Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vana RS tagas - see on võimalik !!!!!!!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kui te loeksite rohkem Rs-i foorumit, siis saaksite aru, et see on võimalik. Jagex kirjutas, et ta kuulab nüüd, mida teised playerid räägivad

 

Jagexs juba kinnitas, et see asi tuleb. Ning andsin linki ja siin teemas. Loe teemat.

 

Nüüd tuleb aint ootada.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tere taas kõigile !

 

Nagu te juba arvatavasti kuulnud olete, on JAGEX meid kuulda võtnud. Ometi ei ole nad lubanud midagi kindlasti ära teha. Täpsem info: http://services.runescape.com/m=forum/forums.ws (sisestage otsingusse: 14-15-503-64217453 et leida teemat).

 

sowreck3d tegi taas ühe video näitamaks meie edenemist! Täpsemalt räägib see sellest kuidas RS'i kommuun on kokku tulnud ja häät tõstnud.

 

Need on vaid tühised märgid et JAGEX kuulab meid. Seega me ei tohi antud teemat maha vaikida! Need kes pole veel hääletanud vanade RS'i serverite tgasisaamise poolt tehke seda!

 

https://www.change.org/petitions/jagex-games-studios-add-pre-eoc-game-servers-back-into-runescape

 

Üle 37k inimese on hääletanud ja hääletage teie ka, sest teie hääl loeb !

Muudetud liikme ParuNn1'i poolt
parandus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga epic, panin ka hääle.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida kiiremini nad selle serveri valmis teevad seda kiiremini pkima saab:D

ma väga loodan ,et ei pea kasutajat uuesti seal alustama 0 peale :P muidu on nats jama.

aga oleks tore kui saaks oma main sinna üle viia siis oleks lõbu laialt kuigi uue purre peaks siis arendama!

edu kõigile hääletage ja lootke parimat :D

päikest!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hääletasin :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hääl on andud ka minupoolt.Loodan,et tuleb ikka tagasi :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
20veeb teeb modmark livestreami kõige kohta

Kaua see uuendus kestab?Kui õieti lugesin,siis ainult on rs maas 24H vist?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.