Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hoiduda mängijast Tideman1 (Tanel Ristsalu) [IP olemas]

Soovitatud postitused

VIP

No pic No proof, mõtle midagi paremat välja järgminekord kui siia mingit lolli juttu tuled ajama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean 1-hte liiget päriselus, nimega mastermen. Vend on puhas häcker, koolis ei käi, istub kodus ja hackib


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aitäh teatamast!

Muidugi, ma ise ka kursis.

Olen näinud kunagi olnud EESTIPARADIISi serveris tema spawni greifimist ja ropendamist

foorum chatis koos Georgiga ja see ei olnud meeldiv vaatepilt, kusjuures - omanik (Egert / ttrege) jättis nad

imelikul kombel administratiivi alles.


Parimate soovidega, Ott.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aitäh teatamast!

Muidugi, ma ise ka kursis.

Olen näinud kunagi olnud EESTIPARADIISi serveris tema spawni greifimist ja ropendamist

foorum chatis koos Georgiga ja see ei olnud meeldiv vaatepilt, kusjuures - omanik (Egert / ttrege) jättis nad

imelikul kombel administratiivi alles.

 

Nad said akick, alguses lihtsalt polnud piisavaid tõendeid. Spawni ei lõhkunud nemad v üks teine isik.

 

//See teema peaks olema lahendatud.

case-closed-stamp.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi oli lihtne, jah, meie lõhkusime Georgiga spawni ära, aga niikuinii oleks uus map tulnud, kuna natuke maad eemal, tegid hdkarl ja FastAngel laavaga suuremat sorti uputuse, mis tõi ka serverile crashe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi oli lihtne' date=' jah, meie lõhkusime Georgiga spawni ära, aga niikuinii oleks uus map tulnud, kuna natuke maad eemal, tegid hdkarl ja FastAngel laavaga suuremat sorti uputuse, mis tõi ka serverile crashe.[/quote']

 

Linnas tapetakse inimene ära, sa lähed ka suvalise inimese juurde ja tapad ta ära ja ütled, aga nemad ka ju tapsid inimese.

Mõtle oma peaga, mitte ära käitu nii nagu teised käituvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MInecrafti ei saa päriseluga võrrelda, mõtle peaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Nad said akick, alguses lihtsalt polnud piisavaid tõendeid. Spawni ei lõhkunud nemad v üks teine isik.

 

//See teema peaks olema lahendatud.

case-closed-stamp.gif

 

See teema ei olnud lahendamiseks vaid hoiatuseks teistele mängijatele/serveri omanikele.

Üks teema inimest ei muuda.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.