu iga-aastane kevadine viirus, kes tuleb turule, ning oma nö "teenust" pakkuma.

Ja ongi õige vastus konkurents, mitte monopol.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal ikkagist oma server, pole vajadust tellida.

Ainult uurin, mis te siin kokku proovite keerata: Üks host, teine host pidavat olema parem, see üks host on nüüd parem etc.

 

Miks nii palju hoste?! Minthost, lionhost - see on hetkel küsimuseks. Kui ei oska vastust anda siis palun mitte kommenteerida.

 

Ehk soovib mõni inimene ainult enda oskuseid sellega arendada.

Väike tasu hästi tehtud töö eest ei ole ka ju paha.

 

Kuidagi imelik ei tundu sulle endale küsida küsimust "miks" kui sa tead isegi vastust.

Raha;

ajaviide;

oskuste arendamine;

uued tutvused ning cv täiendus (?)

 

Võta välja VPShostid oma "paljude hostide nimekirjast" siis ei olegi neid hoste ju palju.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

paksmatu, mida rohkem on teenusepakkujaid, seda suurem on valik lõppkasutajatel. Ja lõppkasutajate jaoks on teenusepakkujate omavaheline konkurents väga oluline, sest nii püsivad teenuste hinnad madalamad.

 

Mis sa arvad, kui oleks ainult üks host, siis ta hinnad oleks ikka nii madalad nagu nad on praegu?


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Nimelt hakkas üks eraisik hostima, ning järjest teised taga- Miks ometi siis firmat ei loo? Firmal, on maksud, samas ka firma on usaldusväärne - ma ei usu et maksab oma firmamakse, ning petab- vaevalt.

Oli minthosti "omanikuga" selline steen ühel:

Tellis sms teenuse, Omanik lubavat teha, aga siis ütles, et maksab raha tagasi ning siia-maani pole tollele isikule raha maksnud.

Kust saab teada, et eraisik on usaldusväärne? Ma ei imesta, kui mõni eraisikust omanik joonud peaga keerab omal kõik tuksi :) (See on võimalik).

 

Lisaks probleemiks see, et hetkesed eraisikust hostijad on alaealised, ning tegelikuses vastutavad juhtumiste asjade eest ka nende vanemad ja ka nad ise (Ka veidi - see on ikka vastutamine). Lionhostil vist on tõesti üks eestvedaja täiskasvanu (Tegelikuses ma ei usu seda. Küsimuseks: Kui vana on ssh?).

 

Finnish: Tänapäeval istuvadki ainult ja ainult arvutis. Ajaviiteks sobiks ausalt, rohkem talli ja laudatöö (Ma tean, kui mõnus maainimese elu on), või kasvõi mingid hobid värskes õhus.

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lionhosti klienditeeninduses olevad isikud on alaealised, piisavalt kogenud, kuid sellegipoolest on ka täiskasvanu, kes tegeleb juhtimisega.

Peagi on ka plaanis muidugi minna firmale üle.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nimelt hakkas üks eraisik hostima, ning järjest teised taga- Miks ometi siis firmat ei loo? Firmal, on maksud, samas ka firma on usaldusväärne - ma ei usu et maksab oma firmamakse, ning petab- vaevalt.

Oli minthosti "omanikuga" selline steen ühel:

Tellis sms teenuse, Omanik lubavat teha, aga siis ütles, et maksab raha tagasi ning siia-maani pole tollele isikule raha maksnud.

Kust saab teada, et eraisik on usaldusväärne? Ma ei imesta, kui mõni eraisikust omanik joonud peaga keerab omal kõik tuksi :) (See on võimalik).

 

Lisaks probleemiks see, et hetkesed eraisikust hostijad on alaealised, ning tegelikuses vastutavad juhtumiste asjade eest ka nende vanemad ja ka nad ise (Ka veidi - see on ikka vastutamine). Lionhostil vist on tõesti üks eestvedaja täiskasvanu (Tegelikuses ma ei usu seda. Küsimuseks: Kui vana on ssh?).

 

Finnish: Tänapäeval istuvadki ainult ja ainult arvutis. Ajaviiteks sobiks ausalt, rohkem talli ja laudatöö (Ma tean, kui mõnus maainimese elu on), või kasvõi mingid hobid värskes õhus.

Kui sa tõesti kallis paksuke arvad, et kõik hostid, kes rendivad üle 20 serveri scammerid või ohtlikud sulle, siis palun - ära telli.

 

Keegi ei sunni sind tellima.:) Firma teema sai juba tõstatatud ettevõte käibe ja selle seaduse osas. Sinu vanuse küsimuse vastust ma tean, aga ei leia, et see vajaks avaldamist. Piisavalt vana, et mõistus on peas.

 

"Ma ei imesta, kui mõni eraisikust omanik joonud peaga keerab omal kõik tuksi :)." - Vabandust, aga sa oled loll.

 

OT #1 - ssH kerisid endale 3 aastat juurde ?

OT #2 - paksmatu, räägi mulle seda, mida sa üritad selle teemaga saavutada :)

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

- ssH kerisid endale 3 aastat juurde ?

 

ära kujutle asju ette.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun ütle paksmatu, mida sa mõtlesid saavutada selle teemaga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.